Ścieżka dźwiękowa ze Sword Coast Legends dostępna online

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Niezależne studio n-Space oraz wydawca Digital Extremes informują o oficjalnym udostępnieniu ścieżki dźwiękowej z gry "Sword Coast Legends" – cRPG, opartego o mechanikę Dungeons & Dragons (stworzoną przez Wizards of the Coast) w iTunes oraz w innych popularnych sklepach dystrybucji cyfrowej w cenie 9.99 USD oraz w serwisach oferujących dostęp do muzyki online. Album z muzyką z gry jest dostępny za darmo dla wszystkich graczy, którzy wykupili specjalne wydania lub edycje kolekcjonerskie "Sword Coast Legends".

scl

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z gry została stworzona przez słynnego kompozytora Inon Zura, który był dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA, a także zdobył nagrodę Hollywood Music Award. Artysta znany jest z melodyjnych i przeszywających utworów orkiestralnych, które można usłyszeć chociażby w takich grach jak "Dragon Age: Początek", "EverQuest", "Fallout 3", "Fallout 4", "Prince of Persia" i wiele więcej.

Gracze mogą także posłuchać utworu końcowego z gry "The Path of Destiny" na oficjalnym kanale YouTube "Sword Coast Legends". Utwór ten jest nominowany do tegorocznych nagród Hollywood Music Awards w kategorii "Best Song in a Video Game" (najlepsza piosenka w grze wideo), muzykę skomponował Inon Zur we współpracy z Mimi Page, którą można usłyszeć w piosence.

Plik wideo nie jest już dostępny.

"W muzyce ważne są uczucia, których nie da się opisać słowami – powiedział Inon Zur. – Chodzi o otwarcie się na zupełnie inny świat, którego nie da się wytłumaczyć, trzeba go poczuć, doświadczyć. "Sword Coast Legends" jest pełne tej emocjonalności. Historia, uniwersum gry, cała ta otoczka była dla mnie bardzo inspirująca, ponieważ taka wrażliwość bardzo do mnie przemawia. Pierwsze gry, do których komponowałem, to były erpegi, a tworzenie muzyki do "Sword Coast Legends" było dla mnie powrotem do korzeni."

"Sword Coast Legends" jest dostępne na Steamie oraz innych platformach dystrybucji cyfrowej i daje niepowtarzalną możliwość powrotu do bogatego uniwersum Zapomnianych Krain. Gra powstała dzięki współpracy wieloletnich weteranów branży oraz zespołu odpowiedzialnego za system Dungeons&Dragons w firmie WIzards of the Coast. "Sword Coast Legends" tchnie nowe życie w Faerûn.

"Sword Coast Legends" oferuje także zupełnie nowy sposób przeżywania cyfrowych przygód z drużyną graczy, poprzez przeniesienie ducha papierowej sesji RPG do wirtualnego świata rozgrywki z trybem Mistrza Gry czasu rzeczywistego. To niepowtarzalne doświadczenie pozwala Mistrzowi Gry na aktywny udział w personalizowanej przygodzie, gdzie zamiast standardowego podejścia 4v1, Mistrz Gry prowadzi drużynę przez kolejne etapy wędrówki, aby móc przeżywać wszystko razem z resztą graczy.

"Sword Coast Legends" można zakupić poprzez oficjalną stronę gry i plaformę Steam. Zupełnie za darmo dostępne będzie DLC: "Rage of Demons“ oraz szereg planowanych przed końcem roku rozszerzeń do gry. Gra ma także planowaną premierę na konsole Xbox One i PlayStation 4 w pierwszym kwartale 2016 roku.

Komentarze

0
·
Muzyka bardzo ładna, ciekawe, czy gra także... niestety opinie na jej temat są raczej przeciętne, a szkoda, bo brakowało mi jakiejś dobrej, nowej gry w systemie D&D. Ale osobiście zamierzam ją i tak przetestowaç- a nuż mi się spodoba?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...