Dungeons&Dragons

Dungeon Delve

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na luty 2009 przewidziano wydanie Dungeon Delve – kolejnej przygody do D&D.

Dzięki niej dane nam będzie zakosztować 30 poziomu, gdyż znajdą się specjalne "buildy", które pomogą dobrać nam odpowiednie umiejętności w myśl zasad 4 edycji D&D.

Historia samej przygody opowiada o kilkunastu miastach, które powstały w cieniu zboczy Rak'Sarn – gór pełnych wulkanów, gdzie śmierć czai się na każdym kroku. Największym zagrożeniem okazuje się jednak gniazdo smoka o imieniu Dal’Sarnquin. Bestia stara się przepędzić mieszkańców ze "swojego" terytorium. Trzeba przyznać, iż idzie jej to nader skutecznie, tak więc pojawia się grupa poszukiwaczy przygód, która będzie musiała zmierzyć się ze ziejącym ogniem potworem.

Okładka
Dungeons&Dragons

Author Reading cześć 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiła się druga część "Author Reading". Bruce Cordell czyta fragment swojej najnowszej powieści, "Plague of Spells", zaś wszystko jest nagrywane. Tym sposobem ze strony Wizards of the Coast możemy ściągnąć fragment książki, którą czyta sam autor!

Plik ma wielkość 12 MB , zaś zapis trwa 12:41 minuty. Do pobrania jest stąd. Część pierwsza Author Reading, z fragmentem "Swordmage" R. Baker'a, nadal jest dostępna pod tym adresem.

Art
Dungeons&Dragons

Hestavar w Dragonie 371

Dodał: , · Komentarzy: 0

WotC ujawnia kolejne informacje o zawartości ostatniego numeru "Dragona".

Tym razem dowiemy się więcej o mieście Hestavar. Leżące na jednym z planów, swym pięknem wzbudza podziw i sprawia, iż mówi się o nim jak o “Hestavar: The Bright City.”.

Więcej informacji znajdziecie w 371 numerze miesięcznika "Dragon".

Art
Dungeons&Dragons

Open Grave – nowe informacje

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bart Carroll oraz Steve Winter przygotowali ciekawy artykuł, który przedstawia kolejne informacje z nowej przygody do D&D – Open Grave.

Kolejny raz w roli głównej wystąpią licze. Ostatni ze swojej rasy, Corum, zdobywa Rękę Kwll oraz Oko Rhynn. Oba "przedmioty" są dziełem liczów. Pierwszy daje użytkownikowi niezwykłą siłę, oko zaś pozwala dostrzegać inne sfery. Corum odkrywa, iż umożliwia mu nawet przyzywanie istot międzyplanarnych. Problem w tym, iż nie ma nic za darmo...

Art
Dungeons&Dragons

Depths of Madness w Dungeonie 162

Dodał: , · Komentarzy: 0

W 162 numerze miesięcznika "Dungeon" pojawi się kontynuacja wydarzeń z Depths of Madness.

"Niewyjaśnione morderstwa zdarzają się każdej nocy. Nieznane potwory z gór Kadagast budzą grozę, ludzie zamykają się w domach, nie wychodząc na pełne niebezpieczeństw ulice."

Zagrożenie wiszące na Wellspring nabiera na sile. Ta przygoda zarezerwowana jest dla 11-poziomowych postaci.

Art
Dungeons&Dragons

Tapety z Fanged Crown

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dziś możemy cieszyć oczy tapetami z Fanged Crown autorstwa Jenny Helland.

Jak już informowaliśmy, książka opowiada o osadnikach z Tethyru, którzy przybyli ujarzmić wyspę Chult. Problem w tym, że wkrótce po przybyciu zaginęli. Rozwiązać zagadkę może jedynie załoga małego kupieckiego statku.

Pod tym linkiem czekają na was tapety, jak i fragment książki do pobrania w formacie PDF.

Art
Dungeons&Dragons

Fragmenty Practical Guide to Faeries

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak już informowaliśmy, na ten miesiąc przewidziano wydanie Practical Guide to Faeries.

Znajdziemy w niej informacje o tej ciekawej rasie – jej wierzenia, historię czy język. Przekonamy się jak wygląda Feywild. Pojawiła się jednak nie lada gratka dla oczekujących na tę pozycję. Wizards of the Coast udostępniło kilka fragmentów za darmo do pobrania z ich strony. Wszystkie pliki mają format PDF-ów.

Art
Wczytywanie...