The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion: Klasy

Dodał: Strażnik, środa, 14 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

Grasz w Obliviona pierwszy raz? Nie wiesz kim zagrać? A może jesteś starym wyjadaczem i szukasz czegoś zupełnie nowego? No to mamy coś dla Ciebie! Dzisiaj serwujemy wam dwa artykuły o Oblivionie dotyczące klas postaci, zarówno podstawowych oferowanych przez autorów gry jak i dodatkowych stworzonych przez zapaleńców. Zapraszamy do lektury.

World of Warcraft

WoW - Free Trial!

Dodał: Nazin, środa, 14 czerwca 2006 · Komentarzy: 2

Nie miałeś jeszcze okazji pograć w World of Warcraft, a bardzo chciałbyś spróbować? Od teraz to jest możliwe! Odwiedzając tę stronę możesz pobrać Triala, dzięki któremu przez 10 dni możesz pograć w WoW'a. Niestety w tym trialu obowiązują pewne ograniczenia:

  • Brak możliwości rozmawiania na publicznych kanałach
  • Brak możliwości korzystania z "mailbox'a" w grze
  • Brak możliwości korzystania z "Auction House"
  • Brak możliwości handlu z innymi graczami
  • Maksymalny poziom postaci - 20
  • Maksymalna ilość posiadanego złota - 10

Więcej o tym koncie poczytać można na w/w stronie.

Wiedźmin

Tydzień z Wiedźminem: dzień 2

Dodał: Strażnik, wtorek, 13 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

Dzisiaj twórcy gry prezentują nam filmik o rozwoju fabuły, kilka nowych szkiców oraz wywiad z szefem działu desighnerów. Wszystkie materiały można podziwiać na oficjalnej stronie gry Wiedźmin.

My zaś prezentujemy wam artykuł opisujący silnik graficzny, na którym oparty jest Wiedźmin.

Wiedźmin

Making of the Witcher

Dodał: Nazin, wtorek, 13 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

W sieci pojawił się filmik, w którym można posłuchać o walce w grze, poprzyglądać się jak była tworzona oraz zobaczyć kilka ujęć z samej gry. Wszystkich fanów Wiedźmina i nie tylko zachęcam do pobierania.

Wiedźmin

Screeny z Wiedźmina

Dodał: Strażnik, wtorek, 13 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

Do naszej galerii zostały dodane 3 nowe screeny z gry Wiedźmin.

Wiedźmin
Dungeon Siege II

Dungeon Siege II - Opis interfejsu

Dodał: Ekhtelion, niedziela, 4 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie mieli okazji grać w Dungeon Siege'a II zamieściliśmy artykuł w którym pokazujemy co się zmieniło w stosunku do części pierwszej w interfejsie. Wyjaśniamy w nim które okna do czego służą, co oznaczają poszczególne elementy na minimapie i co kryje się pod konkretnymi ikonami. Ten mini poradnik na pewno przyda się wszystkim początkującym, ale nie tylko, wyjadacze też powinni znaleźć coś ciekawego tam dla siebie. Zapraszamy!

World of Warcraft

World of Warcraft - nowa tapeta

Dodał: Tokar, niedziela, 4 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

Firma Blizzard zafundowała nam nową tapetę z nadchodzącego dodatku do World of Warcraft. Nosi ona nazwę "Paladin". Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

Warhammer Fantasy Role Play

Warhammer: Aktualizacja!

Dodał: Ekhtelion, sobota, 3 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

W tym tygodniu aktualizacje działu Warhammera sponsoruje literka "K". Proponujemy wam 4 nowe profesje: poczciwego Kowala, dzielnego Kapitana Kawalerzystów, szubrawego Kanciarza i Hektomba. Dodatkowo zamieszczamy opis nowego bóstwa: Elmera. Zapraszamy do naszego działu!

Profesje
Bóstwa

Mamy przyjemność poinformować was, że w dniu dzisiejszym w naszym serwisie pojawił się krótki filmik prezentujący fragment gry z nadchodzącego wielkimi krokami dodatku do Dungeon Siege'a II. Co nas czeka? Co się zmieniło? Czy warto czekać? Na te i na wiele innych pytań odpowiecie sobie sami po obejrzeniu tego trailerka. Zapraszam do pobierania tutaj.

W dziale Fan Art na stronie Blizzarda pojawiły się kolejne prace fanów. Wszystkie można znaleźć pod tym adresem (trzy najnowsze prace).

Rain of Stars
Wczytywanie...