Dungeons & Dragons 4.0 po polsku

2 minuty czytania

podrecznik gracza, d

Sporo musieli się naczekać fani systemu Dungeons&Dragons na polskie podręczniki do czwartej edycji tego systemu. Premiera miała odbyć się na Grojkonie, ale ten został przełożony, dzięki czemu wydawnictwo ISA zyskało parę dni na dopieszczenie polskiego wydania.

Podręcznik Gracza to podstawowe narzędzie każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę w tej edycji D&D. Znajduje się tutaj system kreacji postaci, reguły walki oraz przeżywania przygód.

Oczywiście, nie zabraknie całego szeregu umiejętności oraz atutów raz z opisami. Przygotowano osiem klas postaci, dla których powstał zupełnie nowy system zdolności przypisanych do każdego bohatera.

Polskie wydanie, w twardej oprawie, które swoją premierę będzie mieć już jutro, zostało wycenione na 89.00 zł, ale za 320 stron podręcznika bedzie można zapłacić mniej – przygotowano cenę promocyjną dla klientów sklepiku ISA wynoszącą 70,00 zł plus koszty wybranego rodzaju przesyłki (tylko do dnia premiery, czyli 29 kwietnia 2010r.).

Więcej szczegółów pod tym adresem.

przewodnik mistrza podziemi

To jednak nie koniec premier. Tego samego dnia zadebiutuje także polskie wydanie Przewodnika Mistrza Podziemi. Zgodnie z nazwą, jest to kolejne podstawowe narzędzie dla każdego, kto pragnie tworzyć niebezpieczne przygody dla dzielnych śmiałków.

W podręczniku znajdą się kolejne wskazówki odnośnie tworzenia postaci, przeprowadzania przygód oraz wszystkiego co z tym związane: doświadczeniem, rozdawaniem atutów oraz oczywiście zdobytych skarbów pomiędzy członków drużyny.

Podziemia byłby niczym bez śmiercionośnych pułapek i artefaktów – Podręcznik Mistrza Podziemi pomoże stworzyć stosowne przeszkody dla drużyny i wprowadza opis wielu cennych przedmiotów.

Polskie wydanie, także w twardej oprawie, kosztować nas będzie 79.00 zł. Tutaj też przewidziano obniżkę dla klientów sklepiku ISY, którzy szybko zdecydują się na zakup – do jutra mogą to zrobić za 63.00 zł (plus koszty wysyłki).

Więcej o polskim wydaniu tego podręcznika w tym miejscu.

Komentarze

0
·
Lepiej późno niż wcale?
0
·
Ziew, ja tam lubię moje angielskie wydanie.
0
·
Jak to jest, Cou że komentujesz swojego własnego newsa? i to w dodatku pierwszy?
0
·
jakoś 4th edycja mnie do siebie nie przekonała, nawet jeżeli jest po polsku

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...