Guild Wars: Factions

ArenaNet nie zapomina o graczach Guild Wars. Jak co roku, przygotowano specjalne eventy. W poprzednich latach mogliśmy niszczyć (lub budować) świątecznego ducha pośród mieszkańców Elony i Tyrii. Wielu oddawało się walce na śnieżki za pomocą specjalnie przygotowanej w tym celu areny.

A jak będzie w tym roku?

Neuroshima

Jubileuszowy update!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki zaangażowaniu i chęciom Massina oraz Morthazora – twórcom naszego działu Neuroshimy – mamy dziś dla Was kolejną aktualizację. Tym razem na Wasze ręce oddajemy dwóch NPC i dwie profesje:

Nasi dwaj zapaleńcy obiecali, że już niedługo na stronie pojawią się kolejne aktualizacje. Mam nadzieję, że czekacie na to z jeszcze większą niecierpliwością niż ja!

Książki fantastyczne

Uroczyście informujemy, że dzisiejszej nocy zakończone zostały konkursy, w których do wygrania były książki „Gamedec. Zabaweczki. Błyski” i „Alchemik”. Spośród wszystkich osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi, wylosowaliśmy kilku szczęśliwców, oto oni:

Sylwia Z. z Bolesławca oraz Bernard B. z Fabianek otrzymają cieplutkiego jeszcze „Gamedec'a”.

Po egzemplarzu „Alchemika” dostaną:

  • Piotr M. z Krakowa.
  • Hanna P. z Radzymina.
  • Arkadiusz N. z Gryfic.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach!

Wiedźmin

A my ciągle świętujemy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nasz jubileusz ciągle trwa! W związku z tym mamy dla was kolejne niespodzianki!

Pierwszą z nich jest relacja z wycieczki do studia CD Projekt RED, którą odbyli Eni oraz Tokar 5 grudnia. Oprócz ogólnych wrażeń możecie poczytać też o najnowszym projekcie, nad którym pracuje firma – mianowicie konsolową wersją Wiedźmina – "Powrót Białego Wilka". Do tego jeszcze kilka słów o Witcherze na PC. Jest więc co czytać. Zapraszamy -> KLIK.

Drugą i ostatnią niespodzianką na dzisiaj jest modyfikacja rang forumowych! Grupa śmiałków zdecydowała się ulepszyć rangi wprowadzone przez Ekhteliona. Jak im to wyszło? Przekonajcie się sami -> KLIK. Pamiętajcie, że to nie koniec jubileuszowych atrakcji!

Fallout 3

Fallout 3 – G.E.C.K. już dostępny!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Bethesda Softworks, twórca Fallout 3, wczorajszego dnia udostępniła do rąk graczy, narzędzia moderskie do tworzenia własnych scenariuszy czy wykreowania wymarzonego obrazu gry. Ów zestaw nosi szumną nazwę G.E.C.K. i można go pobrać pod tym adresem.

Wiadomym jest jednak, że marzenia swoją drogą, a obsługa tego cacka to zupełnie inna bajka. Twórcy doskonale to zrozumieli i aby pomóc graczom przetrzeć pierwsze ścieżki, udostępnili kilka przydatnych materiałów, które pokrótce wytłumaczą działanie zestawu i sprawne obsługiwanie się im. Bethesda stworzyła kilka filmików instruktażowych, które znajdziecie tutaj. Dodatkowo idąc za modnym ostatnio pomysłem, utworzyła specjalne G.E.C.K. wiki, które wytłumaczy nam podstawy i pozwoli odnaleźć się w tym programie.

Dragon Age: Początek

"Premiera Dragon Age: Początek, nowej gry twórców niezapomnianych Baldur's Gate, Neverwinter Nights oraz Knights of the Old Republic, czy Mass Effect, zbliża się do nas wielkimi krokami. Część sekretów tej doskonale zapowiadającej się produkcji poznać możecie dzięki materiałom, które w polskiej wersji językowej – począwszy od dnia dzisiejszego – publikować będziemy w najbliższym czasie naprawdę dużo. Dziś zachęcam Was do zapoznania się z pierwszym z nich, filmem "Historie o początkach". To trwające blisko 10 minut wideo pokazuje, jak na przebieg zabawy wpływają podejmowane przez gracza decyzje oraz historia głównego bohatera", mówi Tomasz Tinc, Community Manager EA Polska.

Miłego oglądania. ;)

Wczytywanie...