Festiwal Czterech Wiatrów już dostępny

1 minuta czytania

Jeszcze niedawno zbieraliśmy słodycze i ścigaliśmy się po Hoelbrak, a tu ponownie powraca Festiwal Czterech Wiatrów, którym powinni zainteresować się wszyscy ci, którzy mają zaległe osiągnięcia do zdobycia w sieciowym świecie "Guild Wars 2".

guild wars 2

W ramach zabawy ponownie możemy zawitać do malowniczych Klifów na południe od Ebonhawk, jak też spróbować swoich sił podczas turnieju w Divinity's Reach, gdzie spróbujemy zdobyć nagrodę sponsorowaną przez samą królową Jennah. ArenaNet spróbuje skłonić nas do zabawy oferując nowości, które nie pojawiały się we wcześniejszych edycjach festiwalu.

Mowa tutaj przede wszystkim o nowych skinach do broni, które powiązane są tematycznie z elitarnymi oddziałami monarchini Kryty oraz Zephirotes, czyli grupą wyrzutków, którzy mieszkają na podniebnych statkach. Szczęśliwcy mogą także liczyć na legendarną inskrypcję, czyli nowy poziom dodatków, służących do wzmacniania broni lub pancerzy.

guild wars 2

Jeśli znudzą nas pojedynki i poszukiwania kryształów, to pozostają jeszcze niedostępne wcześniej aktywności w formie wyścigów, dzięki czemu nowicjusze zapoznają się z mapami, które poza festiwalem są dla nas niedostępne.

Tegoroczny Festiwal Czterech Wiatrów zakończy się 20 sierpnia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...