szczury_wroclawia_szpital
Star Wars

Star Wars Unleashed Bundle ponownie w sprzedaży

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: poniedziałek, 18 lutego 2019

Na łamach Fanatical powróciła oferta Star Wars Unleashed Bundle, czyli pakietu, w którym znajdziecie kilka starszych gier. Nie ma co jednak patrzeć na datę premiery, bo Moc nadal w nich silna, zaś za całość zapłacicie niewygórowaną kwotę.

star wars bundle

Do sprzedaży powróciła paczka pięciu gier ze świata "Gwiezdnych Wojen", dzięki którym ponownie poczujemy Moc i z mieczem świetlnym w ręku spróbujemy uratować świat. Chociaż każdy z dostępnych tytułów ma na swoim karku kilka ładnych latek, to i tak jest to nie lada gratka dla tych, którzy szukają dodatkowych wrażeń w filmowym uniwersum Lucasa.

Star Wars Unleashed Bundle wyceniono na 5,75 €, co w przeliczeniu daje nam około 25 PLN. W skład paczki wchodzą:

Zestaw pozostaje w sprzedaży przez siedem dni, zaś każdy z tytułów jest dostępny jako osobny klucz wymagający aktywacji i pobrania gry za pośrednictwem platformy Steam.

Komentarze

Szakal · wtorek, 19 lutego 2019, 18:45
0
Wie ktoś czym się różni steamowa wersja pierwszego Kotora od jego wersji pudełkowej? Oprócz braku polskiej wersji językowej?
Courun Yauntyrr · wtorek, 19 lutego 2019, 18:46
0
Stabilnością. Oryginał kiedyś przeszedłem. Grałem w Steamową, do której z resztą można znaleźć polską wersję językową i dodatkowo podkręcić rozdzielczość.
Szakal · wtorek, 19 lutego 2019, 19:13
0
Łee, liczyłem, że może poprawili te kilka błędów, które były w wersji pudełkowej.
O tym, że jest spolszczenie do wersji steamowej to wiem, tyle, że to nieoficjalne spolszczenie, no i nie spolszcza filmików.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...