Nowe pozycje w DnDClassics

1 minuta czytania

Wizards of the Coast dorzuca kolejne pozycje do oferty swojego internetowego sklepu z klasycznymi podręcznikami w formacie PDF. Jak też chwalą się "Czarodzieje z Wybrzeża", oferta sklepu w tym tygodniu powiększyła się o nowy tytuł, zaś w nadchodzącym tygodniu dołączą do niego kolejne.

wizards of the coast

WotC za pomocą DnDClassics wciąż polepsza nastroje wszystkich fanów starszych starszych publikacji, niedostępnych nigdzie poza aukcjami internetowymi. Wygląda jednak na to, że "Czarodzieje" zwietrzyli możliwość dodatkowego zarobku także na całkiem nowych publikacjach, stąd nie powinno nikogo dziwić dodanie do listy Dreams of the Red Wizards: Dead in Thay. Ta przygoda ma stanowić hołd dla standardowego podróżowania po lochach pełnych pułapek, a co więcej, odnosi się do historii powiązanej z Plagą Czarów i Rozdarciem.

Zgodnie z nazwą, przyjdzie nam pokrzyżować plany Szass Tama do przejęcia władzy nad całym Wybrzeżem Mieczy. Plany zulkira pokrzyżować może jedynie zniszczenie artefaktu będącego źródłem jego mocy, co rzecz jasna ma stanowić cel wyprawy poszukiwaczy przygód.

Historia ta stanowi osiemnasty sezon D&D Encounters. Dead in Thay dostępne jest jedynie w DnDClassics w formie pliku PDF w cenie niespełna osiemnastu dolarów.

WottC chwali się także kolejnymi tytułami, które trafią do sklepu w następnym tygodniu. Ujawnione pozycje to:

  • GAZ7 The Northern Reaches (pierwsze edycja AD&D)
  • Monstrous Arcana: I, Tyrant (druga edycja AD&D)
  • druga edycja Dark Sun do świata o tej samej nazwie
  • Dark Sun Campaign Setting (czwarta edycja AD&D)
  • Sandstorm (trzecia edycja AD&D)

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...