Zagraj jako 2B w modzie do Resident Evil 2 Remake

1 minuta czytania

Popularność postaci 2B z gry "Nier: Automata" wcale nie spada, stąd nic dziwnego, iż dzięki fanowskiej modyfikacji to właśnie jej losami będziemy mogli pokierować podczas przedzierania się ulicami opanowanego przez zombie Raccoon City.

nier,resident evil 2

Moder o pseudonimie TXYI stworzył "2B Claire", dzięki któremu w miejsce przywołanej Claire pojawia się właśnie skromnie odziana 2B. Musimy jedynie zdobyć DLC z kostiumem Noir, co pozwoli na podmianę modelu postaci. Co ważniejsze, sama fabuła oraz dotychczasowe ruchy postaci pozostaną bez zmian, a więc modyfikacja nie ingeruje w samą rozgrywkę, skupiając się wyłącznie na kwestii wizualnej.

Jeśli chcecie pobrać powyższą modyfikację, to powinniście udać się pod ten adres. Autor gorąco poleca użycie narzędzia FluffyQuak, będącego w istocie aplikacją zarządzającą naszymi modyfikacjami do "Resident Evil 2 Remake".

nier,resident evil 2

To nie pierwsza tego typu okazja, by zagrać jako 2B poza samym "Nier: Automata". Wcześniej mogliśmy zobaczyć tego androida w takich tytułach jak "Monster Hunter: World" oraz "Sekiro". W obu przypadkach były to fanowskie modyfikacje.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...