dziki_lad
Star Wars

Mieliśmy figurkę Yennefer z Vengerbergu, potem pokazano Lilith, więc firma Sideshow Collectibles nie chce pozostawać w tyle, prezentując nam kolejną postać z serii Mythos. Tym razem padło na pozbawioną włosów oraz niepotrzebnych skrupułów Asajj Ventress.

star wars

Trudno przejść obok kobiety w czerwonym, ale na pewno lepiej trzymać się z dala od uczennicy samego hrabiego Dooku, bowiem pochodząca z Darthomiru Asajj skutecznie pracowała nad tym, by kilku Jedi ponownie mogło stać się częścią Mocy. Prezentowana powyżej figurka nie jest groźna, jeśli nie liczyć ceny, która może spowodować u niektórych skok ciśnienia. Czymże jest dla nas marne 595 dolarów?

Star Wars

Obi-Wan Kenobi częścią Disney+

Dodał: , · Komentarzy: 2

Pora porzucić marzenia o pełnometrażowym filmie z Obi-Wanem, ale Disney wcale nie porzucił tego pomysłu, produkcję przekształcając na formę serialu w ramach Disney+. Fanów ucieszy także fakt, iż główną rolę zagra niejaki Ewan McGregor.

obi-wan kenobi

Plotki o udziale aktora, który wcielał się w tę postać podczas tak zwanej "Nowej Tryologii" Lucasa okazały się prawdziwe, dzięki czemu na ekranach w ramach ujrzymy znajomą twarz. Nie będzie to co prawda osobny film, ale serial na łamach platformy Disney+, dzięki czemu McGregor może zagościć w naszych sercach i umysłach na znacznie dłużej. Skoro serial, to właściwie o czym będzie nowy Kenobi?

Star Wars

Mamo, kup mi lalkę z R2-D2!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Lalki Barbie zna doskonale cały świat, ale firma Mattel wciąż nie ustaje w wysiłkach, by zaskoczyć nas czymś nowym. Zbliża się premiera kolejnego filmu z "Gwiezdnych wojen", więc dlaczego by nie wykorzystać tego faktu i nawiązać współpracę? Efekt jest zdumiewający.

star wars,barbie

Lalki Barbie od lat pozostają obiektem pożądania wśród młodych dziewczynek, stąd nic dziwnego, że ich producent, firma Mattel, wychodzi na przeciw oczekiwaniom, proponując nam zupełnie nową linię produktów. Tym razem padło na markę Star Wars, zaś efekt współpracy z właścicielem marki to trzy nowe lalki, z czego dwie mogą zaskoczyć nawet najbardziej zagorzałych fanów. Czy wyobrażacie sobie, że Vader i R2-D2 to kobiety?

Star Wars

Na łamach Fanatical powróciła oferta Star Wars Unleashed Bundle, czyli pakietu, w którym znajdziecie kilka starszych gier. Nie ma co jednak patrzeć na datę premiery, bo Moc nadal w nich silna, zaś za całość zapłacicie niewygórowaną kwotę.

star wars bundle

Do sprzedaży powróciła paczka pięciu gier ze świata "Gwiezdnych Wojen", dzięki którym ponownie poczujemy Moc i z mieczem świetlnym w ręku spróbujemy uratować świat. Chociaż każdy z dostępnych tytułów ma na swoim karku kilka ładnych latek, to i tak jest to nie lada gratka dla tych, którzy szukają dodatkowych wrażeń w filmowym uniwersum Lucasa.

Star Wars

Dobre wiadomości napływają zza oceanu dla wszystkich fanów "Gwiezdnych Wojen". Wygląda na to, że w parkach Disneyland pojawi się strefa inspirowana światem Lucasa.

star wars

Pomysł ten zyskał sobie wielu zwolenników, chociaż póki co do realizacji jeszcze daleko. Poznaliśmy pierwsze plany zagospodarowania blisko 14 arów terenu, który miałby obejmować obszar poświęcony miłośnikom walki na miecze świetlne. Decyzja Disneya na pewno podyktowana jest faktem, iż właśnie ten moloch nabył prawa do dalszego obsypywania nas wszystkim, co związane ze światem Lucasa.

Póki co jednak pozostaje nam grafika koncepcyjna, którą możecie podziwiać powyżej, ale warto śledzić blog Disneylandu, bowiem wkrótce ma się tam pojawić znacznie więcej informacji. Ciekawe, czy będą mieli możliwe do zwiedzenia repliki statków kosmicznych...

Star Wars

Ochłonęliście już po "Przebudzeniu Mocy"? Twórcy najwyraźniej tak, ponieważ na planie kolejnej części "Gwiezdnych Wojen" padł pierwszy klaps i rozpoczęto zdjęcia. Z tej okazji pojawił się też specjalny filmik, trwający całe, emocjonujące 40 sekund.

star wars, star wars viii

W ósmej części, jeszcze pozbawionej podtytułu, ponownie zobaczymy Daisy Ridley jako Rey, Johna Boyegę w roli Finna oraz Carrie Fisher jako generał Leia. Możemy mieć także nadzieję na nieco dłuższy występ Marka Hamilla. Dzisiaj także potwierdzono, że do obsady dołączy również Benicio del Toro i Laura Dern (pamiętacie Dr Ellie Sattler z Parku Jurajskiego?).

Premiera filmu planowana jest na 14 grudnia 2017 roku, a za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Rian Johnson. Czekacie?

Star Wars

Znamy datę premiery Star Wars VIII

Dodał: , · Komentarzy: 14

Najnowszy epizod "Gwiezdnych Wojen" wywołał w fanach sprzeczne odczucia. Mimo tego okazał się on hitem, przynosząc wytwórni spore ilości gotówki, a dokładnie 1886700000 dolarów (tak prawie dwa miliardy!). Nic więc dziwnego, że świętujący zwycięstwo Disney podzielił się ze światem datą premiery kolejnego epizodu.

star wars epizod 8
Star Wars

Najnowszy film z cyklu "Gwiezdnych Wojen" podbił serca fanów jeszcze zanim pojawił się na srebrnym ekranie, a teraz już nawet trudno mówić o pobiciu rekordu czy nawet zdeklasowaniu pod względem zysków. Najnowszy film George'a Lucasa zmiótł konkurencję z powierzchni ziemi (galaktyki pewnie też).

star wars, the force awakens

W rozszerzeniu newsa przeczytacie, jakie konkretnie rekordy ustanowił film.

Star Wars
plakat, gwiezdne wojny

Chyba jeszcze nigdy nie pisałem recenzji filmu, w której musiałbym zawrzeć równie wiele odpowiedzi na pytania, jakie z miejsca nasuwają się potencjalnemu widzowi na sam dźwięk hasła "nowe Gwiezdne wojny". Ciężar gatunkowy tej kinowej legendy w pewnym momencie przygniótł nawet jej twórcę, nie dziwią więc ani wątpliwości, ani piramidalnie wysokie oczekiwania milionów fanów wobec siódmego epizodu "Gwiezdnej Sagi". Czy nowy film "Star Wars" zdołał nawiązać do kultowego klimatu pierwszej trylogii, czy może poszedł bardziej w stronę nowej? Na ile dzieło J.J. Abramsa wskrzesiło ducha epizodów IV – VI, a w jakim stopniu jedynie odgrzewa stare kotlety? Równowaga Mocy między klasyką a innowacją została zachowana? Zobaczymy nowego Lorda Vadera? Albo kolejną wersję Jar-Jar Binksa?

Odpowiedź na ostatnie pytanie szczęśliwie brzmi "nie". Na pozostałe zaś – cóż... Zupełnie inaczej, niż oczekiwałem.

Czytaj dalej...

Wczytywanie...