Tylko dwa tygodnie, by wesprzeć Kisartę

1 minuta czytania

Kickstarterowa zbiórka na nowy setting do piątej edycji Dungeons&Dragons zbliża się powoli ku końcowi. Czasu nie zostało zbyt wiele, zaś obecnie licznik pokazuje niespełna połowę niezbędnej sumy, wystawiać na próbę marzenia twórców o stworzeniu świata w konwencji grozy.

kisarta

Trwająca zbiórka na nowy setting do najnowszej edycji D&D, zwany Kisartą, to dla wydawnictwa Isola Illyon Edizioni okazja do zebrania niezbędnych funduszy. Zostały raptem dwa tygodnie, dzięki którym planowana na listopad premiera z pewnością miałaby duże szanse powodzenia. Czy konwencja grozy to dobry pomysł, by przemierzać zaświaty jako martwy bohater?

Isola Illyon Edizioni przygotowało dla nas Kisartę, czyli okazję do nabycia liczącego sobie 220 stron podręcznika źródłowego. Na jego kartach odkryjemy, że wrogami są nie tylko materialne byty, ale także szaleństwo powodowane przez wszechobecny chaos. Kisartą rządzą przerażające istoty, które rządzą duszami zmarłych. Każdy z graczy będzie ową duszą, obudzoną przy grobowcu nieopodal Miasta – Limbo.

kisarta

W sumie przemierzy sześć różnych dominiów, staczając walkę z pilnującymi ich Strażnikami. Wpierw jednak musimy zakupić samą Kisartę. Ukryta za twardą oprawą wersja podręcznika w formacie PDF to wydatek rzędu 45 euro, ale można trochę przyoszczędzić i zdecydować się na podstawowe wydanie, wycenione na 20 euro. Na bogatszych czekają mapy, koszulki lub też stylowy ekran mistrza gry.

Jeśli nadal pozostajecie niezdecydowani, to warto pobrać darmową wersję startową.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...