Underdark – za minutę premiera

1 minuta czytania

underdark

Underdark, czyli podręcznik do czwartej edycji popularnego systemu Dungeons&Dragons lada moment będzie miał swoją premierę. Co należy zrobić, gdy wymarzona książka stanie się już naszą własnością?

Robert Weise przygotował taki mini poradnik dla wszystkich tych, którzy pragną przeprowadzić swoich bohaterów po podziemnym świecie. Wpierw należy wybrać miejsce startowe przygody – Shallows albo od razu the Deeps. Pierwsza opcja została dokładniej opisana. Co więcej, statystyki terenu, możliwe pierwsze losowe spotkania oraz mapkę można pobrać w formie pliku PDF (679 KB).

Miłośnicy starć wszelkiego rodzaju z pewnością udadzą się w stronę twierdzy Toroga, gdzie czekać na nich będzie wielu przeciwników. Przykładowe spotkanie także zostało opisane przez Roberta. Nie zabraknie w nim oczywiście drowów, jak i przedstawicieli innych niebezpiecznych ras Podmroku. Zainteresowanych zapraszam pod ten adres.

Pojawiły się także tapety z Underdark. Dostępnych jest 6 motywów. Czytającym wszystkie zapowiedzi podręcznika na pewno mogą się wydać znajome. Dostępne rozdzielczości każdej z nich to 1280 x 800, 1680 x 1050 oraz 2650 x 1600. Poniżej dwie przykładowe tapety. Wszystkie znajdują się tutaj.

underdark, wallpaperunderdark, wallpaper

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...