World of Warcraft

WoW zamówienia przedpremierowe !

Dodał: Tokar, czwartek, 20 października 2005 · Komentarzy: 0

Już za parę dni do sklepu gram.pl trafi partia nowych egzemplarzy World of Warcraft! W związku z tym dystrybutor gry CD-Projekt uruchomił możliwość "zaklepania" egzemplarza już teraz.

City of Heroes

City of Heroes dostępna w sprzedaży

Dodał: Tokar, czwartek, 20 października 2005 · Komentarzy: 0

W wirtualnym sklepie gram.pl można już zakupić grę City of Heroes – MMORPG stworzonego przez zespół Cryptic Studios, który pozwala wcielić się w rolę superbohatera i wraz z innymi stanąć w obronie Paragon City przed siłami zła.

Guild Wars

Guild Wars Edycja Kolekcjonerska w gram.pl

Dodał: Ekhtelion, czwartek, 20 października 2005 · Komentarzy: 0

Z przyjemnością informujemy, że w sklepie gram.pl dostępna już jest Edycja Kolekcjonerska niezwykle popularnej gry sieciowej Guild Wars! Wzbogacony o dodatkowe gadżety tytuł trafia do Polski po raz pierwszy, wyłącznie dzięki sklepowi gram.pl.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Kolejne plotki o rozszerzeniu do WoW

Dodał: Tokar, środa, 19 października 2005 · Komentarzy: 0

"Poza zwiększeniem limitu doświadczenia do 70. poziomu miałby on wprowadzić m.in. dwie nowe rasy – po jednej dla Hordy i Przymierza."

Spekulacje takie pojawiły się w serwisie WoW Guru, który pokusił się o podsumowanie wszystkich krążących w sieci plotek na temat dodatku.

Kolejną niepewną informacją, która pojawiła się w sieci już w zeszłym tygodniu, jest wypowiedź pewnego człowieka, który miał ponoć okazję grać w ów dodatek. Według niego wśród licznych wprowadzanych przez rozszerzenie nowości znajdują się dwie nowe rasy. I chociaż ów szczęśliwiec nie miał okazji zapoznać się z nowymi przedstawicielami Przymierza, to twierdzi, że dla Hordy miałyby nimi być Krwawe Elfy. Nawet załącza screenshoty na dowód. Jeden z nich zamieszczam poniżej – oceńcie sami :P

Ostatnia z wymienionych przez serwis WoW Guru plotek dotyczy otwarcia Mrocznego Portalu. Byłoby to ze strony Blizzarda posunięcie dość oczywiste – choćby dlatego, że w łatwy sposób wprowadzałoby to do gry nowe obszary.

Niestety to tylko plotki, więcej dowiemy się na BlizzConie już za 9 dni!

Diablo II

Platynowy Diablo w przedsprzedaży!

Dodał: Medivh, wtorek, 18 października 2005 · Komentarzy: 0

Wszystkich fanów eksplorowania fantastycznych krain i eksterminowania ich nie mniej fantastycznych mieszkańców informujemy, że w sklepie gram.pl można już składać przedpremierowe zamówienia na grę Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction w Platynowej Kolekcji.

Neverwinter Nights 2

PC-GAMER o NWN 2

Dodał: Tokar, wtorek, 18 października 2005 · Komentarzy: 0

W najnowszym wydaniu PC-Gamera znajduję się obszerna relacja, w której redaktorzy czasopisma odkrywają parę ciekawostek o grze Neverwinter Nights 2. Prócz 5 nowych screenów, które znajdują się już od jakiegoś czasu na naszym forum, dowiadujemy się także trochę o fabule gry. Zaczynamy jako przeciętny mieszkaniec West Harbor, gdzie miała miejsce bitwa pomiędzy Królem Cieni oraz tajemniczymi najeźdźcami. W walkę wmieszał się ktoś "trzeci", niszcząc obie strony konfliktu. W momencie rozpoczęcia zabawy dowiadujemy się, że w mieście pojawiają się dziwne osobistości, które mogą mieć coś wspólnego z dawną bitwą...

Nowością ma być także licznik reputacji, po uzyskaniu której możemy dopiero opuścić miasto. Ciekawym pomysłem twórców jest możliwość zatrudniania pracowników, którzy mogą dla nas odkrywać np. nowe zaklęcia.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Pierwsze wieści o rozszerzeniu do WoW

Dodał: Tokar, wtorek, 18 października 2005 · Komentarzy: 0

Do sieci trafił skan okładki włoskiego magazynu The Games Machine, na którym wypatrzyć można m.in. dumny tytuł – The Burning Crusade. Skojarzenia ze światem Warcrafta są natychmiastowe, zresztą – już parę miesięcy temu, kiedy okazało się, że Blizzard zarejestrował taką nazwę, mówiło się, że zrobił to właśnie z myślą o dodatku. Poza nią na okładce znaleźć można jeszcze jedno zdanie. Ale za to jakie.

"Blizzard zaskakuje wszystkich, doprowadzając nas na 70. poziom".

Czyżby więc – wbrew temu co firma sugerowała wcześniej – rozszerzenie podnosić miało limit doświadczenia i dawać możliwość zdobycia kolejnych dziesięciu poziomów?

Inne

Red 5 Studios

Dodał: Tokar, poniedziałek, 17 października 2005 · Komentarzy: 0

Sukces WoW (ponad 4 miliony graczy na całym świecie) był najwyraźniej niesatysfakcjonujący dla części jego ojców, która opuściła Blizzarda i założyła nowe Red 5 Studios. Ta zajmie się nowym, ponoć bardziej satysfakcjonującym MMORPG. O tym oczywiście nic dotychczas nie wiadomo...

Gothic 3

Tworzenie budynków – G3

Dodał: Nazin, niedziela, 16 października 2005 · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie pojawił się kolejny artykuł dotyczący "tworzenia" trzeciej odsłony Gothica! Tym razem mowa o tworzeniu budynków. Wszystkich zainteresowanych zapraszam Tutaj. Miłego czytania!

W połowie września siejąca spustoszenie plaga nawiedziła wirtualny świat MMOcRPG, pt. World of Warcraft. Administratorzy programu zdołali na szczęście ogarnąć całe zamieszanie, jednak wydarzenia, jakie miały wówczas miejsce przyciągnęły zainteresowanie prawdziwych... epidemiologów.

Wczytywanie...