The Elder Scrolls IV: Oblivion

Muzyka w Elder Scrolls IV: Oblivion

Dodał: Tokar, sobota, 22 października 2005 · Komentarzy: 0

Studio Bethesda, które aktualnie szykuje dla nas grę The Elder Scrolls IV: Oblivion ujawniło, kto odpowiedzialny będzie za skomponowanie utworów na ścieżkę dźwiękową dla tytułu. Podobnie jak w The Elder Scrolls III: Morrowind, także i do nowej odsłony sagi zatrudniono wybitnego kompozytora Jeremy'ego Soule'a. Człowiek ten zdobył naprawdę wiele nagród za swoją pracę nad muzyką, a więc spodziewać możemy się kolejnego udanego projektu z jego strony, który umili nam zabawę z Oblivion.

World of Warcraft

Kolejna tapeta z WoW

Dodał: Medivh, piątek, 21 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się nowa tapeta, która powinna zainteresować wszystkich fanów gry. Przedstawia ona ładny widoczek i most, przez który przechodzą różne postacie. Udało mi się rozróżnić Orka i Taurena...

A to linki do tapety:

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Kolejny artykuł o TES: Oblivion

Dodał: Tokar, piątek, 21 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Worthplaying zamieścił kolejny artykuł o TES IV. Tekst nic nie wnosi do znanych nam faktów, lecz warto się z nim zapoznać- szczególnie tym, którzy nie mogą się już doczekać premiery gry.

World of Warcraft

Program szpiegujący w World of Warcraft

Dodał: Medivh, piątek, 21 października 2005 · Komentarzy: 0

Istotna informacja dla zagorzałych miłośników World of Warcraft. Blizzard Was szpieguje! Okazuje się, że programik używany do weryfikacji użytkownika oraz sprawdzania, czy przestrzegamy regulaminu wysyła do firmy z naszego komputera co 15 sekund zbiór informacji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że ten program potrafi odczytać nazwy wszystkich otwartych na naszym sprzęcie okienek, dzięki czemu jasno widać, co w tej chwili dzieje się na ekranie naszego komputera.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Pierwsze info i screeny z dodatku do WoW!

Dodał: Medivh, piątek, 21 października 2005 · Komentarzy: 0

O dodatku do bijącego wszelkie rekordy World of Warcraft oficjalnie wiadomo już od jakiegoś czasu. Teraz pojawiają się jednak pierwsze konkretne szczegóły o nowościach, jakie wprowadzi do świata Azeroth.

Wiedźmin

Kolejny Materiał Tygodnia o Wiedźminie!

Dodał: Medivh, czwartek, 20 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się kolejny materiał tygodnia. Nie są to jak poprzednio filmiki ukazujące engine gry, ale kilka grafik, które były użyte do stworzenia teczek marketingowych Wiedźmina na E3 oraz GC2005. Link do strony głównej Wiedźmina.

World of Warcraft

WoW zamówienia przedpremierowe !

Dodał: Tokar, czwartek, 20 października 2005 · Komentarzy: 0

Już za parę dni do sklepu gram.pl trafi partia nowych egzemplarzy World of Warcraft! W związku z tym dystrybutor gry CD-Projekt uruchomił możliwość "zaklepania" egzemplarza już teraz.

City of Heroes

City of Heroes dostępna w sprzedaży

Dodał: Tokar, czwartek, 20 października 2005 · Komentarzy: 0

W wirtualnym sklepie gram.pl można już zakupić grę City of Heroes – MMORPG stworzonego przez zespół Cryptic Studios, który pozwala wcielić się w rolę superbohatera i wraz z innymi stanąć w obronie Paragon City przed siłami zła.

Guild Wars

Guild Wars Edycja Kolekcjonerska w gram.pl

Dodał: Ekhtelion, czwartek, 20 października 2005 · Komentarzy: 0

Z przyjemnością informujemy, że w sklepie gram.pl dostępna już jest Edycja Kolekcjonerska niezwykle popularnej gry sieciowej Guild Wars! Wzbogacony o dodatkowe gadżety tytuł trafia do Polski po raz pierwszy, wyłącznie dzięki sklepowi gram.pl.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Kolejne plotki o rozszerzeniu do WoW

Dodał: Tokar, środa, 19 października 2005 · Komentarzy: 0

"Poza zwiększeniem limitu doświadczenia do 70. poziomu miałby on wprowadzić m.in. dwie nowe rasy – po jednej dla Hordy i Przymierza."

Spekulacje takie pojawiły się w serwisie WoW Guru, który pokusił się o podsumowanie wszystkich krążących w sieci plotek na temat dodatku.

Kolejną niepewną informacją, która pojawiła się w sieci już w zeszłym tygodniu, jest wypowiedź pewnego człowieka, który miał ponoć okazję grać w ów dodatek. Według niego wśród licznych wprowadzanych przez rozszerzenie nowości znajdują się dwie nowe rasy. I chociaż ów szczęśliwiec nie miał okazji zapoznać się z nowymi przedstawicielami Przymierza, to twierdzi, że dla Hordy miałyby nimi być Krwawe Elfy. Nawet załącza screenshoty na dowód. Jeden z nich zamieszczam poniżej – oceńcie sami :P

Ostatnia z wymienionych przez serwis WoW Guru plotek dotyczy otwarcia Mrocznego Portalu. Byłoby to ze strony Blizzarda posunięcie dość oczywiste – choćby dlatego, że w łatwy sposób wprowadzałoby to do gry nowe obszary.

Niestety to tylko plotki, więcej dowiemy się na BlizzConie już za 9 dni!

Wczytywanie...