Dungeons&Dragons

Twilight Falling do pobrania

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wizards of the Coast udostępniło pełną treść książki Twilight Faling autorstwa Paual S. Kempa, który może się w Polsce kojarzyć z ostatnim tomem Wojny Pajęczej Królowej.

Książka

Tytuł ten został wydany w lipcu 2003 i opowiada o Erevisie Cale – słudze bogatych lordów z Sembii. Na ulicach Selgaunt pojawia się jednak nowe zagrożenie, którego cień szybko wzbudza panikę. W tych dniach Erevis zaczyna służbę u nowego pana. Jak dalej potoczą się jego losy?

Możesz się przekonać ściągając pełną treść książki w formacie PDF.

Dungeons&Dragons

W 373 numerze miesięcznika Dragon pojawi się Art of Kill.

Tekst ten przybliży nam nieco profesję assasynów. Dzięki niemu gracze będą mogli stworzyć wyjątkową postać, która para się cichym zabijaniem na zlecenie, nie pozwalając przy tym na odkrycie swojej tożsamości.

Art
Dungeons&Dragons

Corsair

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na ten miesiąc przewidziano premierę książki Richarda Bakera Corsair.

Jest to już drugi tom serii Blades of the Moonsea, która opowiada o Kamoth'u Kastelmarze, niegdysiejszym lordzie i mężu siostry Hulburga. Teraz jest kapitanem pirackiego Kraken Queen, który krąży po Morzu Księżycowym rabując i niszcząc. W końcu jednak naprzeciw niemu stają okręty jego znienawidzonego teścia. Od tej pory dla Kamotha jest to sprawa osobista.

Dostępny jest darmowy fragment powieści do pobrania stąd.

Okładka
Dungeons&Dragons

Tarmalune w Dragonie 372

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wiele miast upadło, zaś te, które pojawiły się wraz z nowymi fragmentami Toril, zaś często większe i potężniejsze niż Waterdeep.

Do takich właśnie metropolii należy Tarmalune – największe obecnie zamieszkałe miasto, które wciąż szuka swojej tożsamości w nowym świecie. Jest to największe i najpotężniejsze z nowych, niepodległych i niezależnych państw z Windrise Ports, które zajmuje wschodnie wybrzeże Smoczego Morza.

Nowy numer miesięcznika Dragon przedstawi najważniejsze informacje o tym ciekawym miejscu – wprost wymarzonym na kampanię dla kilku graczy.

Art
Dungeons&Dragons

Dziś pojawiła się już piąta część opowiadania "Black Crusade" z Agents of Artifice Ari Marmella.

Najnowszy fragment przedstawia ciąg dalszy przygód naszych bohaterów. Przyjdzie im wydostać się z Perdition Hill. Nikt wcześniej tego nie dokonał, więc nastroje bohaterów dalekie są od zadowolenia. W końcu dotrą do komnaty tortur, gdzie na Violcę czeka niemiła niespodzianka. Tajemniczy, kobiecy głos. Kim ona jest?

Fragment znajduje się tutaj.

Okładka
Dungeons&Dragons

Shadar-kai w Dungeonie 372

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ujawniono kolejne informacje o zawartości 372 numeru miesięcznika "Dungeon".

Dane nam będzie poznać rasę Shadar-kai, rdzennych mieszkańców Shadowfell. Poznamy ich wierzenia, kulturę, zaś gracze otrzymają cenne wskazówki, które lepiej pomogą im odgrywać tę rasę. Wszystko to przecież na chwałę Raven Queen.

Art
Dungeons&Dragons

Morze Mieczy – nowe wydanie

Dodał: , · Komentarzy: 0

W sklepie internetowym ISY, polskiego wydawcy książek z logiem Zapomnianych Krain, pojawiło się wznowienie książki R.A Salvatore Morze Mieczy, która jest zarazem już XIII tomem sagi o sławnym mrocznym elfie.

"Drizzt Do'Urden i jego towarzysze wyruszają na poszukiwanie swego zaginionego przyjaciela. Wulfgara. Wśród śmiertelnym niebezpieczeństw przemierzają morza i lądy, chociaż ich jedyną wskazówką jest piętno zaginionego młota bojowego barbarzyńcy, Aegis-fanga, odkryte na plecach niegodziwej banitki. Teraz podróżują po Wybrzeżu Mieczy, próbując rozwikłać zagadkę, jaką się stało życie Wulfgara, i powoli odsłaniając straszliwy ból, który dręczy jego serce."

Okładka
Wczytywanie...