World of Warcraft

World of Warcraft – kolejne bany

Dodał: Tokar, sobota, 3 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Blizzard kontynuuje bitwę z nieuczciwymi graczami. Tym razem padło na jego flagowego MMORPG'a – World of Warcraft. Firma zbanowała na stałe kolejne 2,5 tysiąca kont graczy, którzy postanowili chodzić na skróty.

Producenty podkreślił, że nie będzie tolerował graczy, którzy w nielegalny sposób próbują ułatwić sobie zabawę. Poprosił także wszystkich graczy mających jakąkolwiek styczność z oszustami, o zgłaszanie tego tutaj.

World of Warcraft

Gorąca p0rno akcja orków w WoW

Dodał: krag, sobota, 3 grudnia 2005 · Komentarzy: 2

Czy kiedyś nie zastanawialiście się dlaczego orkowie w WoW nie są nadzy? W wielu grach spotykamy ich jedynie z bronią w ręku. Grupka moderatorów postanowiła rozwiązać ten 'problem'. W trakcie tworzenia jest patch sprawiający że ssamice orków w WoW będą nagie. Wcześniej jeszcze oprócz orków ludzie, nocne elfy, nieumarli, trolle i wiele innych...

World of Warcraft

World Of Warcraft Atlas

Dodał: Medivh, piątek, 2 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

BradyGames opublikowało nowe pomocne źródło dla fanów World of Warcraft. Jest to książka World of Warcraft Atlas. Zawiera ona szczegółowe mapy wszystkich regionów w WoW, informacje o położeniu NPC i pomocne mapy każdego miasta w Azeroth. Dodatkowo World of Warcraft Atlas jest dostępny po Francusku, Niemiecku i Angielsku. Nam pozostaje czekać na Polskie tłumaczenie. O ile w ogóle nastąpi...

Inne

Tawerna RPG

Dodał: Medivh, piątek, 2 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

W sieci pojawił się kolejny numer Tawerny RPG. Jest to już 73 numer i przy okazji numer specjalny – 13 w roku. W środku to co zwykle. Czyli opowiadania, porady dla MG/graczy z różnych systemów. Nowy numer możecie przeczytać tutaj lub ściągnąć stąd.

Inne

Różności o Hammer And Sickle

Dodał: Medivh, piątek, 2 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Ostatnio szperając po necie zauważyłem nową ciekawą produkcję zapowiadaną na rok 2006. Akcja strategiczno-taktycznego RPG – Hammer And Sickle – będzie rozgrywała się w czasach Zimnej Wojny. Gracz wciela się w niej w postać jednego z najlepszych Radzieckich szpiegów, który w 1949 roku zostaje wysłany z tajną misją do kontrolowanej przez Amerykanów i Brytyjczyków części Niemiec. W tym świecie stajemy w obliczu nowego zagrożenia – wybuchu trzeciej wojny światowej – tym razem pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Radzieckim.


Nie ma to jak porządny kilof!
Inne

ROSE Online

Dodał: krag, piątek, 2 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Firma która zrobiła grę MMORPG Ragnarok online, wypućciła właśnie kolejny MMORPG. Więc tak, wszystko dzieje się w świecie fantasy... są bajkowe potwory i w ogóle wypas. Na początku można wybrać planetę na której będziemy rozwijali naszą postać. Kto wie. Może i ten tytuł będzie tak dobry jak Rangarok Online.

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: Tokar, czwartek, 1 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Jak co czwartek CD Projekt Red przygotował "Materiał tygodnia" związany z grą The Witcher. Tym razem trafiła nam się... tapeta, którą można przydekorować swoje pulpity. Miniaturka i odnośniki jak zwykle w dalszej części informacji.

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Trailer gry SpellForce 2

Dodał: Tokar, czwartek, 1 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

W sieci pojawiły się dwa nowe filmiki prezentujące dwa oblicza rozgrywki jakie będzie miał ten tytuł (strategiczny i RPG-owy). Szczególną uwagę zwraca grafika, która pod tym względem jest o wiele lepsza od poprzedniczki. Odnośniki znajdziecie na dole newsa (lojalnie uprzedzam, że są dość sporej wielkości).

Serwis GameSpy opublikował dziewięć nowych screenów z aRPG Gauntlet: Seven Sorrows.


Chłopaki nie dotykajcie mnie... Dam wam sera!

Wszystkie screeny możecie obejrzeć tutaj.

Dungeons&Dragons

Filmik D&D Online: Stormreach

Dodał: Medivh, środa, 30 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Oficjalna strona D&D Online została zaktualizowana – dodano na niej nowy filmik związany z grą zatytułowany "Our City" (Nasze Miasto). Filmik można obejrzeć tutaj.

Wczytywanie...