Inne gry via www » Newsy

W sieci pojawiła się informacja, że gra strategiczna "Tribal Wars 2", będąca kontynuacją "Plemion" z 2003 roku, jest już dostępna dla wszystkich chętnych w ramach otwartych beta testów.

tribal wars 2

By rozpocząć zabawę, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

Rozpoczęły się otwarte beta testy gry przeglądarkowej "Might & Magic: Heroes Online". Ubisoft dało właśnie możliwość wejścia do tego świata zainteresowanym z Polski i Czech.

might

Aby rozpocząć zabawę wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. Od razu po tym zabiegu możemy delektować się rozgrywką, ponieważ wszystko toczy się z poziomu przeglądarki i nie wymaga pobierania dodatkowych danych na dysk twardy.

Bigpoint ogłasza, że wybrani piloci będą mogli przetestować nowe okręty w grze. Statyki typu carrier będą udostępnione na specjalnie przygotowanym do tego serwerze.

battlestar galactica online

Zabawa nowymi okrętami nie jest dla nowicjuszy, dlatego każdy chętny będzie musiał legitymować się co najmniej 30 poziomem doświadczenia. Carriery to mobilne centra dowodzenia, doskonale nadające się także jako statki z zapasami i zaopatrzeniem.

Chętni piloci powinni jak najszybciej udać się po szczegółowe informacje zawarte na stronie głównej gry.

Inne gry via www

Potężna aktualizacja w Taernie

Dodał: Ammon, sobota, 21 maja 2011 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Mamy przyjemność poinformować o potężnej aktualizacji graficznej w Taernie. Przygotowania tego updatu trwały 4 miesiące w wyniku czego gracze mogą cieszyć się siedmioma całkiem nowymi lokacjami o nowej jakości graficznej. Nowe początkowe lokacje gry zostały zrobione w większej skali, skala postaci również została powiększona. Jednym słowem teraz wszystko jest zdecydowanie większe. Poniżej najnowsze screeny:

tearn
Inne gry via www

Star Wars Universe

Dodał: Ammon, środa, 16 lutego 2011 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Zapraszamy Państwa do kolejnych materiałów promocyjnych wprowadzających do realiów darmowej, polskiej gry przeglądarkowej pt. "Star Wars Universe: The Dawn of Hereos".

W tym tygodniu zapoznamy Państwa z różnymi, niekiedy unikatowymi aspektami powiązania portalu Star Wars Extreme z grą Star Wars Universe. Dokładne informacje znajdują się pod tym linkiem.

Dodatkowo, zapraszamy także do zapoznania się z wywiadem, w którym pojawiają się informacje m.in. o procesie przyznawania oficjalnej licencji grze Star Wars Universe i genezie jej powstania.

Zapraszamy również do odwiedzania:

  • 1 strona
Wczytywanie...