Poznaj nadchodzące zmiany w D&D Beyond

1 minuta czytania

Livestream z Adamem Bradfordem dostarczył nam kilku ciekawych informacji na temat nadchodzących zmian oraz aktualizacji cyfrowej platformy D&D Beyond. Zarazem była to okazja do udzielenia odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych przez fanów pytań.

dungeons&dragons

Chociaż od startu usługi Beyond minęło już trochę czasu, to twórcy nadal wprowadzają poprawki oraz uaktualniają już istniejącą bazę. Dzięki temu narzędziu szybko skompletujemy listę przeciwników i stworzymy bohatera, który ruszy ku nowej przygodzie. Livestream z Bradfordem to jednak nie tylko kolejna porcja przechwałek, ale też solidna lista nadchodzących zmian.

Cały zapis na możecie zobaczyć na kanale Twitch, ale wpierw trzeba uprzedzić, że materiał ma grubo ponad godzinę, więc to posiedzenie na zdecydowanie dłuższą chwilę. W dużym skrócie można posłuchać o kolejnych potworach, w tym maszkarach, które pojawiły się "Volo's Guide to Monsters" oraz "Monster Manuals". Beyond to także miejsce na oficjalne erraty do już wydanych pozycji, szansa na poznanie zupełnie nowych ras oraz uzupełnienie wiedzy względem podgatunków tych już istniejących.

Komentarze

0
·
Ogółem jak ktoś lubi grać pbf to fajnie tam się u nich to robi.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...