The Surge z dodatkiem i kompletną edycją

1 minuta czytania

"The Surge" okazało się całkiem łakomym kąskiem dla fanów bardziej wymagających tytułów, zaś satysfakcjonujące wyniki finansowe sprawiły, że możemy spodziewać się zarówno dodatku, jak i kompleksowego wydania, w którym znajdzie się sama gra oraz wszystkie dostępne dodatki.

the surge

Tytuł niemieckiego Deck13 opowiada o ciężkim losie pracownika, który próbuje sobie po prostu radzić. Jeśli ukończyliście już przygody Warrena, to z pewnością ucieszy was fakt, że twórcy szykują dla nas zarówno duży dodatek, jak i kompleksową edycję, w której znajdzie się nie tylko nowe rozszerzenie, ale także wszystkie premierowe DLC. I to wszystko jeszcze w grudniu tego roku.

Tym sposobem jest jeszcze czas, by zastanowić się nad prezentem pod choinkę. Póki co wiemy jedynie, że DLC będzie nosić nazwę "The A Walk in the Park" i zaoferuje nam wymagające starcia w ciekawych lokacjach. Nie ujawniono znamy żadnych szczegółów zarówno w kwestii ceny tego rozszerzenia, jak i kompletnej edycji. Nowe elementy trafią zarówno na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, jak też w wersji na komputery osobiste.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...