
Marka "Cyberpunk" od CDP Red wkrótce rozrośnie się o kolejny tytuł. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą CMON, w przyszłym roku na nasze stoły trafi "Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game". Czy warto będzie wyłożyć wszystkie karty na stół?
Nawiązanie współpracy z CMON, które pokazało się ostatnio szerszej publiczności przy okazji "God Of War: The Card Game", to niewątpliwie dobra wiadomość dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekują na same "Cyberpunk 2077". Korzystając z rozbudzonego oczekiwania na ten tytuł, rodzimy dystrybutor postanowił uraczyć nas nową karcianką. Czyżby powtórka z "Gwinta"? W tym względzie podobieństw jest raczej niewiele.



















