Web of the Spider Queen już od jutra

1 minuta czytania

Już jutro rusza kolejna odsłona D&D Encounters, zatytułowana Web of the Spider Queen. To ostatnia szansa, by jeszcze się zapisać i obronić Cienistą Dolinę przed zakusami drowów.

web of the spider queen

Zgodnie z tradycją, zawsze w środę rusza kolejna część D&D Encounters, czyli akcja polegająca na graniu w grę przez jak największą liczbę graczy w ramach jednej linii fabularnej.

Tym razem w naszych rękach spocznie los Cienistej Doliny, niegdyś rządzonej przez drowy z potężnej fortecy zwanej Zakręconą Wieżą. W końcu jednak mroczne elfy zmuszone zostały do odwrotu, zaś tereny te znalazły się we władaniu ras powierzchni. Lolth jednak nie zapomniała o tej zniewadze i znów pcha swój lud do walki o utracone terytoria.

Na głównej stronie Encounters znajdziecie spis wszystkich wymaganych do zabawy podręczników, standardowy store locator pozwalający na namierzenie akcji najbliżej miejsca zamieszkania oraz możliwość pobrania specjalnej karty, na której zapiszemy swoje osiągnięcia z rozgrywki. Cała akcja potrwa od jutra, 15 maja, aż do 16 lipca. Tak jak i poprzednio, na terenie naszego kraju bawić się w ramach Web of the Spider Queen nie można.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...