Ruszyła przedsprzedaż polskiego Xanathara przewodnik po wszystkim

1 minuta czytania

xanathar

Znane powiedzenie głosi, że lepiej późno niż wcale, stąd po ponad trzech latach doczekamy się w końcu polskiego wydania pierwszego dużego rozszerzenia do piątej edycji Dungeons&Dragons, czyli "Xanathara przewodnik po wszystkim". Wydawnictwo Rebel ogłosiło przedsprzedaż kolejnej pozycji w swoim portfolio, która doczekała się rodzimej wersji językowej. Sławny obserwator rezydujący pod Waterdeep zdołał opisać wiele ciekawostek, wciąż pożądając wiedzy godnej uwiecznienia. W praktyce oznacza to dla nas nowe opcje zasad i snucia opowieści dla klas postaci z "Podręcznika gracza", jak też zupełnie nowe czary i podklasy.

W ramach przedsprzedaży na łamach oficjalnego sklepu wydawca proponuje nam zniżkę w wysokości 15 %, z której możemy skorzystać do dnia premiery wyznaczonej na 11 luty 2022 roku. Tym samym musimy wysupłać z portfela prawie 170 PLN.

Kolejne podręczniki w polskiej wersji językowej z pewnością cieszą fanów popularnych "Lochów i Smoków", jednak brak wydań z alternatywną okładką oraz mimo wszystko dość wolne tempo wydawania suplementów sprawiają, że fani nad Wisłą muszą być niezwykle cierpliwi.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...