warcraft_fale_ciemnosci
SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Spellforce 2 - screeny i trailer

Dodał: Medivh, sobota, 28 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Serwis 3D Gamers ma dwa tuziny nowych screenów i filmik do ściągnięcia ze Spellforce 2: Shadow Wars. Możecie zobaczyć screeny i ściągnąć filmik tutaj.

Guild Wars

Guild Wars w Japonii

Dodał: Medivh, sobota, 28 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Arena NET, twórcy Guild Wars, ogłosili właśnie iż ich gra zagościła na terenach Japonii. O 19:00 Pacific Time serwery zostaną otwarte i gracze z Japonii będą mogli sobie pograć :) Jak widać GW cieszy się już dużą popularnością na całym świecie. Teraz pozostaje tyko czekać na wypuszczenie oficjalnego dodatku...

World of Warcraft

World Of Warcraft - tapeta

Dodał: Medivh, sobota, 28 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Blizzard kolejny raz serwuje nam tapetę. Tym razem o nazwie "The Blasted Lands".

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórców, wczorajszego wieczora do ogólnego użytku została oddana beta Heroes of Might and Magic V!

Aby otrzymać klucz aktywacyjny i pobrać klienta potrzebnego do wzięcia udziału w testach, należy posiadać bezpłatne konto w serwisie Fileplanet/3dGamers. Następnie należy się udać tu lub tu (zależnie czy wybraliście Fileplanet czy 3dGamers). Plik zajmuję 756 MB.

Zachęcać do udziału w testach chyba nie muszę... ;)

Na stronie gram.pl ukazała się tapeta z gry Fable: Zapomniane Opowieści, dzieła Petera Molyneux, która już wkrótce zagości na sklepowych półkach. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Tokar, czwartek, 26 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

W ramach akcji materiał tygodnia - CD Projekt Red, twórcy Wiedźmina, zaprezentowali nam krótki filmik. Materiał przedstawia sam zespół i ich studio. Film znajduję się tutaj.

JoWooD - producent Spellforce 2, wczoraj zaprezentował publicznie... wizerunek pudełka od gry. Jak w pierwszej części, w głównym planie widnieje kobieta (mroczna elfka), a w tle widzimy niczego sobie pejzażyk. Oto ono:

World of Warcraft

World of Warcraft - nowe serwery

Dodał: Tokar, czwartek, 26 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Blizzard starając się zaspokoić popyt na World of Warcraft w Europie, uruchomił dwa nowe serwery, z których można korzystać już od dziś. Przeznaczone będą one do użytku dla zupełnie nowych graczy, zaczynających dopiero przygodę z WoW, więc nie przewidziano żadnych migracji z bardziej "zapchanych światów". Dwoma angielskimi serwerami będą:

  • Scarshield Legion (RP PvP)
  • Xavius (PvP)

Oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

Największa lokalizacja od czasów Baldur's Gate! - tak w skrócie można określić prace nad stworzeniem polskiej edycji gry Heroes of Might and Magic V. Od ukazania się pamiętnych Wrót Baldura w żadnej grze komputerowej nie udało się zebrać prawdziwej plejady gwiazd. Sytuacja ta zmieni się wraz z nadejściem najbardziej oczekiwanej gry roku.

Tak jak wcześniej informowaliśmy, już dziś wieczorem odbędą się otwarte beta testy Heroes of Might and Magic V ! Niestety zła wiadomość jest taka, że początkowo (do czwartku) przywilej pogrania w dzieło programistów Nival Interactive, otrzymają tylko użytkownicy płatnej części serwisu Fileplanet :(

Wczytywanie...