Nowe pozycje w ramach DnDClassics

1 minuta czytania

Wizards of the Coast nie ustaje w wysiłkach mających na celu dalszą promocję swojego internetowego sklepu z klasycznymi podręcznikami. Jak też chwalą się "Czarodzieje z Wybrzeża", oferta sklepu w tym tygodniu powiększy się o kolejne tytuły.

dungeon, dragons, wizards of the coast

Muszę przyznać, że WotC za pomocą DnDClassics ucieszyło wszystkich fanów starszych starszych publikacji, którzy do tej pory mogli się zaopatrywać w upragnione podręczniki głównie za pośrednictwem aukcji internetowych, niejednokrotnie płacąc dość znaczne sumy. TOd momentu uruchomienia sklepu wystarczy, że udadzą się pod wskazany adres, zapłacą ustaloną z góry kwotę i mogą się cieszyć z upragnionej pozycji w nieco ascetycznej, ale wygodnej formie pliku PDF.

W tym tygodniu asortyment sklepu powiększy się o następujące tytuły: Dragons of Despair do pierwszej edycji Smoczej Lancy, The Grand Duchy of Karameikos (także pierwsza edycja, ale AD&D), Birthright Campaign Setting (podręcznik do drugiej edycji systemu Birthright), Waterdeep and the North (druga edycja Zapomnianych Krain) oraz Planes of Chaos do drugiej edycji nieco zapomnianego, lecz wciąż świetnego Planescape.

W kolejnym tygodniu pojawią się dalsze nowe pozycje, takie jak Dragons of Flame, The Emirates of Ylaruam, Cities of the Sun oraz Adventurer's Vault.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...