Spraw sobie figurkę Asajj Ventress

1 minuta czytania

Mieliśmy figurkę Yennefer z Vengerbergu, potem pokazano Lilith, więc firma Sideshow Collectibles nie chce pozostawać w tyle, prezentując nam kolejną postać z serii Mythos. Tym razem padło na pozbawioną włosów oraz niepotrzebnych skrupułów Asajj Ventress.

star wars

Trudno przejść obok kobiety w czerwonym, ale na pewno lepiej trzymać się z dala od uczennicy samego hrabiego Dooku, bowiem pochodząca z Darthomiru Asajj skutecznie pracowała nad tym, by kilku Jedi ponownie mogło stać się częścią Mocy. Prezentowana powyżej figurka nie jest groźna, jeśli nie liczyć ceny, która może spowodować u niektórych skok ciśnienia. Czymże jest dla nas marne 595 dolarów?

Sideshow Collectibles nie słynie z niskich cen, jednak ich produkty zawsze charakteryzowały się wysoką dbałością o szczegóły. Najlepiej widać je na oficjalnej stronie produktu, dzięki czemu odkryjemy także ciekawą podstawę oraz wysokość, która wynosi w tym przypadku 58,3 centymetra.

star wars

Póki co przyjmowane są wyłącznie zamówienia przedpremierowe. Jeśli pragniecie towarzystwa Asajj Ventress na swojej półce czy w gablocie, to macie czas do drugiej połowy przyszłego roku, aby zebrać wymagane 595 dolarów. Do tego rzecz jasna należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki do Polski.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...