szczury_wroclawia_kraty
Książki fantastyczne

Zostań bohaterem wojen husyckich!

Dodał: Dany, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Na Allegro pojawiła się aukcja, na której można wykupić swoją "obecność" w kolejnej książce Andrzeja Sapkowskiego pt. "Lux perpetua". Rola i sposób wystąpienia będzie dla zwycięzcy niespodzianką – jest to uzależnione od koncepcji pisarskiej autora, który zastrzega, że w skrajnym przypadku może wejść w grę wystąpienie w którymś z kolejnych utworów. Zwycięzca aukcji może wystąpić w książce sam lub przekazać komuś swój „kupon na wystąpienie” w prezencie. Obecnie wylicytowana kwota sięga już ponad 1.5tys.! Aukcja pod tym adresem.

World of Warcraft

Testowe Realmy w WoW znowu otwarte

Dodał: Tokar, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Raz jeszcze, Publiczne Realmy Testowe zostały otwarte dla graczy aby pomogli w tworzeniu kolejnej łatki 1.6. Główne zmiany będą dotyczyć klas postaci Warlocka i Warriora, jak również Battlemasterów. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie testowych realmów zajrzyjcie na tą stronę.

W dziale Fan Art, znajdującym się na internetowej stronie gry Wiedźmin, pojawiła się nowa praca plastyczna jednego z oczekujących na tę produkcję fanów. Dzieło to jest nad wszech miar warte uwagi. Z nadesłanymi obrazami zapoznać się można tutaj. Oczywiście twórcy Wiedźmina nieustannie czekają na nowe!

Game Exe

Konkurs Wyniki!

Dodał: Nazin, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Rozwiązaniem konkursu z przed kilku dni w którym pytaliśmy o polskiego dystrybutora gry Guild Wars poprawną odpowiedzią był cdprojekt. Spośród wszystkich osób które wysłały do nas odpowiedzi, zostały wylosowane trzy, do których trafią gry Guild Wars. Szczęśliwcy to:

  • Helvete
  • Osgaroth
  • Boromir

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej gry, a pozostałym życzymy szczęścia w następnych konkursach.

World of Warcraft

World of Warcraft – demo RPG

Dodał: Ekhtelion, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Demo podręcznika do World of Warcraft RPG można ściągnąć ze strony wydawnictwa White Wolf. Oprócz tego można pobrać kartę postaci oraz dokument opisujący konwersję mechaniki z pierwszej edycji fabularnego Warcrafta do WoW. Oto ta strona: white-wolf.com.

Książki fantastyczne

Nautilus 2005 – wyniki

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Ogłoszono zwycięzców tegorocznych Nautilusów. W kategorii powieść zwyciężyła książka "Boży bojownicy" Andrzeja Sapkowskiego, natomiast w kategorii opowiadanie tekst "2586 kroków: Wieczorne dzwony" Andrzeja Pilipiuka.

Neuroshima

Neuroshima 1.5 nadchodzi...

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Jak poinformował Ignacy Trzewiczek w kolejnej odsłonie bloga na stronie Wydawnictwa Portal (http://www.rpg-portal.pl) nowa edycja Neuroshimy jest już ukończona i dziś (27 czerwca) ma trafić do drukarni!

World of Warcraft

Dodatkowe informacje o "Warsong Gulch"

Dodał: Ekhtelion, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Nowe rozszerzenie WoW'a jakim jest "Warsong Gulch" zyskuje coraz większą popularność toteż Blizzard otworzył specjalną sekcję zajmującą się tym rodzajem dodatkiem. Zobacz.

World of Warcraft

"Tip of the Day"

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej europejskiej stronie World of Warcraft ukazał się nowy dział "Tip of the Day". Poświęcony on będzie specjalnie poradom i różnym ciekawostkom, dzięki którym łatwiej będzie fanom zorientować się w świecie Azeroth. Fani mogą zapisywać swoje własne spostrzeżenia na forum, a tipsy znajdziecie na oficjalnej stronie WoWa.

Neverwinter Nights 2

Pierwszy screenshot?

Dodał: Rincewind, niedziela, 26 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Ostatnio postanowiłem poszperać troszeczkę na necie w poszukiwaniu jakiegoś srenn'a z NwN 2, którego autorzy zapowiadali najwcześniej na tegoroczne targi E3. Oczywiście słowo najwcześniej dawało dość marne szanse na powodzenie, ale jednak na jednej ze stron został przedstawiony rzekomo pierwszy screenshot z tejże gry. Jak się niestety (lub stety, bo screen nie prezentuje się najlepiej) później okazało był to prima aprilisowy żarcik. Miejmy nadzieję, że w oczekiwaniu na prawdziwe obrazki nie będziemy już więcej świadkami takich żartów.

Wczytywanie...