Diablo III – nekromanci wkroczą do gry?

1 minuta czytania

W przypadki nie ma sensu wierzyć, tym bardziej, gdy sprawa kręci się wokół Blizzarda i cyklicznego święta fanów ich twórczości – BlizzConu. Wydaje się mocno podejrzanym, że akurat na kilka dni przed rozpoczęciem wspomnianej imprezy do sieci wyciekła grafika koncepcyjna, autorstwa Johna Muellera (dyrektora artystycznego studia), która przedstawia dwójkę nekromantów w otoczeniu żywych trupów. O mistrzostwie subtelności nie może być mowy.

diablo, nekromanta

Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę, że w tym roku seria "Diablo" obchodzi okrągłe 20 urodziny, natomiast jeszcze dobrze nie opadł kurz po poprzednim dodatku do "World of Warcraft", to wnioski są oczywiste. Zespół szykuje coś w kontekście gier traktujących o walce z Panem Grozy. Co? Tego dowiemy się najwcześniej w piątek po godzinie 19:00, lecz spekuluje się o dwóch rzeczach: kolejnym rozszerzeniu do "Diablo III" wraz z grywalną klasą nekromanty albo odświeżonym wydaniu kultowego "Diablo II".

Może macie jakieś inne pomysły? Dajcie znać.

Komentarze

0
·
Raczej bardziej stawiałbym jakiegoś dodatku do Diablo III skoro nowsze - koncept art przypomina bardziej "unowocześnionego" nekromantę z Heroes of The Storm (krótka kosa i nóż) oraz mamy przedstawicieli obu płci, którego wybór mamy tylko w 3-cim diabełku

Nie obraziłbym się jakby powróciła ta klasa, bo witch doctor, który miał zastąpić nekromantę mnie nie przekonał. Może nawet bym się skusił na powrót do gry jakby powróciła ulubiona klasa
0
·
No właśnie... Tylko po co ten nekromanta, skoro Witch Doctor ma wiele z jego mocy i miał być taką jego egzotyczną odmianą? Recycling jakiś, próba ugrania czegoś na nostalgii graczy? Nie lepiej byłoby wymyślić coś świeższego? Mnie akurat ten pomysł w ogóle nie przekonuje.
0
·
No rzeczywiście brzmi jak takie granie na nostalgii - być może liczą na złapanie wyjadaczy Diablo 2, którzy się zniechęcili sequelem po słabej premierze. Wciąż z jednego koncept artu mogą wyjść zupełnie inne efekty końcowe, oby wieczorem pokazali, że pomimo podobieństw klasa potrafi spełniać inne role - o ile rzeczywiście będzie to nowa klasa w D3.
0
·
Jednak patch do Diablo 3 z powrotem do oldschoolowej Katedry razem z według prowadzących najpopularniejszej klasy - Nekromanty.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...