dziki_lad

Liberty on Ryloth

1 minuta czytania

20 marca zostanie wyemitowany ostatni odcinek pierwszego sezon serialu Wojny klonów.

Jego podsumowaniem ma być trzyodcinkowa opowieść, której akcję umieszczono na planecie Twi’leków. Zaprezentowano zwiastun:

Głównym bohaterem finałowego odcinka będzie słynny Mace Windu, który postara się własnoręcznie uratować całą planetę spod jarzma Separatystów.

Z powodu osłabienia sił wojsk Republiki, Mace musi przekonać przywódcę twi'lekańskich partyzantów, Chama Syndullę, aby jego wojska pomogły ocalić stołeczne miasto Ryloth przed całkowitym zniszczeniem przez droidy. Jednak bojownicy o wolność nie kryją niechęci wobec interwencjom obcych , którzy mieszają się w sprawy ich planety. Czy zaufają Jedi?

Dzięki niezwykłej historii wspólnie opracowywanej przez George'a Lucasa i Dave'a Filoniego, ten odcinek pozwala poznać jeszcze szersze ujecie wojny, wcześniej nigdy nie pokazywane. Reżyser Rob Coleman i scenarzysta Henry Gilroy postanowili pokazać konflikt z perspektywy całości, przedstawiając nawet życie partyzantów, którzy nigdy nie byli zawodowymi żołnierzami, szczególnie w momencie, kiedy muszą radzić sobie z Jedi.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...