Gothic 3

Najnowsze screeny z Gothic 3

Dodał: Tokar, czwartek, 17 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Dystrybutor gry Gothic 3 – JoWooD udostępnił nową partię screenów i renderów z tej gry. Część z nich pochodzi z niemieckiego czasopisma o grach. Oto i one:


Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Beta testy D&D Online dla Europy

Dodał: Medivh, środa, 16 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie internetowej tworzonego przez Turbine Entertainment MMORPG'a pod tytułem Dungeons & Dragons Online: Stormreach, można było zapisywać się już od jakiegoś czasu na beta testy. Dopiero teraz, tuż po przejęciu praw do wydania gry w Europie przez Codemasters, w testach mogą uczestniczyć gracze z naszego kontynentu, a nie tylko USA. Po darmowym założeniu konta trzeba tylko wypełnić odpowiedni formularz i czekać z nadzieją, że zostaniemy wybrani do zespołu testerów. Życzymy szczęścia...

Rozpoczęła się rozsyłka przez Buena Vista Games gry The Chronicles of Naria: The Lion, The Witch and The Wardrobe do sklepów w Ameryce Północnej. Produkcja jest inspirowana filmem o tym samym tytule, który niebawem wejdzie na ekrany naszych kin. Przed nami do przejścia 15 poziomów wypełnionych łamigłówkami oraz potrzebą walki z przeciwnikami, tak jak na grę z gatunku action/adventure przystało.

Tytuł ukaże się na PC, Xboxa, PlayStation 2, GameCube, Nintendo DS i Game Boy Advance. Edycja na konsolki przenośne dosyć znacznie różni się od wersji na komputery i tradycyjne konsole.

World of Warcraft: The Burning Crusade

The Burning Crusade – nowa tapeta

Dodał: Tokar, środa, 16 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Przedstawiamy tapetę z pierwszego dodatku do World of Warcraft. Przedstawia ona Quel'Thalas, jedną z nowych lokacji, które pojawią się w The Burning Crusade. Odnośniki do poszczególnych wielkości znajdziecie w dalszej części informacji.

Inne gry RPG

RPG – Szare Szeregi

Dodał: Medivh, wtorek, 15 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Ze strony wydawnictwa Bully Pulpit Games można ściągnąć grę fabularną Grey Ranks (Szare Szeregi), napisaną na coroczny konkurs konwentu MACE. Gra osadzona jest w realiach Powstania warszawskiego. GREY RANKS.

Knights of the Old Republic I

LucasArts nabija graczy w butelkę

Dodał: Medivh, wtorek, 15 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Za niezwykle dziwne można uznać postępowanie autorów gry Star Wars Galaxies. Zaledwie kilka dni temu na oficjalnej stronie LA pojawiła sie informacja o refundowaniu przez LucasArts pieniędzy za zakupiony dodatek Trials of Obi-Wan osobom, które stwierdzą, że zapowiedziane przez developera zmiany nie podobają im się. Cała akcja mająca wywołać zaufanie wśród fanów tytułu miała trwać do pierwszego dnia grudnia.

W tej chwili oficjalna strona internetowa MMORPG'a nie zawiera żadnych szczegółów dotyczących zwrotu pieniędzy. Widać więc, że autorzy zrezygnowali ze swojego pomysłu, najgorsze jednak jest to, że zrobili to w wielkiej tajemnicy i po prostu wyrzucili wszelkie informacje z witryny bez informowania graczy o tym fakcie... A może po prostu skrócili czas trwania akcji? ;]

Kapela Corvus Corax niedawno potwierdziła ich udział w tworzeniu soundtrack'a do Gothic 3! Meister Selbfried, który jest członkiem kapeli, oświadczył to na ich forum. Możecie to przeczytać tutaj (po Niemiecku).

Neverwinter Nights 2

Najnowsze screeny z NWN 2

Dodał: Tokar, wtorek, 15 listopada 2005 · Komentarzy: 3

Serwis Voodoo Extreme weszedł w posiadanie najnowszych screenów do NWN 2. Wykonane są w wysokich rozdzielczościach i znajdują się w tym miejscu, gdzie także można znaleźć parę nowości na temat gry. Miłego oglądania ;). Screeny można również oglądać w naszej galerii i komentować na forum.

Jedną z ciekawszych rzeczy, które wprowadzi najnowszy patch do WoW 1.9.0, będą znajdujące się na terenie Silithusa ruiny Ahn'Qiraj.

Warto o tej lokacji wspomnieć bo w MMORPG'u Blizzard'a będzie to coś nowego. Do otwarcia drogi do ruin będą musieli zaangażować się wszyscy gracze na serwerze (zarówno z Przymierza, jak i z Hordy). Dzięki współpracy będą mogli otworzyć olbrzymią bramę znajdującą się w południowej części lokacji Silithus. Nastąpi to tylko raz na każdym serwerze.

Game Exe

Komentarze

Dodał: Nazin, poniedziałek, 14 listopada 2005 · Komentarzy: 3

Właśnie na stronie został wprowadzony całkowicie nowy system komentarzy, mający na celu ułatwienie komentowania i uczynienie tej procedury bardziej przejrzystej. Zapraszam do komentowania ;)

Wczytywanie...