Suzail w Dungeonie #198

1 minuta czytania

suzail, dungeon

Wizards of the Coast zapowiedziało, że w 2012 roku mocniej skupi się na dotychczas nieco pomijanej tematyce artykułów przedstawiających bliżej świat a nie jedynie eksplorujących go bohaterów. Fani Cormyru, którzy korzystają z płatnej subskrypcji, mogą cieszyć się z faktu, że w najnowszym Dungeonie pojawią się aż dwa artykuły o Leśnym Królestwie.

Comryr cieszy się sporą popularnością wśród graczy, którym spodobało się królestwo Obaskyrów. Chronione przez sławne Purpurowe Smoki, mimo upływu lat wciąż zyskuje na sile. Eric Menge opisze bliżej jego stolicę – piękne Suzail. Jako stolica Cormyru, zawsze znajdowała się pod szczególną opieką wpierw Azouna, potem Alusair. Mimo lat, wciąż jest to miejsce pełne intryg, ale także festiwali czy ogromnych posiadłości bogaczy.

W tym samym numerze Dungeona znajdzie się także artykuł Briana Cortijo, w którym opisze losy Cormyru i jego władców z rodu Obaskyrów pomiędzy rokiem 1379 RD a 1479 RD.

Pełny spis treści wspomnianego numeru znajdziecie pod tym adresem. Panowie, to kiedy się zabierzecie za podobne artykuły o Podmroku?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...