Tactical Enhancement Pack

2 minuty czytania

deus ex human revolution

Tactical Enhancement Pack to kolejne drobne DLC, które premiowało nabywców gry za pośrednictwem Amazon.com, Best Buy oraz sieci Walmart w USA. Dodatek ten pozwoli nam zdobyć dwie nowe bronie, jak też zasili początkowy budżet pokaźnym zastrzykiem gotówki. Warto pamiętać, że nie musimy kupować tego DLC w sytuacji, gdy posiadamy grę w "Wersji Reżyserskiej" (Director's Cut).

Na sam początek coś oczywistego, czyli natychmiastowy zastrzyk gotówki w wysokości 10 000 kredytów. Uniwersalna waluta przyda się zwłaszcza tym, którzy preferują siłowe rozwiązania, ale także amunicja ogłuszająca nie należy do najtańszych, zaś dodatkowe fundusze zawsze można przeznaczyć na niezwykle cenne zestawy Praxis.

deus ex human revolution

Pierwszą z nowych broni w tym DLC jest militarna odmiana karabinu snajperskiego z tłumikiem "Szepczący Pałasz", znanego także jako WKSDZ (Wyciszony Karabin Snajperski Dalekiego Zasięgu). Ten model został wyprodukowany przez niemieckie zakłady Steiner-Bisley Industries GmbH z siedzibą w Düsseldorfie i stanowi zmodyfikowaną wersję "Pałasza 202". Zadaje średnie obrażenia, lecz wbudowany tłumik i dobra celność ze sporej odległości sprawiają, że potrafi zabić jednym strzałem. Warto wyposażyć go w laserowy celownik, dzięki czemu łatwiej będzie nam trafić. Nawet jeśli nie zamierzamy nikogo zabijać, to warto tę broń sprzedać za 1750 kredytów.

Nowy karabin nie trafia do naszego ekwipunku automatycznie, więc własny egzemplarz znajdziemy relatywnie wcześnie m.in. w zbrojowni Seurata w Detroit, na terenie zakładu produkcyjnego Sarif Industries czy też podczas wizyty na Hengshy.

deus ex human revolution

Ostatnim z elementów "Total Enhancement Pack" jest misternie zdobiona strzelba dwulufowa "Srebrny Łowca". Ta gładkolufowa dubeltówka została stworzona przez Stasiuk Arms, a więc prawdopodobnie ma słowiańskie pochodzenie. Docelowo nabywano ją jako broń łowiecką, chociaż nada się także podczas sportowego strzelania do rzutków. Podobnie jak w przypadku innych strzelb, czas przeładowania jest długi, ale "Srebrny Łowca" pozwala wystrzelić oba pociski za jednym pociągnięciem spustu, dzięki czemu na krótki dystans nie ma sobie równych. Pomaga w tym także już wbudowane ulepszenie siły ognia. Nie można jednak przeszarżować, bowiem magazynek mieści raptem dwa naboje, zaś możliwości dodatkowych ulepszeń zostały znacząco ograniczone.

Broni tej najlepiej szukać w zakładzie przemysłowym Sarifa, jak też podczas pojedynku z Barrettem. Szybko trafia do lokalnych sprzedawców, chociażby możemy ją nabyć u Seurata w Detroit tuż po tym, jak ukończymy jedno z zadań pobocznych.

Podsumowując, to całkiem dobre DLC, które dodaje dwie mocne bronie oraz poprawia naszą płynność finansową. Nowe "zabawki" są dość silne, jednak nie dostajemy ich od razu do ręki, dzięki czemu nie zaburzają balansu rozgrywki na początkowych etapach gry. Niestety, miłośnicy usypiania wrogów praktycznie nie mają czego tu szukać.

Plusy
  • mocne bronie
  • dodatkowa gotówka
  • drobny wysiłek, by odkryć nowe bronie
Minusy
  • nic ciekawego dla pacyfistów
Ocena Game Exe
7
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...