posiadlosc

Zwiedzimy Faerun u boku Laeral

1 minuta czytania

Piąta edycja D&D coraz lepiej poczyna sobie na polskim rynku, jednak wydawca zza oceanu pragnie zdobyć kolejnych graczy, stąd też do sprzedaży trafi specjalny zestaw dla nowicjuszy, których w arkana Faerunu wprowadzi sama Laeral Silverhand.

laeral

W drugiej połowie marca do sprzedaży trafi "Forgotten Realms Laeral Silverhand's Explorer's Kit", czyli specjalny zestaw dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w Faerunie. Nie jest to co prawda suplement na miarę "Zestawu Startowego", lecz produkt przeznaczony dla młodszych graczy, którzy chcą zapoznać się z tak podstawowymi elementami jak rzuty kośćmi czy poruszenie się po mapie.

Za niemal 30 dolarów w nasze ręce trafią specjalne kości (dwie dwudziestościenne i cztery kości sześciościenne) o miłym dla oka kolorze, jak też dwustronna, kolorowa mapa Waterdeep i Wybrzeża Mieczy. W końcu Laeral Silverhand to nie tylko córka bogini magii, ale także lord wspomnianego przed chwilą miasta. Zestaw uzupełnia pudełko, które świetnie nada się jako tackę do rzutów, jak też specjalne karty przedstawiające znane postacie.

laeral

Polski wydawca D&D, czyli Rebel, póki co nie ma w planach ściągnięcia tego zestawu nad Wisłę, więc pozostaje nam tylko nabycie "Forgotten Realms Laeral Silverhand's Explorer's Kit" za pośrednictwem wysyłkowych sklepów internetowych.

Komentarze

0
·
Kobieta nie może być Lordem. Może być Lady.
1
·
Po angielsku jej tytuł to "Open Lord of Waterdeep". Nie ja tak wymyśliłem.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...