proba-ognia

Z okazji świąt Bożego Narodzenia graczy w świecie World of Warcraft czeka wiele niespodzianek. Już 15 grudnia otoczenie wokół nich zmieni się nie do poznania, a wszystkich ogarnie duch tegorocznych świąt.

Wszystkie duże miasta zostaną odpowiednio udekorowane. Dzięki goblinom bohaterowie będą mogli się zaopatrzyć m.in. w słodycze czy przepisy na pierniczki. Natomiast ci, którzy urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą znajdą tu i ówdzie prezenty. Także w tawernach rozpocznie się świętowanie.

Na tą okazje Blizzard przygotował także, dwa specjalne zadania. Pierwsze z nich to powtórka z zeszłego roku :P Drugie natomiast (nowe!) polega na znalezieniu zaginionego renifera.

W planach jest jeszcze zamienienia posiadanego wierzchowca na renifera i strój bałwana (po wypełnieniu specjalnego questa).

Afterfall

Burżuazja - zmiana nazwy?

Dodał: Tokar, środa, 7 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Oficjalne ogłoszenie dyrektora projektu "kolosa":

Od kilku tygodni (tak naprawdę to miesięcy w sumie) myślimy nad nową nazwą projektu. Musimy skończyć z śmieszna nazwą "Burżuazja", dla której i tak sporo ludzi ma już sentyment. Zdecydowałem byście nam pomogli. Ta ankieta jest bardzo ważna, w sumie najważniejszy wątek na tym forum, wiec prosiłbym byście dali wszystkim linki by mogli się wypowiedzieć (nawet ludzie nie znający projektu).

Propozycje nazw, a także swoje własne pomysły wpisywać można tutaj.

Gothic

Gothic III w 3SAT

Dodał: Tokar, wtorek, 6 grudnia 2005 · Komentarzy: 3

Kilka dni temu niemiecka telewizja 3SAT wyemitowała krótki filmik o obecnych poczynaniach w tworzeniu Gothic III. Oczywiście znalazło się kilku zapaleńcow, którzy nagrali owe dzieło i "wrzuciło" do sieci. Owy film w taki właśnie sposób znalazł sie na stronie World of Gothic. Zapraszamy do ściągania i opisywania swoich wrażeń na naszym forum.

Inne

Nietypowy konkurs Blizzard'a

Dodał: Tokar, wtorek, 6 grudnia 2005 · Komentarzy: 1

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Blizzard ogłasza konkurs na najciekawsze... ciasto. Owe ciacho musi nawiązywać formą do świata Diablo, Warcrafta lub Starcrafta. Po upichceniu ciasta należy zrobić jego zdjęcie i wysłać za pomocą formularza, który znajduję się tutaj.

Za najciekawsze wypieki przewidziane są nagrody w postaci konsol Nintendo DS oraz gry The Lost Vikings (Game Boy Advance).

Fotki można nadsyłać do 25 grudnia.

Blizzard na oficjalnej stronie WoW zamieścił zmiany talentów paladyna obowiązujące od wprowadzenia patcha 1.9.0. Wszystkich oczekujących aktualizacji lub ciekawych zmian w stosunku do tej postaci zapraszamy tutaj.

World of Warcraft

WoW - migracji postaci część 7

Dodał: Medivh, poniedziałek, 5 grudnia 2005 · Komentarzy: 1

Blizzard ogłosił kolejną migrację postaci - już 7. Tym razem można będzie się przenieść z takich serwerów.

  • Bloodscalp -> Trollbane
  • Burning Blade -> Trollbane
  • Daggerspine -> Mazrigos
  • Stormreaver -> Mazrigos

Te przenosiny będą trwały od 05.12.05 do 09.12.05 w godzinach od 03:00 do 15:00. Odpowiednią stronę do przenosin znajdziecie tu. Trollbane i Mazrigos to nowe serwery.

Final Fantasy

Tapety z FF XII

Dodał: Medivh, poniedziałek, 5 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

W serwisie RPGamer pojawiły się tapety z gry Final Fantasy XII.

Wszystkie można ściągnąć stąd. Dostępne są one w rozdzielczości 1024x768 i 1280x1024.

World of Warcraft

Świąteczny rabat od Blizzarda.

Dodał: Medivh, poniedziałek, 5 grudnia 2005 · Komentarzy: 4

Trudno uwierzyć, że to już minął rok od kiedy Blizz wydał World of Warcraft. W podzięce za lojalność przygotował dla graczy bardzo ciekawą świąteczną ofertę. Jak pisze CD Projekt: W jej ramach mogą oni kupić kolejny egzemplarz gry o 80 PLN taniej - wystarczy, że prześlą do producenta dowód zakupu wraz z wypełnionym kuponem rabatowym i numerem konta, by mogli liczyć na zwrot tej sumy. Do graczy World of Warcraft, którzy mieli aktywne konta 23 listopada, wysłane zostały stosowne e-maile informacyjne. Każdemu z nich przysługuje jeden kupon rabatowy, po wydrukowaniu i przesłaniu którego do siedziby firmy we Francji liczyć można na zwrot 80 PLN. Wystarczy załączyć dowód zakupu i dane konta bankowego. Bardziej szczegółowe instrukcje znajdziecie w samej wiadomości. W ramach oferty rabat otrzymać można na kopie World of Warcraft zakupione pomiędzy 23 listopada a 15 lutego przyszłego roku (ważna jest odpowiednia data na rachunku). Czuć już atmosferę świąt, nieprawdaż?

Także drugi egzemplarz WoW można dostać już po 60 PLN! Na pewno kolega/koleżanka ucieszyliby się z takiego prezentu ;]

World of Warcraft

Rekompensata dla części graczy w WoW

Dodał: Tokar, niedziela, 4 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Gracze 20 anglojęzycznych serwerów europejskich, dostali od Blizzard'a rekompensatę, w postaci jednego darmowego dnia w World of Warcraft. Powodem tej nie pohamowanej szczerości Blizz'a jest zadość uczynienie za środową przerwę konserwacyjną, podczas której pojawiały się trudności z dostaniem się na te realmy i trwało to dłużej niż spodziewano.

Wiedźmin

Wiedźmin - zły materiał tygodnia...

Dodał: Medivh, niedziela, 4 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Na stronie głównej gry Wiedźmin ukazała się pewna informacja. Mianowicie zespół CD Projekt RED podał, że w ostatni czwartek ukazał się niewłaściwy materiał tygodnia. Jak pewnie większość pamięta była to tapeta. Jak informują twórcy Wiedźmina przez omyłkę wrzucona została na stronę zła grafika - wstępny concept na ich wewnętrzne, firmowe koszulki. Grafika nie zostanie wykasowana tylko przeniesiona do działu z pracami fanów, natomiast prawdziwa tapeta ukaże się w najbliższy czwartek. CD Projekt RED przeprasza za całe zamieszanie. Nie ma co ich winić - w końcu każdemu zdarzają się błędy... Oby tylko się nie zdarzały podczas prac nad Wiedźminem.

Wczytywanie...