World of Warcraft

WoW stuknął roczek

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczorajszego dnia minął rok od daty wydania World of Warcraft w Północnej Ameryce, Australii oraz Nowej Zelandii. Z tej okazji twórcy gry przygotowali małe podsumowanie pierwszego roku gry, dosyć jednak nietypowe. Bo zamiast koncentrować się na wprowadzonych do niej w ciągu 12 miesięcy nowościach (o których można przeczytać – tutaj), postanowili skupić się na najważniejszym. Czyli oczywiście na graczach.

Wiedźmin

Materiał Tygodnia Wiedźmina

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od czasu premiery trzeciego filmu z serii "Making Of" twórcy Wiedźmina otrzymali od fanów sporo próśb odnośnie znajdującej się tam muzyki. W ramach aktualizacji materiału tygodnia postanowili ulec ich naporom i udostępnić ją do pobrania. Plik o nazwie "Tales of The Witcher" dostępny jest tutaj (2,4 MB). Miłego słuchania!

Diablo II

Warsztaty PvP w Diablo II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Polscy weterani grający w Diablo II wyszli z ciekawą inicjatywą. Oto oficjalne oświadczenie:

"Już w najbliższą niedzielę, zapraszamy na warsztaty, podczas których znani gracze Sceny turniejowej w Polsce objaśnią Wam (początkującym) zasady gry PvP, odpowiedzą na Wasze pytania i ogólnie postarają się przekazać Wam część swojej wiedzy!

Jak wspomniałem, warsztaty rozpoczną się w niedziele o godzinie 19:00 w grze, na Battle.net, na kanale op obee. Graczy ladder najlepiej prosimy o założenie tymczasowych postaci non-ladder, ponieważ "wykładowcy" mogą zechcieć pokazać Wam coś w grze, a są to gracze non-ladder ^ Zapraszamy!"

Ja osobiście zapraszam, bo "wykładowcy" znają się na rzeczy (wszak jesteśmy najlepsi w Europie w Diablo II), a można się sporo nauczyć. Być może któryś z was po tych warsztatach i miesiącach ciężkich treningów stanie się legendą Diablo II? Czas pokaże, lecz takie rzeczy pokazują, że Polska Scena Diablo II ma się dobrze i oby zostało tak najdłużej.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Serwis IGN.com o Oblivionie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis IGN.com uraczył nas nowymi informacjami na temat Obliviona. Pierwszą z nich jest nowy trailer datowany na 22.11.05. Na filmiku widzimy jak Pete Hines oprowadza nas po mieście Skingrad (dotychczas ukazanym tylko na screenach), razem z nim zwiedzimy także las i podziemia. Drugą ważną informacją jest wypowiedź Pete Hines'a, który oświadczył, że "TESIV:Oblivion" jest już praktycznie ukończony i w tej chwili cały zespół skupia się nad ostatecznym dopracowaniem szczegółów, które potrwają aż do zakończenia prac. Na deser IGN.com uraczył nas kolejnym artykułem zatytułowanym "Oblivion at Zero Hour". Donosi on o kolejnych lokacjach ujawnionych przez Bethesdę we wcześniej wspomnianym trailerze.

Guild Wars

Dodatek do Guild Wars – nowa postać

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do tej pory, było wiadomo, że 2 rozdział Guild Wars pojawi się. Na szczęście jednak twórca gry Arena.net ujawnił (jak na razie) jeden sekret. Dodatek mają wzbogacić nowe profesję (nie wiadomo ile). Jedną z tych ujawnionych jest zabójca (assassin) zwany Nika.

Prócz jak na razie skromnych doniesień pojawiają się liczne plotki. A jakie ? W pewnych źródłach mówią o nowym kontynencie, w innych o zwiększeniu maksymalnego poziomu z 20 na 40, o walce dwiema broniami i wprowadzeniu sztyletów.

Niestety prócz zabójcy nie ma nic potwierdzonego.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Mamo, mamo, kup mi mikrofon!

Dodał: , · Komentarzy: 0

A nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ... jak poinformowało studio Turbine Entertainment, pracujące przy Dungeons & Dragons Online: Stormreach, w ich programie dodany zostanie system rozmów głosowych! Jest to kompletna nowość w gatunku MMORPG.

Wczytywanie...