Zapowiedź polskiego Przewodnika Mistrza Podziemi

1 minuta czytania

Wydawnictwo Rebel wciąż informuje nas, że polska wersja "Podręcznika Mistrza Podziemi" do piątej edycji systemu Dungeons&Dragons ma trafić do sprzedaży w pierwszej połowie grudnia, podczas gdy ten termin zbliża się nieubłaganie. Na osłodę przygotowano krótką zapowiedź, która ma przekonać wciąż nieprzekonanych.

przewodnik mistrza podziemi

Podobnie jak poprzednie tego typu publikacje do wcześniejszych wersji systemu, dostaniemy w swoje ręce narzędzie przydatnemu każdemu Mistrzowi Gry. Wydawca w nowej zapowiedzi przedstawia rolę głównego architekta całej opowieści. Rebel w prosty sposób próbuje nam zaprezentować treść samego podręcznika, chociaż fani systemu pewnie doskonale go znają od czasu premiery oryginału w grudniu 2014 roku.

Rebel zachowa dwoisty system tytułowania, czyli angielski i polski, jak też możemy spodziewać się solidnej okładki oraz papieru. Obok Podręcznika Gracza i Księgi Potworów jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto zechce tworzyć swoje historie. Wpierw jednak będziemy musieli poczekać na polską premierę. Konkretnej daty nie ma, ale wydawca twierdzi, że część zawartości książki została już wydrukowana, więc premiera jest kwestią kilku dni.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...