The Surge pozwoli nam na naprawdę brutalne lanie wrogów

1 minuta czytania

Informacja prasowa

W poprzednim zwiastunie, "Celuj i zdobywaj łupy", zaprezentowaliśmy, w jaki sposób możesz rozczłonkowywać przeciwników za pomocą pionowych i poziomych ciosów, odpowiednio dobierając siłę uderzenia, i zabierać ze sobą to, co zdołasz odciąć. Zdobywanie w ten sposób ulepszeń dla swojego kombinezonu jest niezbędne do przetrwania, podobnie jak opierająca się na umiejętnościach gracza walka fizyczna.

the surge

Konieczne jest zajmowanie odpowiedniej pozycji i szybkie poruszanie się, więc korzystaj z uników, bloków, zwodów i skoków w celu omijania uderzeń. Nie możesz zapomnieć o zarządzaniu wytrzymałością, żeby w każdej chwili móc zaatakować lub uratować się przed miażdżącym ciosem. Zasady walki dotyczą zarówno ciebie, jak i twojego przeciwnika – jeśli uderzenie trafi cię w nieopancerzoną kończynę, doznasz cięższych obrażeń. Wykorzystuj słabości wroga, eliminując swoje, a zdobędziesz cenne ulepszenia.

Jednak nie jesteś sam. W podróży będzie ci towarzyszył dron wykorzystywany przez CREO w celach przemysłowych, który został przystosowany do walki. Osłaniaj się tarczą lub podpalaj, powalaj, przyciągaj i roztrzaskuj przeciwników, jednocześnie kontynuując walkę wręcz.

Gra The Surge pojawi się 16 maja na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...