Belamy Lightfingers

1 minuta czytania

belamy lightfingers

Rasa: Niziołek Lekkostopy

Klasa: Wojownik

Historia: Dorastając jako syn piekarza w małym miasteczku Red Larch, Belamy Lightfingers nigdy nie miał cierpliwości do rodzinnego biznesu. Kiedy tylko dorósł, postanowił odwrócić się od rodowej tradycji i poszukać szczęścia gdzieś indziej, będąc święcie przekonany, że jego siostra, Bryn, uczyni podobnie.

Niedługo po rozpoczęciu niezbyt spektakularnej kariery poszukiwacza przygód, Belamy zdał sobie sprawę, że same imponujące umiejętności bojowe nie wystarczą w tym fachu. Potrzebował wsparcia. Zabawiał w Mirabarze, gdy dowiedział się o Zakonie Płonącego Świtu i stwierdził, że idea tej organizacji jest całkiem interesująca. Perspektywa czynienia dobra za pomocą ostrza, która przy okazji jest nieźle opłacana, była bliska jego sercu. Odnalazł siostrę w lesie Ardeep i razem dołączyli do zakonu, mając nadzieję, że będzie on doskonałym ujściem dla gniewu Belamy'ego oraz idealnym zastępstwem dla rodziny, którą pozostawili dawno za sobą.

Gdzie można dołączyć:

Belamy dołącza się do naszej drużyny na początku Prologu przed walką koło zablokowanego mostu.

Opinia:

Belamy już na początku zachwyca rozwiniętymi na maksymalny poziom atrybutami siły i kondycji. W dodatku specjalizuje się w najlepszym możliwym stylu walki, czyli broni dwuręcznej. Wszystko to czyniłoby go wspaniałym wojownikiem bijącym na głowę Jarhild i Javena, gdyby nie mała wada...

SPOILER

Narwany niziołek opuszcza naszą drużynę w połowie Prologu i już nigdy do niej nie wraca.

belamy lightfingers

Co rozwijać:

  • Great Weapon Fighting:
    • Charge

Zadanie: Brak

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...