world-of-warcraft-arthas-przebudzenie-króla-lisza
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Premiera Obliviona 22 listopada ?

Dodał: Tokar, sobota, 8 października 2005 · Komentarzy: 0

Choć Microsoft nie ogłosił jeszcze jakie gry będą towarzyszyć premierze jego nowej konsoli (22 listopada), Xbox 360, to jednak już są na ten temat pewne informacje - i to takie, które bardzo nas interesują. Serwis Gamespot poinformował, że do publicznej wiadomości swój plan wydawniczy związany z konsolą firmy Billa Gatesa podały firmy Activision i dystrybutor Obliviona, Take Two Entertainment. Czwarta część Elder Scrolls znalazła się pośród gier, które mają się ukazać od samego początku sprzedaży Xbox 360.Dodatkowo informację tę pośrednio potwierdziła sama Bethesda. Podczas reportażu z microsoftowego eventu "X05" w Amsterdamie (gdzie Oblivion był pokazywany - oto relacja z gry fana, który miał okazję trochę pograć w TES IV) przeprowadzonego dla interaktywnej telewizji G4TV, zagadnięty został kierownik ds. PR Bethesdy, Pete Hines. Na pytanie o premierę The Elder Scrolls IV Hines odpowiedział, że firma "celuje" w dzień premiery Xbox 360 (we're aiming for a day one release so we hope it'll be done soon"). Od razu na ten temat wywiązała się na oficjalnym forum dyskusja sprowadzająca się do spekulowania, czy można ten termin uznać za wiążący, czy nie. Wypowiedź Hinesa nie jest całkowicie jednoznaczna gdyż, jak wiemy, to że ktoś w coś celuje niekoniecznie musi oznaczać, że w obrany przez siebie cel trafi :) Niemniej jest to kolejny sygnał, że prace mają się ku końcowi. Jak tylko będziemy wiedzieć więcej, będziecie pierwszymi, którzy się o tym dowiedzą.

Neverwinter Nights

NeverFallout Nights - powierzchowny opis modu

Dodał: Tokar, piątek, 7 października 2005 · Komentarzy: 0

Marvin postanowił przybliżyć Wam trochę akcję i fabułę modu do NWN o nazwie NeverFallout Nights. Zapowiada się bardzo ciekawie...

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion - nowe screenshoty i artykuł

Dodał: Tokar, piątek, 7 października 2005 · Komentarzy: 0

Ponownie dostarczamy Wam wieści o nowych materiałach i artykułach dotyczących 'TES4:Oblivion'. Na stronach serwisu Gamersreport obejrzeć możecie kilka ciekawych screenów pochodzących z wersji Xboxowej, którym warto się bliżej przyjrzeć. Te same screenshooty możecie obejrzeć również na stronach serwisu Gamershell w części poświęconej oblivionowej galerii.

Ostatnią informacją jest artykuł zaprezentowany przez 1UP.com, do którego również odsyłamy zainteresowanych najnowszą produkcją Bethesda Softworks.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

W oczekiwaniu na 'TES4: Oblivion'

Dodał: Tokar, czwartek, 6 października 2005 · Komentarzy: 0

W czasie, gdy wciąż oczekujemy z niecierpliwością premiery 'The Elder Scrolls 4: Oblivion' w sieci pojawiają się kolejne publikacje na jej temat. Tym razem mamy okazję przeczytać poświęcone jej dwa artykuły. Na serwisach Gamespot oraz IGN.com. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z tymi tekstami dostępnymi pod podanymi wyżej linkami.

Wczoraj została oficjalnie potwierdzona informacja, od pewnego czasu będąca przedmiotem spekulacji, że uczestnicy BlizzCon (28 - 29 października), masywnego i objętego potężną kampanią promocyjną konwentu fanów gier Blizzarda, będą mogli nie tylko na własne oczy obejrzeć, ale nawet zagrać w próbkę nadchodzącego rozszerzenia do World of Warcraft.

Tych, którzy nie mają szczęścia uczestniczyć w BlizzConie autorzy oświadczenia pocieszają, że na imprezie swoje przedstawicielstwa będą miały ekipy redakcyjne z wielu różnych pism o grach z całego świata, które szybko przygotują szczegółowe wrażenia z Konwentu.

W związku z zamknięciem serwisu cdprojekt.info i zbliżającej się premiery gram.pl, CD-Projekt chwilowo zawiesza przyjmowanie zamówień na karty prepaid do WoW. Jednak nie załamujcie się! Przyjmowanie zamówień rusza ponownie już od 8 października!

Dungeon Siege II

Opis nowej mocy z Dungeon Siege II

Dodał: Tokar, środa, 5 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Dungeon Siege II, możemy zapoznać się z opisem działania nowej mocy. Waves of Power ("Fale Mocy") - jest to umiejętność, umożliwiająca znawcy elfickiej sztuki walki dwoma brońmi naraz, utworzenie fal mocy, które, runąc przed siebie, rozrywają przeciwników stojących na ich drodze. Celem Fal Mocy może być fragment terenu lub przeciwnik. Możemy ich użyć tylko w przypadku kiedy nosimy broń w obu rękach.

Neverwinter Nights

Neverwinter Nights: Projekt WIKI

Dodał: Tokar, wtorek, 4 października 2005 · Komentarzy: 0

Powstał ciekawy serwis oparty na idei WIKI, tj. "wolnej encyklopedii", której zawartość mogą edytować wszyscy internauci. Celem takich serwisów jest dzielenie się wiedzą i szerzenie jej między ludźmi. Znanym dobrze polskiej społeczności internetowej serwisem działającym na takiej zasadzie jest Wikipedia. Otóż, Neverwinter Nights również doczekało się swojego własnego projektu WIKI, znajdującego się pod tym adresem, a będącego skarbnicą wiedzy na temat tej gry komputerowej.

Fallout 3

Kolejne opisy lokacji z Van Buren

Dodał: Tokar, wtorek, 4 października 2005 · Komentarzy: 0

Na znanym fanowskim serwisie falloutowym, No Mutants Allowed, opublikowane zostały opisy czterech kolejnych lokacji z Van Buren. Są one oczywiście po angielsku, ale poniżej zamieszczamy przetłumaczone wstępy przez Sajdon'a...

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Trailer Obliviona!

Dodał: Ekhtelion, poniedziałek, 3 października 2005 · Komentarzy: 0

Od dnia pierwszego października serwis filefront.com udostępnia 20minutowy trailer z nadchodzącego Morrowinda. Plik zajmuje 120mb i jest możliwy do pobrania z tej STRONY.

Wczytywanie...