Trzecia część serii Homecoming już dostępna

1 minuta czytania

Od wczoraj możemy zaopatrzyć się w trzeci tom serii "Homecoming", zatytułowany "Hero". R.A Salvatore opowiada kolejne losy najsławniejszego renegata, który znów zawitał do rodzinnego Menzoberranzan.

homecoming, salvatore

Amerykański pisarz R.A Salvatore chyba daleki jest jeszcze od wysłania swojej najsławniejszej postaci na emeryturę. Trzeci tom jego najnowszej serii to ponownie wizyta Drizzta w rodzinnym Menzoberanzan. Samo Miasto Pająków, jak i cały Podmrok, podnosi się po niespodziewanej "wizycie" władców Otchłani, którzy z bezsłonecznej krainy urządzili sobie istny park rozrywek.

Gdy zagrożenie zostało zażegane, władające ojczystym miastem Drizzta matki opiekunki dyskutują nad losem sławnego tropiciela. W końcu jednak pozwalają mu opuścić miasto. Czy samotny drow odnajdzie w końcu spokój, rodzinę i szczęście?

Pewnie nie tak szybko, jednak jeśli chcecie na początek przeczytać pierwszy rozdział, to powinniście zajrzeć tutaj. Podobnie jak w przypadku wszystkich książek z logiem "Lochów i Smoków" od kilku lat, w swój egzemplarz będziecie musieli zaopatrzyć się w którymś z zagranicznych sklepów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...