The Surge w ofercie GOG.com

1 minuta czytania

Sklep GOG.com powiększył się o nową pozycję, jaką jest "The Surge, za którym stoi niemieckie studio Deck13. Jeśli chcecie skorzystać z oferty promocyjnej i nadgonić przygody Warrena przed premierą "dwójki", to macie ku temu doskonałą okazję.

the surge

Co prawda póki co trwają wakacje oraz sezon urlopowy, więc może nie każdemu przypadnie do gustu historia Warrena, który został wykorzystany przez złą korporację, jednak sklep GOG.com proponuje nam zapoznać się z tą ciekawą produkcją, która całkiem udanie wzorowała się na serii "Dark Souls". By dodatkowo zachęcić nas do zakupu, przez kilka najbliższych dni "The Surge" nabędziemy w kompletnej edycji z dużym rabatem.

Tytuł niemieckiego Deck13 udanie połączył wszystkie mocne elementy bardziej znanej serii rodem z Japonii, zaś sprzedaż osiągnęła wystarczający poziom, by podjąć się produkcji "jedynki". "The Surge 2" trafi na sklepowe półki dopiero 24 września, więc jeśli jeszcze nie graliście w "jedynkę", to pora nadgonić zaległości.

the surge

Za niemal 40 PLN dostajemy w swoje ręce edycję kompletną, a więc wzbogaconą o wszystkie wydane do tej pory DLC. Trzeba się pospieszyć, bowiem promocja trwa tylko do 16 sierpnia do godziny 15:00. Później zapłacimy 129.99 PLN, co wydaje się być wygórowaną kwotą za niemal dwuletni tytuł.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...