Halloween Tour został przeniesiony na najbliższą sobotę, 6 listopada. Dziwić może godzina – 16:00. Jeśli nie zapisze się przynajmniej 10 teamow turniej nie odbędzie się. Zapraszam więc do zapisów, wystarczy znać zasady PCL.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Screeny z Dungeons & Dragons Online

Dodał: Tokar, wtorek, 1 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Dungeons & Dragons Online pojawiły się nowe screeny datowane na 31.10.05. Przedstawiają one jak zwykle – kilku nowych wrogów, lokacji, a także czar "płonące dłonie". Galeria znajduje się tutaj.

Zapraszamy także do zapisów na wersję beta gry, które można składać na oficjalnej witrynie D&D Online.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion w Kwietniu

Dodał: krag, wtorek, 1 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Take Two i Bethesda oświadczyli wczoraj, że premiera Oblivion nie odbędzie się w pierwszym kwartale 2006 roku, ale dopiero w drugim. Więc najwcześniej gry możemy spodziewać się w kwietniu. Amerykańskie sklepy internetowe zaroiły się od zamówień na tę grę, niestety będą musiały jeszcze trochę poleżeć zanim zostaną zrealizowane.

Filmy

Dugeon Siege the movie?

Dodał: krag, poniedziałek, 31 października 2005 · Komentarzy: 0

Tym razem news nie o jakimś dodatku do Dugeon Siege, a o filmie na podstawie Dugeon Siege! Pomysł zapowiada się ciekawie miejmy nadzieje że zrobi dobre wrażenie :]

Producentem jest Uwe Boll. Natomiast sam film ukaże się w 2 częściach. Pierwsza 3 Października 2006, a druga 1 Grudnia 2006. Sam tytuł to: W imię króla: Opowieści o Dugeon Siege.

Fani DS n apewno cieszą się z tego. A swoją droga to film o Gothicu też by się przydał :)

Game Exe

gameexe.pl!

Dodał: Nazin, poniedziałek, 31 października 2005 · Komentarzy: 0

Od dziś na stronę można wchodzić przez adres http://gexe.pl ! Najlepiej z niego korzystać gdyż będzie on zawsze aktywny i nie będzie problemów z wejściem.

World of Warcraft: The Burning Crusade

The Burning Crusade – zapowiedź serwisu IGN

Dodał: Tokar, poniedziałek, 31 października 2005 · Komentarzy: 0

Kiedy Blizzard zapowiedział w miniony piątek rozszerzenie do World of Warcraft, w sieci zadebiutowała jego oficjalna strona. Niestety, szczegółowych informacji znalazło się na niej niewiele. Redaktorzy serwisu IGN postanowili więc sami wybrać się do siedziby firmy i spróbować szczęścia u źródła.

Konwenty

BlizzCon zakończony- konwent w pigułce

Dodał: Tokar, poniedziałek, 31 października 2005 · Komentarzy: 0

BlizzCon dobiegł końca, nadszedł czas wszystko podsumować. Imprezę można zaliczyć do udanych. Przybyło mnóstwo ludzi, którzy nie mieli powodu by się nudzić. Prezentacje nowych gier, spotkania z developerami, konkursy z nagrodami, koncerty gwiazd – dzięki tym rzeczą konwent zostanie zapamiętany na długo. Zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem BlizzCon'a była oficjalna zapowiedź dodatku do World of Warcraft – "The Burning Crusade". Większość czasu poświęcono właśnie tej grze. Także Starcraft: Ghost cieszył się nie małą popularnością na festiwalu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej co się działo podczas dwóch dni festiwalu, czytaj dalej...

Inne

Grandia już niedługo

Dodał: krag, poniedziałek, 31 października 2005 · Komentarzy: 0

Już niedługo ma się ukazać 3 odsłona kultowej gry cRpg. Jest ona mało znana w Polsce, ale Azjaci i Amerykanie znają ten tytuł. Mowa tu o Grandii.

City of Heroes

City of Heroes znowu uaktualnione

Dodał: Tokar, poniedziałek, 31 października 2005 · Komentarzy: 0

Wypuszczenie szóstego z kolei pakietu z nową zawartością do swojej produkcji MMO zapowiedziało NCsoft Europe. Mowa o tytule City of Heroes pozwalającym wcielać nam się w super bohaterów, oraz dodatku Issue 6: Along Came a Spider.

Rozszerzenie dostępne za darmo dla wszystkich subskrybentów City of Heroes doda do znanych już możliwości nowe funkcje, ulepszenia graficzne oraz usprawnienia technologiczne. Więcej na oficjalnej stronie gry.

Neverwinter Nights 2

Najnowsze screeny z NWN 2

Dodał: Tokar, niedziela, 30 października 2005 · Komentarzy: 0

Prezentujemy najnowsze screeny z Neverwinter Nights 2. Są o wiele lepsze jakościowo niż poprzednie. Wprost cieszą oko i karzą czekać z niecierpliwością na premierę gry. Oto one:

Wczytywanie...