przebudzenie_cienie

Trasa promocyjna The Last Treshold

1 minuta czytania

the last treshold, salvatore, neverwinter saga

Czytelników zza wielkiej wody i fanów Drizzta powinno ucieszyć ujawnienie trasy promocyjnej najnowszej powieści pióra R.A Salvatore – The Last Treshold.

Czwarty z kolei tom serii Neverwinter zadebiutuje 5 marca, więc nic dziwnego, że jego autor, R.A Salvatore, rusza w trasę promocyjną. Rozpocznie ją w momencie premiery w Baltimore, dzień później ugości go Clifton a potem zawita do New Brunswick oraz Bostonu – odpowiednio 7 i 22 marca. Adresy i godziny, w jakich będzie można spotkać się z R.A Salvatore, znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy, że czwarty tom, czyli The Last Treshold, to ciąg wędrówki najsławniejszego drowa Zapomnianych Krain. Drizzt ponownie nie podróżuje sam, lecz na jego życie czyha działający z jaskiń Gauntlgrymu Tiago Baenre. Ambitny drow chce się pozbyć Drizzta za wszelką cenę – nawet za cenę współpracy z najemnikami Jarlaxle'a, których lojalność chciał sobie kupić. Bregan D'aerthe ma w tym wszystkim jednak swoje własne cele.

Drizzt raz jeszcze będzie chciał zaprowadzić porządek i pokonać ciemność, powracając do jedynego miejsca, które kiedykolwiek mógł nazwać domem – Doliny Lodowego Wichru.

Najnowszy tom przygód Drizzta zadebiutuje 5 marca. Za jej 384 strony przyjdzie nam zapłacić $29.95.

Komentarze

0
·
Na amazonie kosztuje £15
0
·
Podaję zawsze cenę oficjalną ze strony WotC. Gdzie indziej ceny mogą być inne.
0
·
Ktoś chce się pozbyć Drizzta? Znowu? Kto by pomyślał.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...