Dungeons&Dragons

Trasa promocyjna The Last Treshold

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: wtorek, 19 lutego 2013
the last treshold, salvatore, neverwinter saga

Czytelników zza wielkiej wody i fanów Drizzta powinno ucieszyć ujawnienie trasy promocyjnej najnowszej powieści pióra R.A Salvatore – The Last Treshold.

Czwarty z kolei tom serii Neverwinter zadebiutuje 5 marca, więc nic dziwnego, że jego autor, R.A Salvatore, rusza w trasę promocyjną. Rozpocznie ją w momencie premiery w Baltimore, dzień później ugości go Clifton a potem zawita do New Brunswick oraz Bostonu – odpowiednio 7 i 22 marca. Adresy i godziny, w jakich będzie można spotkać się z R.A Salvatore, znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy, że czwarty tom, czyli The Last Treshold, to ciąg wędrówki najsławniejszego drowa Zapomnianych Krain. Drizzt ponownie nie podróżuje sam, lecz na jego życie czyha działający z jaskiń Gauntlgrymu Tiago Baenre. Ambitny drow chce się pozbyć Drizzta za wszelką cenę – nawet za cenę współpracy z najemnikami Jarlaxle'a, których lojalność chciał sobie kupić. Bregan D'aerthe ma w tym wszystkim jednak swoje własne cele.

Drizzt raz jeszcze będzie chciał zaprowadzić porządek i pokonać ciemność, powracając do jedynego miejsca, które kiedykolwiek mógł nazwać domem – Doliny Lodowego Wichru.

Najnowszy tom przygód Drizzta zadebiutuje 5 marca. Za jej 384 strony przyjdzie nam zapłacić $29.95.

Komentarze

Gość_fan* · wtorek, 19 lutego 2013, 22:45
0
Na amazonie kosztuje £15
Courun Yauntyrr · środa, 20 lutego 2013, 09:33
0
Podaję zawsze cenę oficjalną ze strony WotC. Gdzie indziej ceny mogą być inne.
Ven'Diego · środa, 20 lutego 2013, 20:16
0
Ktoś chce się pozbyć Drizzta? Znowu? Kto by pomyślał.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...