Lineage II: The Chaotic Chronicles

NC Soft postanowiło przedłużyć obchody pięciolecia swojego MMORPG-a – Lineage II.

Cała akcja ma na celu przyciągnięcie dodatkowej liczby graczy. NC Soft oferuje subskrypcję na 6 miesięcy, przy czym jeden miesiąc będzie można bawić się za darmo. Wybierając opcję na 12 miesięcy analogicznie dwa z nich nie będą wymagały uiszczenia abonamentu. Obchody pięciolecia mają zakończyć się 18 maja.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie głównej gry.

Star Wars

Ozdoby na choinkę ze Star Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wiadomo do świąt Bożego Narodzenia jeszcze sporo czasu, ale dla tych fanów Star Wars, którzy lubią kupować przed sezonem, Hallmark przygotował małą niespodziankę.

Na swojej stronie udostępnił ozdoby choinkowe. Przedstawiają znane z sagi postacie, jak chociażby Hana Solo, oraz śmigasz Luke'a Skywalkera. Ceny wahają się między 15$ a 32$.

Poniżej dwie z ozdób. Wszystkie można kupić i obejrzeć tutaj.

Zabawka
Two Worlds

Curse of Souls już jest!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Curse of Souls to nazwa nowego add-ona do pierwszej części Two Worlds.

Wydany właśnie dodatek pozwoli graczom powrócić do Antalooru raz jeszcze. Czeka na nas blisko 40 nowych zadań oraz 4 nowe mapy w trybie multiplayer. Ponadto pojawił się tryb PvP, w którym gracze muszą zbierać magiczne kule, w czym przeszkadzać będą nam przeciwnicy.

Curse of Souls jest do pobrania w dwóch wersjach – aktualizując samą grę do wersji 1.6 lub dla posiadaczy wersji od 1.0. Obie wersje są do pobrania z oficjalnej strony gry.

Star Wars: The Old Republic

Na stronie głównej gry Star Wars: The Old Republic pojawia się szósta odsłona Threat of Peace.

W tej części komiksu ponownie dane nam będzie przenieść się na Coruscant, gdzie zobaczymy jak z obroną planety radzą sobie porucznik Tavos i mistrz Jedi Orgus Din. Za scenariusz odpowiada Rob Chestney, zaś wizualną stroną zajęli się Alex Sanchez (rysunki) i Michael Atiyeh (kolory).

Komiks jest do obejrzenia tutaj.

Logo
Mage Knight: Apocalypse

Już 12 maja (wtorek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, majowy numer CD-Action. W nim, standardowo prócz kilku ciekawych tekstów, znajdziemy łakomy kąsek dla każdego fana gatunku hack'n'slash – pełną wersję gry Mage Knight: Apocalypse. Choć z perspektywy czasu produkcja nie została jednym z chlubnych dzieci Namco Bandai ani nie zdobyła poklasku wśród światowych recenzentów (fatalne sterowanie, zła praca kamery oraz masa innych pomniejszych błędów), to warto jej się na moment przyjrzeć z powodu ciekawych rozwiązań, jakie gwarantuje uniwersum stworzone w umysłach WizKids Games oraz atrakcyjnemu trybowi kooperacji. Za taką cenę jest to chyba korzystny zakup, nieprawdaż ?

CD-Action – okładka numeru 05/09 Na DVD pełne wersje:
  • Czarna owca Sven: Uwolnić ptaszka.
  • Speedball 2: Tournament.
  • Mage Knight Apocalypse (polska wersja).
  • Tajne akta: Tunguska (polska wersja).
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: Aliens versus Predator, Dragon Age, Rogue Warrior.
  • Temat numeru: Assassin’s Creed II.
  • Recenzje: Ojciec chrzestny II, Demigod, Battlestations: Pacific.
  • Życie w Sieci, Gry wiecznie żywe, O grach inaczej, NDSN, Testy sprzętu.

148 stron, DVD 9 GB, cena 14,99 zł.

Dragon Age: Początek

Dragon Age w wersji papierowej

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dragon Age: Origins, najnowsza gra studia BioWare, która zostanie wydana jeszcze w tym roku na platformy PC, X360 oraz PS3 doczeka się klasycznej edycji.

Papierowe wydanie gry wzięła na swoje barki Green Ronin Publishing – amerykańska firma mająca na swoim koncie takie RPG'i jak Warhammer Fantasy Roleplay, d20, Thieves' World czy Freeport.

Na koniec warto przypomnieć, że Dragon Age nie jest oparty na żadnym z istniejących systemów. Platformowa gra oparta na autorskiej mechanice studia BioWare zapowiedziana została przez twórców jako spadkobierca tradycji Baldur's Gate.

Konwenty

Jeszcze tylko DO KOŃCA MAJA możesz zgłosić swoją atrakcję do programu AVANGARDY V! Masz pomysł na fajny konkurs? Masz wiedzę na ciekawy temat, którą chcesz się podzielić z innymi? Chcesz poprowadzić spotkanie autorskie z ulubionym pisarzem? Masz jeszcze niecały miesiąc na podjęcie decyzji i zgłoszenie swojego punktu programu.

Chcesz zobaczyć jak wygląda zaplecze dużej imprezy i sprawdzić swoją przydatność w gorączce konwentowej pracy? Jeśli satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i udział w sukcesie rozległego przedsięwzięcia to coś, co sprawia Ci radość – masz okazję się wykazać. Dołącz do ekipy obsługującej AVANGARDĘ V! Podejmij decyzję DO 20 CZERWCA!

Jeśli jeszcze się wahasz, zobacz co możesz zyskać...

Fallout 3

Dzisiejszego dnia swoją premierę miał trzeci już DLC do Fallout'a 3 o podtytule Broken Steel. Dodatek jest dostępny w wersjach na konsolę Xbox 360 oraz komputery osobiste w cenie 800 punktów MS.

Broken Steel w porównaniu do dwóch poprzednich dodatków wymaga od gracza ukończenia głównego wątku. Sama akcja ma swoje miejsce 2 tygodnie po końcowych wydarzeniach z podstawki. Główny bohater budzi się w znanej już graczom Cytadeli i stwierdza, że poznany wcześniej postnuklearny świat uległ drastycznym zmianom. Decyduje się pomóc członkom Bractwa Stali w nierównej walce z Enklawą. Głównym zadaniem jest wsparcie przy budowie broni – Działku Tesla. Ukończenie DLC ma zająć graczom około 5 godzin

Firma Bethesda opublikowała także trailer z dodatku. Zainteresowani znajdą go pod tym adresem.

Dragon Age: Początek

Dragon Age bez SecuROM'a

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do premiery Dragon Age: Origins pozostało jeszcze trochę czasu, ale studio BioWare chcąc najpewniej uspokoić graczy poinformowało, że w pecetowej wersji gry nie wystąpi krytykowany SecuROM. Informację na forum umieścił Chris Priestly, który odpowiada za kontakt z fanami.

"Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić, że pecetowa wersja Dragon Age: Origins użyje jedynie podstawowego systemu sprawdzania dysku i nie będzie wymagać sieciowego potwierdzenia. Innymi słowy, pecetowa wersja gry nie będzie wymagała od Was połączenia z siecią w celach rejestracyjnych, by grać w trybie offline. Zdecydowaliśmy, że nie wykorzystamy SecuROM'u w żadnej wersji dystrybuowanej przez EA bądź BioWare." – napisał na forum przedstawiciel BioWare.

Wczytywanie...