The Surge

The Surge w ofercie GOG.com

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sklep GOG.com powiększył się o nową pozycję, jaką jest "The Surge, za którym stoi niemieckie studio Deck13. Jeśli chcecie skorzystać z oferty promocyjnej i nadgonić przygody Warrena przed premierą "dwójki", to macie ku temu doskonałą okazję.

the surge

Co prawda póki co trwają wakacje oraz sezon urlopowy, więc może nie każdemu przypadnie do gustu historia Warrena, który został wykorzystany przez złą korporację, jednak sklep GOG.com proponuje nam zapoznać się z tą ciekawą produkcją, która całkiem udanie wzorowała się na serii "Dark Souls". By dodatkowo zachęcić nas do zakupu, przez kilka najbliższych dni "The Surge" nabędziemy w kompletnej edycji z dużym rabatem.

The Surge

"The Surge" okazało się całkiem łakomym kąskiem dla fanów bardziej wymagających tytułów, zaś satysfakcjonujące wyniki finansowe sprawiły, że możemy spodziewać się zarówno dodatku, jak i kompleksowego wydania, w którym znajdzie się sama gra oraz wszystkie dostępne dodatki.

the surge

Tytuł niemieckiego Deck13 opowiada o ciężkim losie pracownika, który próbuje sobie po prostu radzić. Jeśli ukończyliście już przygody Warrena, to z pewnością ucieszy was fakt, że twórcy szykują dla nas zarówno duży dodatek, jak i kompleksową edycję, w której znajdzie się nie tylko nowe rozszerzenie, ale także wszystkie premierowe DLC. I to wszystko jeszcze w grudniu tego roku.

The Surge

The Surge – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
the surge

„The Surge” w wielu aspektach przypomina słynną serię „Dark Souls”, lecz nowa gra niemieckiego Deck13, a więc twórców „Lords of the Fallen”, w kilku aspektach różni się od znanego protoplasty. Czy nasi zachodni sąsiedzi zdołają przekonać do siebie tych, którzy do tej pory stronili od japońskiej serii? Odpowiedź nigdy nie jest do końca oczywista, ale nie da się ukryć, że „The Surge” ma swoje nie tylko mocne strony.

The Surge

Informacja prasowa

W poprzednim zwiastunie, "Celuj i zdobywaj łupy", zaprezentowaliśmy, w jaki sposób możesz rozczłonkowywać przeciwników za pomocą pionowych i poziomych ciosów, odpowiednio dobierając siłę uderzenia, i zabierać ze sobą to, co zdołasz odciąć. Zdobywanie w ten sposób ulepszeń dla swojego kombinezonu jest niezbędne do przetrwania, podobnie jak opierająca się na umiejętnościach gracza walka fizyczna.

the surge
The Surge

Nowy zwiastun The Surge

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

The Surge, nadchodzące RPG akcji autorstwa Deck13, pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC 16 maja 2017 roku. Najnowszy zwiastun „Celuj i zdobywaj łupy” prezentuje niezwykle brutalny system odcinania kończyn. Dystrybutorem gry jest cdp.pl.

the surge
The Surge

Nowy gameplay The Surge

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nowy gameplay "The Surge" (określanego czasami jako "Dark Souls" w kosmosie) zawiera mnóstwo informacji dotyczących walki oraz levelowania naszego bohatera. Najciekawszą informacją wydaje się zamiana dobrze znanych i kochanych ataków szybkich i silnych na ataki poziome i pionowe. To rozwiązanie ma nam ułatwić celowanie w wrażliwe punkty naszych wrogów.

the surge
The Surge

Walka w The Surge na gameplayu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pamiętacie jeszcze "Lords of the Fallen"? Oczywiście mówi się, że grę wykonało studio CI Games, ale warto pamiętać, że nad tytułem w dużej mierze pracowała też firma Deck 13, która aktualnie tworzy autorską grę pt. "The Surge". Do sieci trafił zapis rozgrywki z tejże produkcji, nagrany jeszcze podczas zakończonych już targów E3 2016.

the surge
The Surge

Ostatnio mogliśmy oglądać pierwsze screeny z "The Surge", a teraz w sieci pojawił się dość krótki fragment rozgrywki z wersji pre-alpha najnowszej gry twórców "Lords of the Fallen". Materiał pochodzi z serwisu PC Games Hardware i zawiera komentarz w języku niemieckim. Możemy się na nim przyjrzeć głównie bohaterowi, którego gracze będą kontrolować podczas zabawy oraz jego pancerzowi. Wideo znajdziecie w rozwinięciu newsa.

the surge
Wczytywanie...