World of Warcraft został nominowany do siedmiu różnych Spike TV Video Game Awards tego roku, włączając w to Game of the Year (Grę Roku), Best Multiplayer Game (Najlepszą Wieloosobową Grę) i Best PC Game (Najlepszą Grę na PC). Poza kategoriami, w których głosowali sędziowie Spike TV, World of Warcraft został nominowany do Best Game World award (Nagroda Za Najlepszą Grę Na Świecie), ktora jest dostępna do głosowania dla wszystkich na www.spiketv.com. Możesz zobaczyć jak się powodzi WoW kiedy Spike TV zaprezentuje ich Video Game Awards 10 grudnia 2005 roku o 21:00.

Blizzard zamieścił na swojej oficjalnej stronie bonusową mapkę do Warcrafta 3: The Frozen Throne o nazwie Justice.

"Kult Potępionych był znany z masakrowania odległych wiosek żeby zaopatrzyć ich upiorne eksperymenty niewinnymi. Z powietrznym wsparciem możesz wysłać jego dowódców na ich ostatnią podróż z powrotem do Piekła."

Mapkę można ściągnąć stąd.

Age of Conan: Hyborian Adventures

THQ i Age Of Conan

Dodał: Medivh, piątek, 11 listopada 2005 · Komentarzy: 0

THQ wraz z Paradox Entertainment nawiązały współpracę z Conan Properties International, czego owocem ma być szereg różnych gier opartych na twórczości Roberta E. Howarda, ojca postaci Conana. Umowa tyczy się wszelkich platform: od Pecetów do konsolek, także tych przenośnych i nowej generacji.

W tej chwili fani Conana mogli czekać jedynie na zapowiedzianego już na 2006 rok aRPG'a zatytułowanego Age of Conan, którego tworzeniem zajmuje się Funcom. Jednak najprawdopodobniej już w przyszłym roku pojawią się także pierwsze propozycje od THQ.

Fable 2

Będzie Fable 2?

Dodał: Tokar, piątek, 11 listopada 2005 · Komentarzy: 0

ComputerAndVideoGames.com zdobyło bardzo interesującą informację dla fanów Fable. Powołując się na tajemnicze źródło twierdzą, że sequel Fable jest już w produkcji. Co więcej jak na razie tworzona jest wersja jedynie na konsolę Xbox 360. Podobno gra ma być gotowa na gwiazdkę 2006r.

Dwie ostatnie części Trylogii War of Ancients – The Demon Soul i The Sundering opowiadające historię smoczego maga Krasus'a oraz młodego Druida Malfurion'a dotyczące ich zadania związanego z ocaleniem Azeroth od destrukcyjnej mocy popleczników Płoącego Legionu (Burning Legion). Opowieści osadzonej w tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z komputerowej serii WarCrafta, opowieści odkrywającej rąbka tajemnicy i ukazującej nowy punkt widzenia na tajemnice Azeroth podczas Pierwszej Inwazji sił Płonącego Legionu są już dostępne w sklepie Blizzarda.

World of Warcraft

World of WarCraft – nowa tapeta

Dodał: Tokar, piątek, 11 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się nowa tapeta, którą fani mogą przyozdobić swoje pulpity. Tym razem przedstawia ona taurena wraz z herbem .Odnośniki jak zwykle w dalszej części newsa.

Inne

Kolejne Złote Edycje

Dodał: Medivh, czwartek, 10 listopada 2005 · Komentarzy: 0

18 listopada na gram.pl pojawią się 3 nowe Złote Edycje. Wśród nich znajdzie się Gothic 2. Będzie on zawierał podstawową wersję Gothic II, oficjalny dodatek Noc Kruka oraz dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową audio z gry i mapkami pomocniczymi. Przyjdzie nam za to zapłacić 99,90 PLN. Więcej informacji tutaj. Pozostałe gry z tej serii Złotej Edycji to:

Wiedźmin

Parę słów o Wiedźminie

Dodał: Medivh, czwartek, 10 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Jako Materiał Tygodnia na stronie Wiedźmina pojawił się artwork... tylko że we wczorajszym artykule w Gazecie Wyborczej. Dla tego kto nie mógł przeczytać CD Projekt RED przygotowało na szczęście skany Gazety Wyborczej.

Do tego można przeczytać artykuł, który ukazał się na gazeta.pl (to jest to samo co w GW, tylko że w internecie). Do tego jako, że aktualizacja była skromniejsza CD Projekt RED zdradził fakt, że na następny tydzień przygotowali coś specjalnego razem z konkursem (do wygrania plakaty).

World of Warcraft

Nowe serwery World of Warcraft

Dodał: Tokar, czwartek, 10 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Blizzard poinformował o otwarciu sześciu nowych serwerów, na których można rozpocząć grę w MMORPG'a World of Warcraft.Celem jest zmniejszenie ruchu i przepełnienia obecnych serwerów oraz zapewnienie komfortu zabawy nowym osobom zasiadającym do gry, jak i weteranom startującym z nowymi postaciami.

Lista nowych serwerów:
  • Azshara (PvP)
  • Agamaggan (PvP)
  • Lightninghoof (RP-PvP)
  • Malfurion (Normal)
  • Frostmourne (PvP, Oceania-preferred)
  • Khaz'goroth (Normal, Oceania-preferred)
Dungeon Siege II

Zmoduj sobie Dungeon Siege II

Dodał: Tokar, czwartek, 10 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Gas Powered Games opublikowało oficjalny toolkit pozwalający zagorzałym miłośnikom Dungeon Siege II tworzyć własne modyfikacje. Zainteresowani powinni wstąpić tutaj. Programik można ściągnąć stąd.

Wczytywanie...