piorun_kulisty
Final Fantasy

Napój energetyczny Final Fantasy

Dodał: Medivh, niedziela, 22 stycznia 2006 · Komentarzy: 5

Japońska firma napojów Suntory ogłosiła w grudniu, iż pracuje nad energetycznym napojem, który nazwą... Final Fantasy XII potion (potion=mikstura, napój). Ostatnio pojawiły się nowe informacje na temat tego produktu. Będzie go można dostać w sklepach od 7 marca w butelkach 120ml. 1 taka butelka będzie kosztować około 1.66 dolarów.

Inne

Blizzard Fan Art

Dodał: Medivh, sobota, 21 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Sekcja Fan Art na oficjalnej stronie Blizzarda została wzbogacona o trzy nowe prace, które możecie obejrzeć tutaj.

Gas Powered Games wrzuciło na swoją stronę kolejną aktualizację. Tym razem jest to czar Wind Embrance. Możecie obejrzeć go wraz z opisem tutaj.

Firma Blizzard na europejskich serwerach, zbanowała kolejne pięć tysięcy kont nieuczciwych graczy (wśród nich znajdują się osoby sprzedające złoto za prawdziwe pieniądze). Na osłodę (pewnie tym zbanowanym) ukazała się nowa tapeta o nazwie "Hinterlands". Miniaturka wraz z odnośnikami na dole newsa.

Na stronie Battle.net możecie znaleźć odtwarzacz muzyki z Diablo II: Lord Of Destruction! Aby posluchać te nieśmiertelne dźwięki kliknijcie tutaj.

Guild Wars

Guild Wars Factions – screeny

Dodał: Medivh, sobota, 21 stycznia 2006 · Komentarzy: 1

W serwisie WorthPlaying można obejrzeć 8 screenów z Guild Wars Factions.


To chyba jakieś indiańskie rytuały...

Jak możemy przeczytać w tym temacie na oficjalnej stronie Ubisoftu, 23 stycznia o godzinie 19-20 naszego czasu, odbędą się otwarte beta testy HoM&M V... Nareszcie!

Final Fantasy

Final Fantasy XI – nowe screeny

Dodał: Tokar, piątek, 20 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Serwis Gamespy opublikował nową patię screenów z powstającego dopiero dodatku do Final Fantasy XI – Treasures of Aht Urhgan. Galerię znajdziecie pod tym adresem.

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: Tokar, piątek, 20 stycznia 2006 · Komentarzy: 1

W ramach akcji materiał tygodnia – CD Projekt Red, twórcy The Witcher, postanowili przybliżyć nam wygląd i konstrukcję pochwy Wiedźmińskiego miecza. Galerię znajdziecie pod tym adresem.


Srebrny miecz wiedźmiński

Różne opowieści krążą na temat wiedźmińskiego oręża. Jedni powiadają, że pierwsze takie miecze wykuły w dawnych czasach Elfy. Inni z kolei wspominają o czystym srebrze, które posłużyło za materiał na tę broń. Prawdą jest wszakże, że wiedźmiński miecz to broń, która jest wynikiem wielu lat eksperymentów. Broń niesamowicie szybka i lekka zarazem. Wiedźmin nie trzyma jej w zwykłej pochwie. Miecz wsparty jest o kawał litej skóry zakończonej z jednej strony "łapciem" z symbolem wilka. Wystarczy, że Wiedźmin lekko szarpnie by miecz swobodnie wysunął się. Jest to właściwie oręż rytualny, przeznaczony do walki z wrażliwymi na srebro potworami. Jako, że zrobiony jest z miękkiego kruszcu nie nadaje się do walki z ciężko uzbrojonymi ludźmi.

Ubisoft poinformował, że z powodu drobnych prac nad grą, niedawno zapowiedziane otwarte beta testy, nie odbędą się w dniu dzisiejszym. Opóźnienie ma trwać kilka dni.

Wczytywanie...