Wojownik

16 minut czytania

Władca Bitwy

Władcy Bitwy podchodzą do bitwy w sposób niemal akademicki, używając fachowych sztuczek i taktyk bitewnych typowych dla weteranów, by wesprzeć swoich sojuszników i wykorzystać pole bitwy przeciwko wrogom. Władcy Bitwy wiedzą dokładnie kiedy zastraszyć przeciwników, a kiedy użyć resztek swoich sił do zadania ostatecznego ciosu.

władca bitwy

Okrzyk Dowódcy

okrzyk dowódcy

Okrzyk Dowódcy

Wykrzykujesz rozkazy dla najbliższego sojusznika, wspierając go w walce. Cel otrzymuje +1 do szansy na trafienie i zadanie obrażeń przez następne 60 sekund.

Okrzyk Dowódcy 2

Wykrzykujesz rozkazy dla najbliższego sojusznika, wspierając go w walce. Cel otrzymuje +2 do szansy na trafienie i zadanie obrażeń oraz zyskuje +1 do szansy na trafienie krytyczne przez następne 60 sekund.

Okrzyk Dowódcy 3

Wykrzykujesz rozkazy dla najbliższego sojusznika, wspierając go w walce. Cel otrzymuje +3 do szansy na trafienie i zadanie obrażeń oraz zyskuje +2 do szansy na trafienie krytyczne przez następne 60 sekund.

Okrzyk Dowódcy 4

Wykrzykujesz rozkazy dla najbliższego sojusznika, wspierając go w walce. Cel otrzymuje +4 do szansy na trafienie i zadanie obrażeń oraz zyskuje +3 do szansy na trafienie krytyczne przez następne 60 sekund.

Drugi Oddech

drugi oddech

Drugi Oddech

Sięgasz po siłę ze swoich ukrytych źródeł i zyskujesz 8 punktów życia. Zwiększona pula życia utrzymuje się przez 12 sekund.

Drugi Oddech 2

Sięgasz po siłę ze swoich ukrytych źródeł i zyskujesz 21 punktów życia. Zwiększona pula życia utrzymuje się przez 12 sekund.

Drugi Oddech 3

Sięgasz po siłę ze swoich ukrytych źródeł i zyskujesz 41 punktów życia. Zwiększona pula życia utrzymuje się przez 12 sekund.

Drugi Oddech 4

Sięgasz po siłę ze swoich ukrytych źródeł i zyskujesz 56 punktów życia. Zwiększona pula życia utrzymuje się przez 12 sekund.

Przypływ Adrenaliny

przypływ adrenaliny

Przypływ Adrenaliny

Zmuszasz się do działania ponad ograniczenia twojego ciała, zyskując zwiększenie tempa działania o 25% przez 6 sekund.

Przypływ Adrenaliny 2

Zmuszasz się do działania ponad ograniczenia twojego ciała, zyskując zwiększenie tempa działania o 50% przez 6 sekund.

Wsparcie

wsparcie

Wsparcie

Wykrzykujesz do najbliższych sojuszników słowa wsparcia, zapewniając im 5 punktów życia. Bonus utrzymuje się przez kolejne 60 sekund.

Wsparcie 2

Wykrzykujesz do najbliższych sojuszników słowa wsparcia, zapewniając im 15 punktów życia i zwiększenie klasy pancerza o 2. Efekty utrzymują się przez kolejne 60 sekund.

Wsparcie 3

Wykrzykujesz do najbliższych sojuszników słowa wsparcia, zapewniając im 26 punktów życia i zwiększenie klasy pancerza o 3 oraz sprawiasz przeciwnikom kłopoty w walce przez kolejne 60 sekund.

Rządy Terroru

rządy terroru

Rządy Terroru

Wydajesz z siebie okrzyk wściekłości tak przerażający, że obezwładnia pobliskich wrogów. Naznaczeni przeciwnicy muszą wykonać rzut obronny na Mądrość o wartości 9 albo zostaną zdezorientowani na następne 30 sekund i otrzymają karę do klasy pancerza wynoszącą 3. Pod koniec każdej rundy naznaczeni przeciwnicy mogą wykonać rzut obronny na Mądrość o wartości 9. Jeżeli im się uda, uwolnią się od efektu.

Rządy Terroru 2

Wydajesz z siebie okrzyk wściekłości tak przerażający, że obezwładnia pobliskich wrogów. Naznaczeni przeciwnicy muszą wykonać rzut obronny na Mądrość o wartości 9 albo zostaną zdezorientowani na następne 60 sekund i otrzymają karę do klasy pancerza wynoszącą 6. Pod koniec każdej rundy naznaczeni przeciwnicy mogą wykonać rzut obronny na Mądrość o wartości 9. Jeżeli im się uda, uwolnią się od efektu.

Czempion

Czempioni skupiają się na rozwoju czystej siły fizycznej wyszkolonej do poziomu zabójczej precyzji. Czempioni spędzają dnie i noce na treningach z każdą możliwą bronią, ucząc się używania jej w najbardziej efektywny sposób, by zadawać niszczycielskie obrażenia krytyczne swoim wrogom.

czempion

Stalowy Wąż

stalowy wąż

Stalowy Wąż

Bezwzględnie uderzasz w kolano bądź stopę wroga, zadając (Obrażenia Broni -1) +4-18 punktów obrażeń siecznych i zmuszasz go do poruszania się wolniej o 50% przez 12 sekund.

Stalowy Wąż 2

Bezwzględnie uderzasz w kolano bądź stopę wroga, zadając (Obrażenia Broni -1) +6-24 punktów obrażeń siecznych i zmuszasz go do poruszania się wolniej o 75% przez 20 sekund.

Pewne Uderzenie

pewne uderzenie

Pewne Uderzenie

Precyzyjne, zawsze trafiające uderzenie, zadające (Obrażenia Broni -1) +7-28 punktów obrażeń siecznych.

Pewne Uderzenie 2

Precyzyjne, zawsze trafiające uderzenie, zadające (Obrażenia Broni -1) +9-36 punktów obrażeń siecznych.

Pewne Uderzenie 3

Precyzyjne, zawsze trafiające uderzenie, zadające (Obrażenia Broni -1) +11-44 punktów obrażeń siecznych.

Pewne Uderzenie 4

Precyzyjne, zawsze trafiające uderzenie, zadające (Obrażenia Broni -1) +13-52 punktów obrażeń siecznych.

Ulepszone Trafienia Krytyczne

ulepszone trafienia krytyczne

Wyszkoliłeś się w zacnej sztuce zadawania precyzyjnych obrażeń, zwiększając swoją szansę na trafienia krytyczne.

Zmaksymalizowane Trafienie Krytyczne

zmaksymalizowane trafienie krytyczne

Dzięki wyczerpującym treningom i skupieniu poprawiłeś swoją szansę na znalezienie słabych punktów twoich wrogów. Dzięki tej umiejętności zwiększasz szansę na trafienie krytyczne o 1.

Mistrz Broni

mistrz broni

Mistrz Broni

Lata skupiania się na przeróżnych stylach walki zaowocowały mistrzowskimi umiejętnościami pozwalającymi na wielokrotne ciosy twoją dominującą ręką. Każda ranga daje ci +1 uderzenie do ataków główną dłonią.

Mistrz Broni 2

Lata skupiania się na przeróżnych stylach walki zaowocowały mistrzowskimi umiejętnościami pozwalającymi na wielokrotne ciosy twoją dominującą ręką. Każda ranga daje ci +2 uderzenia do ataków główną dłonią.

Mistrz Broni 3

Lata skupiania się na przeróżnych stylach walki zaowocowały mistrzowskimi umiejętnościami pozwalającymi na wielokrotne ciosy twoją dominującą ręką. Każda ranga daje ci +3 uderzenia do ataków główną dłonią.

Powalające Uderzenia

powalające uderzenia

Powalające Uderzenia

Zostałeś mistrzem w obalaniu twoich wrogów. Wszystkie ataki mają teraz 2% szansy na ogłuszenie ich.

Powalające Uderzenia 2

Zostałeś mistrzem w obalaniu twoich wrogów. Wszystkie ataki mają teraz 4% szansy na ogłuszenie ich.

Powalające Uderzenie 3

Zostałeś mistrzem w obalaniu twoich wrogów. Wszystkie ataki mają teraz 6% szansy na ogłuszenie ich.

Powalające Uderzenia 4

Zostałeś mistrzem w obalaniu twoich wrogów. Wszystkie ataki mają teraz 8% szansy na ogłuszenie ich.

Walka Dwoma Broniami

Walka Dwoma Broniami albo walka oburącz polega na dzierżeniu w każdej dłoni oręża. Styl ten pozwala na zalanie swoich przeciwników gradem ciosów, ripostowanie i przedarcie się niczym wir przez pole bitwy w zawrotnym tańcu śmierci.

walka dwoma broniami

Wirujący Atak

wirujący atak

Wirujący Atak

Zaczynasz wirować, uderzając swoją bronią w każdego wroga w zasięgu 4 metrów. Wykonujesz atak wręcz na każdym przeciwniku w zasięgu, zadając 6-24 punktów obrażeń siecznych. Atak jest tak agresywny, że nawet jeżeli chybisz, i tak zadajesz część obrażeń.

Wirujący Atak 2

Zaczynasz wirować, uderzając swoją bronią w każdego wroga w zasięgu 4 metrów. Wykonujesz atak wręcz na każdym przeciwniku w zasięgu, zadając 9-36 punktów obrażeń siecznych. Atak jest tak agresywny, że nawet jeżeli chybisz, i tak zadajesz część obrażeń.

Wirujący Atak 3

Zaczynasz wirować, uderzając swoją bronią w każdego wroga w zasięgu 4 metrów. Wykonujesz atak wręcz na każdym przeciwniku w zasięgu, zadając 12-48 punktów obrażeń siecznych. Atak jest tak agresywny, że nawet jeżeli chybisz, i tak zadajesz część obrażeń.

Wirujący Atak 4

Zaczynasz wirować, uderzając swoją bronią w każdego wroga w zasięgu 4 metrów. Wykonujesz atak wręcz na każdym przeciwniku w zasięgu, zadając 15-60 punktów obrażeń siecznych. Atak jest tak agresywny, że nawet jeżeli chybisz, i tak zadajesz część obrażeń.

Riposta

riposta

Riposta

W ogniu bitwy twoje zmysły wyostrzają się. Kiedy jesteś skupiony, masz 50% szansy na sparowanie ataku, który w innym wypadku trafiłby cię. Kiedy parujesz, wykonujesz również kontratak zadający (Obrażenia Broni -1) 2-11 punktów obrażeń kłutych. Efekt utrzymuje się przez 12 sekund.

Riposta 2

W ogniu bitwy twoje zmysły wyostrzają się. Kiedy jesteś skupiony, masz 75% szansy na sparowanie ataku, który w innym wypadku trafiłby cię. Kiedy parujesz, wykonujesz również kontratak zadający (Obrażenia Broni -1) 2-11 punktów obrażeń kłutych. Efekt utrzymuje się przez 15 sekund.

Riposta 3

W ogniu bitwy twoje zmysły wyostrzają się. Kiedy jesteś skupiony, masz 100% szansy na sparowanie ataku, który w innym wypadku trafiłby cię. Kiedy parujesz, wykonujesz również kontratak zadający (Obrażenia Broni -1) 2-11 punktów obrażeń kłutych. Efekt utrzymuje się przez 18 sekund.

Klatka Łańcuchów

klatka łańcuchów

Klatka Łańcuchów

Narzucasz na swoich wrogów ciężką siatkę z łańcuchów. Cel musi wykonać rzut obronny na Zręczność o wartości 9 albo otrzyma 4-18 punktów obrażeń obuchowych i zostanie unieruchomiony na 10 sekund.

Klatka Łańcuchów 2

Narzucasz na swoich wrogów ciężką siatkę z łańcuchów. Cel musi wykonać rzut obronny na Zręczność o wartości 9 albo otrzyma 6-24 punktów obrażeń obuchowych i zostanie unieruchomiony na 20 sekund.

Krwawe Ostrze

krwawe ostrze

Krwawe Ostrze

Twoje uderzenie otwiera bolącą, krwawiącą ranę. Początkowy cios zadaje (Obrażenia Broni -1) 3-12 punktów obrażeń siecznych i zostawia przewlekły ból wywołujący 5-25 punktów obrażeń siecznych przez następne 12 sekund.

Krwawe Ostrze 2

Twoje uderzenie otwiera bolącą, krwawiącą ranę. Początkowy cios zadaje (Obrażenia Broni -1) 3-12 punktów obrażeń siecznych i zostawia przewlekły ból wywołujący 10-40 punktów obrażeń siecznych przez następne 12 sekund.

Krwawe Ostrze 3

Twoje uderzenie otwiera bolącą, krwawiącą ranę. Początkowy cios zadaje (Obrażenia Broni -1) 3-12 punktów obrażeń siecznych i zostawia przewlekły ból wywołujący 10-55 punktów obrażeń siecznych przez następne 12 sekund.

Krwawe Ostrze 4

Twoje uderzenie otwiera bolącą, krwawiącą ranę. Początkowy cios zadaje (Obrażenia Broni -1) 3-12 punktów obrażeń siecznych i zostawia przewlekły ból wywołujący 15-70 punktów obrażeń siecznych przez następne 12 sekund.

Walka Wielkimi Broniami

Walka Wielkimi Broniami polega na wykorzystaniu ekstremalnie dużych i potężnych broni, wymagających obu dłoni do dzierżenia. Ataki z wielkimi broniami mogą być wolniejsze, ale nic nie sprosta ich potężnej mocy, zasięgowi i sile uderzenia.

walka wielkimi broniami

Szarża

szarża

Szarża

Rzuć się w przód i traf wrogów, zanim zdążą zareagować, zadając im (Obrażenia Broni -1) 4-18 punktów obrażeń siecznych.

Szarża 2

Rzuć się w przód i traf wrogów, zanim zdążą zareagować, zadając im (Obrażenia Broni -1) 6-24 punktów obrażeń siecznych.

/

Szarża 3

Rzuć się w przód i traf wrogów, zanim zdążą zareagować, zadając im (Obrażenia Broni -1) 7-30 punktów obrażeń siecznych.

Rozpłatanie

rozpłatanie

Rozpłatanie

Zadanie zabójczego ciosu pozwala ci na automatyczne uderzenie kogokolwiek w zasięgu 3 metrów na przestrzeni 180 stopni (Obrażenia Broni -1) zadając 4-18 punktów obrażeń siecznych.

Rozpłatanie 2

Zadanie zabójczego ciosu pozwala ci na automatyczne uderzenie kogokolwiek w zasięgu 3 metrów na przestrzeni 180 stopni (Obrażenia Broni -1) zadając 6-24 punktów obrażeń siecznych.

Rozpłatanie 3

Zadanie zabójczego ciosu pozwala ci na automatyczne uderzenie kogokolwiek w zasięgu 3 metrów na przestrzeni 180 stopni (Obrażenia Broni -1) zadając 7-30 punktów obrażeń siecznych/kłutych/obuchowych.

Rozpłatanie 4

Zadanie zabójczego ciosu pozwala ci na automatyczne uderzenie kogokolwiek w zasięgu 3 metrów na przestrzeni 180 stopni (Obrażenia Broni -1) zadając 9-36 punktów obrażeń siecznych/kłutych/obuchowych.

Potężny Atak

potężny atak

Wykonujesz niszczycielski, przepełniony mocą atak bardziej skupiony na zmiażdżeniu wroga niż trafieniu go. Cel musi wykonać rzut obronny na Zręczność o wartości 7. Jeżeli rzut nie powiedzie się, atakowany otrzyma (Obrażenia Broni*5-1) 15-60 punktów obrażeń siecznych. Cios jest tak potężny, że nawet po udanym rzucie obronnym cel otrzyma część obrażeń.

Nacierająca Lawina

nacierająca lawina

Nacierająca Lawina

Przyjmujesz postawę nacierającej lawiny, utrzymując pozycję i atakując wrogów na tyle śmiałych, aby się do ciebie zbliżyć. Przez następne 12 sekund każdy przeciwnik w twoim sąsiedztwie otrzyma 4-18 punktów obrażeń siecznych. Podczas trwania umiejętności uzyskasz 12-18 punktów życia, a także +2 do klasy pancerza i +3 do wszystkich rzutów obronnych.

Nacierająca Lawina 2

Przyjmujesz postawę nacierającej lawiny, utrzymując pozycję i atakując wrogów na tyle śmiałych, aby się do ciebie zbliżyć. Przez następne 12 sekund każdy przeciwnik w twoim sąsiedztwie otrzyma 6-24 punktów obrażeń miażdżonych/siecznych i kłutych. Podczas trwania umiejętności uzyskasz 30-42 punktów życia, a także +5 do klasy pancerza i +5 do wszystkich rzutów obronnych.

Nacierająca Lawina 3

Przyjmujesz postawę nacierającej lawiny, utrzymując pozycję i atakując wrogów na tyle śmiałych, aby się do ciebie zbliżyć. Przez następne 12 sekund każdy przeciwnik w twoim sąsiedztwie otrzyma 7-30 obrażeń miażdżonych/siecznych i kłutych. Podczas trwania umiejętności uzyskasz 48-66 punktów życia, a także +6 do klasy pancerza i +7 do wszystkich rzutów obronnych.

Nacierająca Lawina 4

Przyjmujesz postawę nacierającej lawiny, utrzymując pozycję i atakując wrogów na tyle śmiałych, aby się do ciebie zbliżyć. Przez następne 12 sekund każdy przeciwnik w twoim sąsiedztwie otrzyma 9-36 punktów obrażeń miażdżonych/siecznych i kłutych. Podczas trwania umiejętności uzyskasz 66-90 punktów życia, a także +8 do klasy pancerza i +10 do wszystkich rzutów obronnych.

Fala Uderzeniowa

fala uderzeniowa

Fala Uderzeniowa

Uderzasz w ziemię miażdżącym ciosem wywołując mocarną falę uderzeniową. Przeciwnicy złapani przez podmuch muszą wykonać rzut obronny na Zręczność o wartości 9. Jeżeli zawiodą, każdy cel otrzyma 15-63 punktów obrażeń od Mocy, zostanie odrzucony i będzie musiał wykonać rzut obronny na Siłę o wartości 15 lub zostanie ogłuszony. Przy udanych rzutach cel otrzymuje tylko połowę obrażeń.

Fala Uderzeniowa 2

Uderzasz w ziemię miażdżącym ciosem wywołując mocarną falę uderzeniową. Przeciwnicy złapani przez podmuch muszą wykonać rzut obronny na Zręczność o wartości 9. Jeżeli zawiodą, każdy cel otrzyma 17-71 punktów obrażeń od Mocy, zostanie odrzucony i będzie musiał wykonać rzut obronny na Siłę o wartości 15 lub zostanie ogłuszony. Przy udanych rzutach cel otrzymuje tylko połowę obrażeń.

Fala Uderzeniowa 3

Uderzasz w ziemię miażdżącym ciosem wywołując mocarną falę uderzeniową. Przeciwnicy złapani przez podmuch muszą wykonać rzut obronny na Zręczność o wartości 9. Jeżeli zawiodą, każdy cel otrzyma 19-79 punktów obrażeń od Mocy, zostanie odrzucony i będzie musiał wykonać rzut obronny na Siłę o wartości 15 lub zostanie ogłuszony. Przy udanych rzutach cel otrzymuje tylko połowę obrażeń.

Fala Uderzeniowa 4

Uderzasz w ziemię miażdżącym ciosem wywołując mocarną falę uderzeniową. Przeciwnicy złapani przez podmuch muszą wykonać rzut obronny na Zręczność o wartości 9. Jeżeli zawiodą, każdy cel otrzyma 21-87 punktów obrażeń od Mocy, zostanie odrzucony i będzie musiał wykonać rzut obronny na Siłę o wartości 15 lub zostanie ogłuszony. Przy udanych rzutach cel otrzymuje tylko połowę obrażeń.

Obrona

Niezależnie od klasy, bohaterowie prawego serca chcą ponad wszystko poświęcić się ochronie i obronie swoich sojuszników oraz tych niepotrafiących zatroszczyć się o siebie. Umiejętności obrony skupiają się na szybkim dotarciu do przeciwnika i bronieniu się przeciwko najsilniejszym atakom.

obrona

Uderzenie Tarczą

uderzenie tarczą

Uderzenie Tarczą

Taranujesz cel tarczą zadając 3-12 punktów obrażeń obuchowych i ogłuszając go na chwilę.

Uderzenie Tarczą 2

Taranujesz cel tarczą zadając 4-18 punktów obrażeń obuchowych i ogłuszając go na chwilę.

Szarża Tarczą

szarża tarczą

Szarża Tarczą

Szarżujesz przed siebie i uderzasz swoją tarczą w cel, zadając 6-24 punktów obrażeń obuchowych i obalając swój cel na 3 sekundy.

Szarża Tarczą 2

Szarżujesz przed siebie i uderzasz swoją tarczą w cel, zadając 7-30 punktów obrażeń obuchowych i obalając swój cel na 3 sekundy.

Mur Tarcz

mur tarcz

Mur Tarcz

Szybko osłaniasz się swoją tarczą i automatycznie blokujesz wszystkie nadlatujące pociski przez 8 sekund.

Mur Tarcz 2

Szybko osłaniasz się swoją tarczą i automatycznie blokujesz wszystkie nadlatujące pociski przez 10 sekund.

Mur Tarcz 3

Szybko osłaniasz się swoją tarczą i automatycznie blokujesz wszystkie nadlatujące pociski przez 15 sekund.

Bastion

bastion

Bastion

Przypominasz sobie swoje szkolenie w technikach defensywnych i stajesz się ścianą obrony. Przez czas trwania umiejętności otrzymujesz +2 do Klasy Pancerza, +25% do odporności na wszystkie obrażenia, +2 do rzutów obronnych i +5 do punktów życia. Efekt utrzymuje się przez 15 sekund.

Bastion 2

Przypominasz sobie swoje szkolenie w technikach defensywnych i stajesz się ścianą obrony. Przez czas trwania umiejętności otrzymujesz +4 do Klasy Pancerza, +30% do odporności na wszystkie obrażenia, +4 do rzutów obronnych i +12 do punktów życia. Efekt utrzymuje się przez 15 sekund.

Bastion 3

Przypominasz sobie swoje szkolenie w technikach defensywnych i stajesz się ścianą obrony. Przez czas trwania umiejętności otrzymujesz +6 do Klasy Pancerza, +35% do odporności na wszystkie obrażenia, +6 do rzutów obronnych, +20 do punktów życia i +20% do prędkości poruszania. Efekt utrzymuje się przez 15 sekund.

Bastion 4

Przypominasz sobie swoje szkolenie w technikach defensywnych i stajesz się ścianą obrony. Przez czas trwania umiejętności otrzymujesz +8 do Klasy Pancerza, +40% do odporności na wszystkie obrażenia, +8 do rzutów obronnych, +31 do punktów życia i +30% do prędkości poruszania. Efekt utrzymuje się przez 15 sekund.

Ulepszona obrona

ulepszona obrona

Ulepszona Obrona

Spędziłeś swoje życie poświęcając się obronie swoich sojuszników. Dzięki tej umiejętności pasywnej wszyscy twoi towarzysze otrzymują +1 do Klasy Pancerza, jeśli są w zasięgu 2 metrów od ciebie.

Ulepszona Obrona 2

Spędziłeś swoje życie poświęcając się obronie swoich sojuszników. Dzięki tej umiejętności pasywnej wszyscy twoi towarzysze otrzymują +1 do Klasy Pancerza, jeśli są w zasięgu 4 metrów od ciebie.

Ulepszona Obrona 3

Spędziłeś swoje życie poświęcając się obronie swoich sojuszników. Dzięki tej umiejętności pasywnej wszyscy twoi towarzysze otrzymują +2 do Klasy Pancerza, jeśli są w zasięgu 6 metrów od ciebie.

Sztuki Walki

Nieważne, czy posiwiały weteran, czy uczący się żółtodziób, większość profesji posiada pewien stopień wyszkolenia w sztukach walki. Ci, którzy przodują w używania oręża, zbroi i zapasów, są siłą budzącą strach podczas podziwiania pola bitwy. Sztuka wojny opiera się na manipulacji polem bitwy poprzez osłabianie wrogów.

sztuki walki

Zwycięski Przypływ

zwycięski przypływ

Zwycięski Przypływ

Uderzasz w przeciwnika w zwycięskiej gorączce zadając (obrażenia broni -1) +4-18 punktów obrażeń siecznych. Wykonanie tego ataku przywraca ci 6-8 punktów życia.

Zwycięski Przypływ 2

Uderzasz w przeciwnika w zwycięskiej gorączce zadając (obrażenia broni -1) +6-24 punktów obrażeń siecznych. Wykonanie tego ataku przywraca ci 12-16 punktów życia.

Zwycięski Przypływ 3

Uderzasz w przeciwnika w zwycięskiej gorączce zadając (obrażenia broni -1) +7-30 punktów obrażeń siecznych. Wykonanie tego ataku przywraca ci 24-32 punktów życia.

Latający Wróg

latający wróg

Latający Wróg

Ciskasz we wroga włócznię przymocowaną do łańcucha. Przy trafieniu cel otrzymuje 2-9 punktów obrażeń kłutych i jest przyciągany do ciebie.

Latający Wróg 2

Ciskasz we wroga włócznię przymocowaną do łańcucha. Przy trafieniu cel otrzymuje 2-9 punktów obrażeń kłutych i jest przyciągany do ciebie. Ten atak nigdy nie chybia.

Przeszkoda

przeszkoda

Przeszkoda

Atakujesz przeciwnika z zamiarem okulawienia go zadając (Obrażenia Broni -1) +9-36 punktów obrażeń siecznych i obniżając prędkość jego ruchu o 60% przez 30 sekund.

Przeszkoda 2

Atakujesz przeciwnika z zamiarem okulawienia go zadając (Obrażenia Broni -1) +10-42 punktów obrażeń obuchowych/siecznych/kłutych i obniżając prędkość jego ruchu o 75% przez 30 sekund.

Przełamanie Muru

przełamanie muru

Przełamanie Muru

Mocarnym uderzeniem rozbijasz obronę przeciwnika zadając mu (Obrażenia Broni -1) +11-44 punktów obrażeń obuchowych/siecznych i kłutych oraz obniżając jego KP o 5 na 60 sekund.

Przełamanie Muru 2

Mocarnym uderzeniem rozbijasz obronę przeciwnika zadając mu (Obrażenia Broni -1) +13-52 punktów obrażeń obuchowych/siecznych i kłutych oraz obniżając jego KP o 10 na 60 sekund.

Raniące Uderzenie

raniące uderzenie

Raniące Uderzenie

Brutalny atak zadający (Obrażenia Broni -1) +13-54 punktów obrażeń siecznych. Przez 60 sekund po wykonaniu ciosu cel otrzymuje karę -100% do wydajności wszystkich form leczenia.

Raniące Uderzenie 2

Brutalny atak zadający (Obrażenia Broni -1) +16-63 punktów obrażeń siecznych. Przez 60 sekund po wykonaniu ciosu cel otrzymuje karę -100% do wydajności wszystkich form leczenia.

Łucznictwo

Mistrz łuku i strzały lub kuszy i bełtu – doskonale wyszkolony strzelec często może dobrać się do swoich wrogów na długo, nim będą mieli szansę dotrzeć do niego. Całe pole bitwy jest terenem łowieckim strzelca, mogącego wskazać cel swoim kompanom, zastrzelić wroga, a od czasu do czasu zalać wiele celów deszczem strzał.

łucznictwo

Znamię Łowcy

znamię łowcy

Znamię Łowcy

Wybierasz istotę w zasięgu wzroku i w tajemniczy sposób naznaczasz ją jako ofiarę. Przez następne 30 sekund cel otrzyma minusy do walki, nie będzie mógł się skradać i stać niewidzialnym, a otrzymywane obrażenia będę zwiększone o 25%.

Znamię Łowcy 2

Wybierasz istotę w zasięgu wzroku i w tajemniczy sposób naznaczasz ją jako ofiarę. Przez następne 30 sekund cel otrzyma minusy do walki, nie będzie mógł się skradać i stać niewidzialnym, a otrzymywane obrażenia będę zwiększone o 35%.

Znamię Łowcy 3

Wybierasz istotę w zasięgu wzroku i w tajemniczy sposób naznaczasz ją jako ofiarę. Przez następne 30 sekund cel otrzyma minusy do walki, nie będzie mógł się skradać i stać niewidzialnym, a otrzymywane obrażenia będę zwiększone o 50%.

Osłabiający Strzał

osłabiający strzał

Osłabiający Strzał

Twój strzał odnajduje bolesne miejsce na celu zadając (Obrażenia Broni -1) +10-37 punktów obrażeń siecznych, obniżając prędkość ruchu o 50% i zmniejszając o 1 szansę na trafienie i obrażenia. Efekt utrzymuje się przez 30 sekund.

Osłabiający Strzał 2

Twój strzał odnajduje bolesne miejsce na celu zadając (Obrażenia Broni -1) +11-43 punktów obrażeń siecznych, obniżając prędkość ruchu o 50% i zmniejszając o 2 szansę na trafienie i obrażenia. Efekt utrzymuje się przez 30 sekund.

Osłabiający Strzał 3

Twój strzał odnajduje bolesne miejsce na celu zadając (Obrażenia Broni -1) +13-49 punktów obrażeń siecznych, obniżając prędkość ruchu o 50% i zmniejszając o 3 szansę na trafienie i obrażenia. Efekt utrzymuje się przez 30 sekund.

Strzała Rzezi

strzała rzezi

Strzała Rzezi

Kolejna strzała ma wyryte imię twojego celu na drzewcu i możesz być pewien, że otrzyma wiadomość. Strzała Rzezi zadaje celowi (Obrażenia Broni -1) +20-77 punktów obrażeń siecznych.

Strzała Rzezi 2

Kolejna strzała ma wyryte imię twojego celu na drzewcu i możesz być pewien, że otrzyma wiadomość. Strzała Rzezi zadaje celowi (Obrażenia Broni -1) +24-93 punktów obrażeń siecznych.

Strzała Rzezi 3

Kolejna strzała ma wyryte imię twojego celu na drzewcu i możesz być pewien, że otrzyma wiadomość. Strzała Rzezi zadaje celowi (Obrażenia Broni -1) +28-109 punktów obrażeń siecznych.

Strzała Rzezi 4

Kolejna strzała ma wyryte imię twojego celu na drzewcu i możesz być pewien, że otrzyma wiadomość. Strzała Rzezi zadaje celowi (Obrażenia Broni -1) +32-125 punktów obrażeń siecznych.

Deszcz Strzał

deszcz strzał

Deszcz Strzał

Z mistrzowską perfekcją wystrzeliwujesz kilkanaście pocisków w tym samym czasie, wysyłając je na 18 metrów na przestrzeni 45 stopni. Przy trafieniu cel otrzymuje (Obrażenia Broni -1) +24-93 punktów obrażeń siecznych.

Deszcz Strzał 2

Z mistrzowską perfekcją wystrzeliwujesz kilkanaście pocisków w tym samym czasie, wysyłając je na 18 metrów na przestrzeni 60 stopni. Przy trafieniu cel otrzymuje (Obrażenia Broni -1) +26-103 punktów obrażeń siecznych.

Deszcz Strzał 3

Z mistrzowską perfekcją wystrzeliwujesz kilkanaście pocisków w tym samym czasie, wysyłając je na 18 metrów na przestrzeni 75 stopni. Przy trafieniu cel otrzymuje (Obrażenia Broni -1) +29-113 punktów obrażeń siecznych.

Deszcz Strzał 4

Z mistrzowską perfekcją wystrzeliwujesz kilkanaście pocisków w tym samym czasie, wysyłając je na 18 metrów na przestrzeni 90 stopni. Przy trafieniu cel otrzymuje (Obrażenia Broni -1) +31-123 punktów obrażeń siecznych.

Dzierżyciel Tarczy

Krasnoludy Tarczowe z Mirabaru wykształciły technikę walki pozwalającą każdemu wojownikowi na stanie się niemal niezdobytym bastionem. Żołnierze wyszkoleni w tej sztuce są pierwsi w ogniu walki i ostatni na liście poległych.

Drzewko to staje się dostępne po wykonaniu zadania dla Jarhild Stoneforge.

dzierżyciel tarczy

Paraliżujący Okrzyk

paraliżujący okrzyk

Paraliżujący Okrzyk

Wydajesz z siebie okrzyk z taką siłą i zapałem, że gruchocze kości wszystkich przyległych wrogów. Każdy cel w zasięgu musi wykonać rzut na Kondycję o wartości 10 albo zostanie sparaliżowany na 6 sekund.

Paraliżujący Okrzyk 2

Wydajesz z siebie okrzyk z taką siłą i zapałem, że gruchocze kości wszystkich przyległych wrogów. Każdy cel w zasięgu musi wykonać rzut na Kondycję o wartości 10 albo zostanie sparaliżowany na 12 sekund.

Wyniszczające Uderzenie

wyniszczające uderzenie

Wyniszczające Uderzenie

Szybko zadajesz przeciwnikowi bolesne uderzenie zadając 9-36 punktów obrażeń siecznych, zmniejszając szybkość poruszania się celu o 50% i obniżając jego szansę na trafienie i obrażenia o 1. Te efekty utrzymają się przez 30 sekund.

Wyniszczające Uderzenie 2

Szybko zadajesz przeciwnikowi bolesne uderzenie zadając 10-42 punktów obrażeń siecznych, zmniejszając szybkość poruszania się celu o 50% i obniżając jego szansę na trafienie i obrażenia o 2. Te efekty utrzymają się przez 30 sekund.

Wyniszczające Uderzenie 3

Szybko zadajesz przeciwnikowi bolesne uderzenie zadając 12-48 punktów obrażeń siecznych, zmniejszając szybkość poruszania się celu o 50% i obniżając jego szansę na trafienie i obrażenia o 3. Te efekty utrzymają się przez 30 sekund.

Postać Góry

postać góry

Postać Góry

Zapewnia świetnie wyszkolonemu ciału krzepę i żywotność kamienia, zapewniając 20% odporności na obrażenia obuchowe/sieczne/kłute na czas 30 sekund.

Postać Góry 2

Zapewnia świetnie wyszkolonemu ciału krzepę i żywotność kamienia, zapewniając 35% odporności na obrażenia obuchowe/sieczne/kłute na czas 30 sekund.

Postać Góry 3

Zapewnia świetnie wyszkolonemu ciału krzepę i żywotność kamienia, zapewniając 50% odporności na obrażenia obuchowe/sieczne/kłute na czas 30 sekund.

Niezniszczalny

niezniszczalny

Niezniszczalny

Odzwierciedla wyćwiczoną umiejętność do odbijania obrażeń. Obrażenia otrzymywane przez bohatera są zmniejszone o 1.

Niezniszczalny 2

Odzwierciedla wyćwiczoną umiejętność do odbijania obrażeń. Obrażenia otrzymywane przez bohatera są zmniejszone o 2.

Niezniszczalny 3

Odzwierciedla wyćwiczoną umiejętność do odbijania obrażeń. Obrażenia otrzymywane przez bohatera są zmniejszone o 3.

Niezniszczalny 4

Odzwierciedla wyćwiczoną umiejętność do odbijania obrażeń. Obrażenia otrzymywane przez bohatera są zmniejszone o 4.

Nieograniczona Wytrzymałość

nieograniczona wytrzymałość

Nieograniczona Wytrzymałość

Zapewnia niemal nieskończone wewnętrzne źródło wytrzymałości, przywracające w odstępach czasu 1 Punkt Zdrowia.

Nieograniczona Wytrzymałość 2

Zapewnia niemal nieskończone wewnętrzne źródło wytrzymałości, przywracające w odstępach czasu 1-2 Punkty Zdrowia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...