posiadlosc
Sword Coast Legends

Niestety długo oczekiwane "Sword Coast Legends" nie okazało się hitem, którego "Dungeons&Draongs" potrzebowało, a fani chcieli. Mimo dobrych chęci twórców grze zabrakło czegoś co porwało by graczy i umieściło tytuł na piedestale. Jednak znane są historii przypadki, gdy średnie produkcje ("Neverwinter Nights") zostały uratowane przez świetne dodatki ("Cienie Undrentide" i "Hordy Podmroku"). Czy mające wczoraj premierę "Rage of Demons" ocali "Sword Coast Legends"?

sword coast legends,
Sword Coast Legends

Jak podaje strona MMORPG, po 21 latach działalności, ze światem gier komputerowych żegna się współodpowiedzialne za grę "Sword Coast Legends" studio n-Space. Najnowsze dziecko zespołu nie osiągnęło zbyt wysokiej sprzedaży, która według Steam Spy nie przekroczyła 100 tysięcy egzemplarzy. Co dalej z grą "Sword Coast Legends"?

n-space
Sword Coast Legends

Darmowy weekend z Sword Coast Legends

Dodał: , · Komentarzy: 1

"Sword Coast Legends" mimo, że jest produktem mniejszego kalibru niż tegoroczne hity pokroju "Pillars of Eternity" czy "Wiedźmin 3", był równie gorąco oczekiwany przez fanów cCRPG. Miał nam przynieść z powrotem światło Zapomnianych Krain, przypomnieć niezliczone godziny spędzone w karczmach Doliny Lodowego Wichru i Wrót Baldura. Czy okazał się zbawcą, czy pogrążył markę dowiecie się w zbliżającej się recenzji. Dla tych, którzy chcą przetestować nową przygodę w Zapomnianych Krainach na własnej skórze, jedyny wspaniały, potężny i najwyższy Gaben przygotował miłą niespodziankę.

sword coast legends, za darmo, steam, ten weekend, 17.12 do 20.12
Sword Coast Legends

Informacja prasowa

Niezależne studio n-Space oraz wydawca Digital Extremes informują o oficjalnym udostępnieniu ścieżki dźwiękowej z gry "Sword Coast Legends" – cRPG, opartego o mechanikę Dungeons & Dragons (stworzoną przez Wizards of the Coast) w iTunes oraz w innych popularnych sklepach dystrybucji cyfrowej w cenie 9.99 USD oraz w serwisach oferujących dostęp do muzyki online. Album z muzyką z gry jest dostępny za darmo dla wszystkich graczy, którzy wykupili specjalne wydania lub edycje kolekcjonerskie "Sword Coast Legends".

scl
Sword Coast Legends

Informacja prasowa

Dan Tudge, dyrektor projektu "Sword Coast Legends", prezes studia n-Space oraz oddany członek zespołu, przygotował dla was pierwsze popremierowe podsumowanie na temat Oficjalnego Statusu Gry.

scl

"Sword Coast Legends" zostało na razie wydane na komputery PC, Mac oraz system Linux. Współpracowaliśmy ściśle z firmą Wizards of the Coast, aby móc przekazać w Wasze ręce pełne doświadczenie Dungeons & Dragons. Zespół odpowiedzialny za system D&D był zaangażowany w każdy etap projektu. Wiemy, że jego członkowie są bardzo podekscytowani wszystkimi przygodami, które można przeżyć w ramach rozgrywki oferowanej przez "Sword Coast Legends".

Sword Coast Legends

Zadebiutowało Sword Coast Legends

Dodał: , · Komentarzy: 7

Dziś swoją premierę miała klasyczna gra RPG osadzona w świecie Zapomnianych Krain pt. "Sword Coast Legends". Tytuł wyprodukowany przy współpracy firm n-Space i Digital Extremes jest oparty na piątej edycji systemu Dungeons & Dragons i na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina "Neverwinter Nights".

sword coast legends

Warto jednak pamiętać, że produkcja, poza trybem dla jednego gracza, w dużej mierze skupia się na kampaniach tworzonych przez graczy w specjalnie przygotowanych narzędziach moderskich oraz na trybie Mistrza Gry. Czy tytuł podbije nasze serca? To okaże się w najbliższym czasie...

Sword Coast Legends

Nowe daty premiery Sword Coast Legends

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Niezależne studia n-Space oraz Digital Extremes ogłosiły dzisiaj, że premiera gry "Sword Coast Legends", drużynowego RPG osadzonego w uniwersum Zapomnianych Krain stworzonym przez Wizards of the Coast, zostaje przełożona.

scl

Nowa data premiery tytułu na komputery PC, Mac i Linuksa to 20 października 2015 roku, a wydanie wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One jest teraz planowane na pierwszy kwartał 2016 roku.

Sword Coast Legends

Już pod koniec miesiąca ponownie wkroczymy na awanturniczą ścieżkę i wraz z Zakonem Płonącego Świtu zmierzymy się z obmierzłymi demonologami z Podmroku, którzy zagrażają spokojowi sławetnego Wybrzeża Mieczy. Sęk w tym, że zanim wyruszymy w drogę, będziemy musieli zmierzyć się z niezwykle twardym orzechem do zgryzienia dla każdego fana komputerowych gier fabularnych. Kim mam, do jasnego grzyba, zagrać? Jakiego herosa stworzyć?

sword coast legends

Studio Digital Extremes stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniu fanów, stąd też opublikowali najświeższy materiał, który kompleksowo prezentuje system tworzenia postaci oraz jego możliwości.

Wczytywanie...