szczury_wroclawia_kraty
Inne

Blizzard zapowiada BlizzCon

Dodał: Tokar, środa, 29 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Firma Blizzard zapowiedziała zorganizowanie imprezy pod dźwięczną nazwą BlizzCon. Odbędzie się ona w mieszczącym siedzibę twórców Diablo Orange County w Kalifornii. 28 i 29 października zbiorą się tam fani światów Warcrafta, Starcrafta i Diablo, by przeżywać szereg związanych z grami Blizzarda wydarzeń.

Ci, który wybiorą się na tę imprezę, spodziewać się mogą dyskusji panelowych z twórcami gier World of Warcraft i Starcraft: Ghost czy oczywiście wspólnego grania w tytuły Blizzarda. W trakcie trwania konwentu odbędą się także specjalne turnieje Warcrafta III i Starcrafta, w których udział wezmą najlepsi ze światowej elity profesjonalnych graczy.

Jest jeszcze jedna sprawa związana z BlizzConem. Otóż już od jakiegoś czasu spekuluje się na temat nowej gry Blizzarda, pojawiły się też pewne sygnały, że uznany developer może pracować nad trzecią częścią Diablo. Wspomniana impreza byłaby chyba świetnym miejscem na oficjalne ogłoszenie prac i wydaje się to być głównym powodem dla którego warto na nią czekać. No, chyba że ktoś ma ochotę wybrać się do słonecznej Kalifornii.

Książki fantastyczne

Zostań bohaterem wojen husyckich!

Dodał: Dany, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Na Allegro pojawiła się aukcja, na której można wykupić swoją "obecność" w kolejnej książce Andrzeja Sapkowskiego pt. "Lux perpetua". Rola i sposób wystąpienia będzie dla zwycięzcy niespodzianką – jest to uzależnione od koncepcji pisarskiej autora, który zastrzega, że w skrajnym przypadku może wejść w grę wystąpienie w którymś z kolejnych utworów. Zwycięzca aukcji może wystąpić w książce sam lub przekazać komuś swój „kupon na wystąpienie” w prezencie. Obecnie wylicytowana kwota sięga już ponad 1.5tys.! Aukcja pod tym adresem.

World of Warcraft

Testowe Realmy w WoW znowu otwarte

Dodał: Tokar, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Raz jeszcze, Publiczne Realmy Testowe zostały otwarte dla graczy aby pomogli w tworzeniu kolejnej łatki 1.6. Główne zmiany będą dotyczyć klas postaci Warlocka i Warriora, jak również Battlemasterów. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie testowych realmów zajrzyjcie na tą stronę.

W dziale Fan Art, znajdującym się na internetowej stronie gry Wiedźmin, pojawiła się nowa praca plastyczna jednego z oczekujących na tę produkcję fanów. Dzieło to jest nad wszech miar warte uwagi. Z nadesłanymi obrazami zapoznać się można tutaj. Oczywiście twórcy Wiedźmina nieustannie czekają na nowe!

Game Exe

Konkurs Wyniki!

Dodał: Nazin, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Rozwiązaniem konkursu z przed kilku dni w którym pytaliśmy o polskiego dystrybutora gry Guild Wars poprawną odpowiedzią był cdprojekt. Spośród wszystkich osób które wysłały do nas odpowiedzi, zostały wylosowane trzy, do których trafią gry Guild Wars. Szczęśliwcy to:

  • Helvete
  • Osgaroth
  • Boromir

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej gry, a pozostałym życzymy szczęścia w następnych konkursach.

World of Warcraft

World of Warcraft – demo RPG

Dodał: Ekhtelion, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Demo podręcznika do World of Warcraft RPG można ściągnąć ze strony wydawnictwa White Wolf. Oprócz tego można pobrać kartę postaci oraz dokument opisujący konwersję mechaniki z pierwszej edycji fabularnego Warcrafta do WoW. Oto ta strona: white-wolf.com.

Książki fantastyczne

Nautilus 2005 – wyniki

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Ogłoszono zwycięzców tegorocznych Nautilusów. W kategorii powieść zwyciężyła książka "Boży bojownicy" Andrzeja Sapkowskiego, natomiast w kategorii opowiadanie tekst "2586 kroków: Wieczorne dzwony" Andrzeja Pilipiuka.

Neuroshima

Neuroshima 1.5 nadchodzi...

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Jak poinformował Ignacy Trzewiczek w kolejnej odsłonie bloga na stronie Wydawnictwa Portal (http://www.rpg-portal.pl) nowa edycja Neuroshimy jest już ukończona i dziś (27 czerwca) ma trafić do drukarni!

World of Warcraft

Dodatkowe informacje o "Warsong Gulch"

Dodał: Ekhtelion, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Nowe rozszerzenie WoW'a jakim jest "Warsong Gulch" zyskuje coraz większą popularność toteż Blizzard otworzył specjalną sekcję zajmującą się tym rodzajem dodatkiem. Zobacz.

World of Warcraft

"Tip of the Day"

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej europejskiej stronie World of Warcraft ukazał się nowy dział "Tip of the Day". Poświęcony on będzie specjalnie poradom i różnym ciekawostkom, dzięki którym łatwiej będzie fanom zorientować się w świecie Azeroth. Fani mogą zapisywać swoje własne spostrzeżenia na forum, a tipsy znajdziecie na oficjalnej stronie WoWa.

Wczytywanie...