Zhao Yun Ru

2 minuty czytania

Tekst zawiera spoilery.

zhao run you

Zhao Yun Ru (oryginalna pisownia 赵芸如) to dyrektor generalny chińskiej korporacji Tai Yong Medical z siedzibą na Hengshy. Ta elegancka i drobna kobieta lekko po czterdziestce jest wręcz modelowym przykładem osoby, która porusza się z gracją nie tylko na wielu salonach, ale także podczas prowadzenia interesów. Tak zwana "Smocza Królowa" wykorzystuje wszelkie wpływy, by jej firma stała się monopolistą na rynku ulepszeń, przez co rywalizuje na tym polu m.in. z Davidem Sarifem.

Zhao Yun Ru urodziła się w 1985 roku. Nic nie wiadomo o jej dzieciństwie, zaś pierwsza wzmianka pojawia się w 2008 roku, kiedy to młoda Chinka została wybrana do kadry narodowej w gimnastyce. Niestety na miesiące przed olimpiadą Zhao została uderzona przez samochód. Wypadek zaprzepaścił jej sportową karierę oraz spowodował uszkodzenia nerwów. Mimo tych przeciwności, 4 sierpnia 2010 roku ukończyła Biologię i Nanotechnologię na Uniwersytecie Pekińskim. Nie zrezygnowała całkowicie z ducha rywalizacji, poddając się nowemu zamiłowaniu – szermierce.

Natkniemy się na nią w 2027 roku, kiedy od dawna jest szefową aspirującej do miana najlepszej korporacji TYM. Adam Jensen odkrywa, że odpowiedzialny za włamania do Sarif Industries haker tak naprawdę został jedynie wynajęty przez Zhao Yun Ru. Infiltracja tamtejszej siedziby Tai Yong Medical ujawnia, że jego dyrektor generalny należy do Illuminatów, jednak dawna gimnastyczka udaje ofiarę, dzięki czemu ucieka z rąk szefa ochrony Sarif Industries. Posyła szeregi żołnierzy Belltower po to, by pozbyli się Jensena, jednak Adamowi udaje się zbiec.

Kolejne spotkanie tej dwójki ma miejsce w Singapurze. Zhao używa sygnału, zakłócając tym samym pracę wszystkich osób z ulepszeniami, które skorzystały z wymiany procesora. Następnie raz jeszcze ucieka przed Jensenem w nadziei, że Jaromir Namir wykona za nią całą czarną robotę. Tak się jednak nie staje, dzięki czemu człowiek Sarifa dociera do ośrodka Panchaja. Tam dochodzi do finałowego starcia Adama z Zhao, która podłącza się do Projektu Hyron. Ostatni raz jej plany zostają pokrzyżowane, bowiem przegrywa i ginie we wspomnianej maszynie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...