Wasteland 3

Wasteland 3 – paczka nowych screenów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do końca ściepy na "Wasteland 3" pozostało tylko kilka godzin, więc jeżeli chcecie wspomóc ten projekt swoimi pieniędzmi już teraz (przy okazji otrzymując słodkie bonusy), to macie na ten ruch niewiele czasu. Studio inXile Entertainment doskonale zdaje sobie sprawę, że dla niektórych odgłos bezlitośnie tykającego zegarka może nie być wystarczającym katalizatorem do sięgnięcia po portfel, dlatego też nęcą i kuszą na wszystkie możliwe sposoby.

wasteland 3wasteland 3

Choćby paczką nowiutkich, klimatycznych i ślicznych screenów prosto z kontynuacji kultowej serii. Oprócz wysmakowanych lokacji ukazujących surowe piękno postapokaliptycznego stanu Kolorado, możemy zaobserwować przeciwników, z którymi zmierzy się nas zespół. Jedno jest pewne – łatwo nie będzie.

Filmy fantastyczne
wonder woman

Niby materiały promujące "Wonder Woman" powinny się podobać i wszystko jest na swoim miejscu. Mamy tajemnicę, zawoalowaną i kuszącą intrygę, ciekawy okres historyczny (czasy pierwszej wojny światowej – tego w kinie superbohaterskim jeszcze nie grano), sporo akcji oraz epickiej muzy, szczyptę efektów specjalnych, a także akcję podlana obiecującą obsadą aktorską.

Jednak oglądając najświeższy zwiastun filmu nie czuję ekscytacji tylko... bo ja wiem... obojętność? Jedno wielkie "meh...", nic nie poradzę.

Może to brak zaufania do studia Warner Bros. i filmowego świata DC? Efekt rozczarowań poprzednimi niespełnionymi obietnicami. Pewne poczucie, że chłopcy są zawsze o trzy kroki za Marvelem, starają się usilnie skopiować sukces tamtej marki, a koniec końców wychodzi coś w stylu anonimowej rozlewni wypuszczającej na rynek swoją Coca-Colę. Niby smak podobny, ale to już nie to samo i czuć, że na pewnym etapie produkcyjnym gdzieś zabrakło pomysłu tudzież odpowiedniej dawki miłości.

Filmy fantastyczne

Ekranizacja Mrocznej Wieży zalicza poślizg

Dodał: , · Komentarzy: 2

Gawęda, opowiadanie historii, zawsze zakrzywia czas. Jedna noc, według zegarów ciała, w naszych głowach płynie zdecydowanie innym prądem. Najwidoczniej tak też stało się w przypadku ludzi dłubiących nad ekranizacją "Mrocznej Wieży", ponieważ dziś okazało się, że ustanowienie daty premiery filmu na 17 stycznia 2017 roku, było zbyt optymistycznym myśleniem.

mroczna wieża

Studio Sony Pictures oficjalnie oświadczyło, że produkcja trafi na ekrany kin dopiero w szeroko pojętym terminie, jakim jest przyszłoroczne lato.

Falkon 2016

Falkon 2016 – finalna wersja programu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Już w ten weekend do jednego z największych polskich bastionów fantastyki, Lublina, zjadą pasjonaci gatunku z całego kraju. Powód jest jeden – konwent Falkon. Organizatorzy przygotowali dla nas wszystkich multum atrakcji i wiele niespodzianek, o czym możecie przekonać się dzięki programowi w ostatecznej, uzupełnionej wersji. Znajdziecie go pod tym adresem.

falkon 2016

Warto również wspomnieć, że Falkon zapewnia ułatwienia dla niepełnosprawnych; dla takich osób gwarantuje miejsca w pierwszych rzędach w salach prelekcyjnych, pełną dostępność wind oraz otwartość wolontariuszy, którzy będą przeznaczeni do pomocy niepełnosprawnym w wejściu do szkoły programowej i sleeproomu oraz przemieszczaniu się po miejscach niedostosowanych dla takich osób.

Batman: Arkham Knight

Pierwszy z "Pakietów fabularnych" możemy otrzymać zamawiając grę w przedsprzedaży, jednak jeśli taka możliwość przepadła, to nic nie stoi na przeszkodzie, by ten dodatek dokupić w formie DLC lub zainstalować jako część Przepustki Sezonowej. Zgodnie z tytułem, wcielimy się w rolę pomocnicy Jokera, Harley Quinn, która wyrusza na komisariat w Blüdhaven, by uratować Trujący Bluszcz przed przewiezieniem do więzienia Blackgate.

arkham knight, harley quinn

Fabuła tego pakietu rozgrywa się przed wydarzeniami z głównej kampanii, lecz po zakończeniu wydarzeń z "Arkham City", co sprawia, że dawna pani psycholog jest jeszcze bardziej niestabilna i niebezpieczna niż wcześniej.

Czytaj dalej...

Filmy fantastyczne

Trzeba przyznać, że to dobra wiadomość dla fanów serii, jak również dla wszystkich kinomanów. Nie oszukujmy się, ten szalenie utalentowany aktor ma ostatnio bardzo kiepską passę i stanął na życiowym zakręcie.

johnny depp

Depp od bardzo dawna nie zagrał w dobrym filmie, ostatnie tytuły są albo totalnie niszczone przez krytykę, albo zaliczają spektakularne porażki kasowe. Artyście nie udało się odciąć od "pirackiej" łatki i sprawia wrażenie człowieka zmęczonego kinem, powoli zaczynającego odcinać kupony od swoich lepszych czasów. Dodajmy do tego nieprzyjemny skandal rozwodowy... i wychodzi nam dość nieprzyjemny obrazek.

Dishonored 2

Na Wyspach stara bieda: skrytobójstwa, rozboje, wojny frakcji. Ambitne wiedźmy i zabójcy ze skrupułami. Bezduszne umysły i urażone ambicje. Ręce szybsze niż oko i słowa zimniejsze od stali. Dzień jak co dzień w brudnym i skorumpowanym Klejnocie Południa.

dishonored 2

Przewodnikiem po tym bezlitosnym świecie jest Odmieniec – tajemniczy młodzieniec z nienagannymi manierami oraz boskim rodowodem. Kiedy więc zapewnia, że w Karnace poleje się krew i aby odzyskać co swoje, trzeba będzie poświecić coś znacznie cenniejszego niż życie kilku dygnitarzy, zdajemy sobie sprawę, że facet nie rzuca słów na wiatr.

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Seria Deus Ex – aktualizacja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Courun nie łapie zadyszki – nic dziwnego, gdy ma się tyle augmentów i innych wszczepów do dyspozycji. Uzasadniałoby to regularność, drobiazgowość oraz ofiarność w uzupełnianiu przepastnych, lecz wiecznie nienasyconych zasobów korporacji Game Exe. Wszystko to ku Waszej uciesze, należy zaznaczyć.

deus ex

Co tym razem wyszło spod jego (zręcznie ukrytego w palcu wskazującym) szlachetnego pióra? Z pewnością znajdzie się coś dla kolekcjonerów, miłośników klasycznej dyplomacji za pomocą broni palnej, a także ambitnych kobiet. Więcej nie zdradzę, przekonajcie się sami.

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów

Diablo III – nekromanci wkroczą do gry?

Dodał: , · Komentarzy: 4

W przypadki nie ma sensu wierzyć, tym bardziej, gdy sprawa kręci się wokół Blizzarda i cyklicznego święta fanów ich twórczości – BlizzConu. Wydaje się mocno podejrzanym, że akurat na kilka dni przed rozpoczęciem wspomnianej imprezy do sieci wyciekła grafika koncepcyjna, autorstwa Johna Muellera (dyrektora artystycznego studia), która przedstawia dwójkę nekromantów w otoczeniu żywych trupów. O mistrzostwie subtelności nie może być mowy.

diablo, nekromanta
Wczytywanie...