Age of Conan: Hyborian Adventures

Nie należy się chyba dziwić, że twórcy MMORPG-ów, chcąc uczcić ważne dla graczy święta, organizują specjalne atrakcje. W końcu graczom coś się należy za to, że w ciągu roku siedzą przy ich grze ;)

Twórcy Age of Conan: Hyborian Adentures, Funcom, dla każdego gracza przygotowali specjalny przedmiot – talizman. Jego zbawienne działanie sprawi, że szybciej będzie odnawiać się nasze zdrowie, jak i magiczna energia. Doskonały przedmiot, zwłaszcza dla nowych graczy. Oby więcej takich atrakcji.

Gothic 3: Zmierzch Bogów

Wczoraj zakończył się konkurs Gothic 3: Zmierzch Bogów organizowany przez nasz portal oraz firmę CD Projekt. Wśród wielu zgłoszeń ponad 200 osób przesłało prawidłowe odpowiedzi, jednak tylko cztery z nich miały na tyle szczęścia i wiedzy, by wygrać egzemplarz gry. Oto lista zwycięzców:

  • Piotr K. z Białegostoku
  • Dominika B. z Łańcuta
  • Ewelina P. z Częstochowy
  • Małgorzata P. z Andrychowa

Serdecznie gratulujemy! Idealny prezent na święta. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wśród naszej szczęśliwej czwórki są aż trzy przedstawicielki płci pięknej – bardzo nas to cieszy. ;)

Star Trek Online

Na głównej stronie Star Trek Online pojawił się fragment historii świata gry. Jest to pierwszy taki tekst, który ma nam przybliżyć wydarzenia aż do roku 2409. Póki co możemy poczytać o tym, co wydarzyło się w 2383. Co takiego ważnego wydarzyło się wśród Romulan? A co z pozostałymi siłami w kosmosie? Dowiecie się tego zaglądając tutaj.

Tekst w języku angielskim.

World of Warcraft

Konkurs na najlepszy komiks w świecie World of Warcraft w grudniu zakończony! Zwycięską pracę przygotował Cherabim. Gratulujemy i przypominamy, że zawody trwają przez cały rok, więc jest jeszcze szansa na wygranie specjalnego wydania World of Warcraft Battle Chest z podpisami Chrisa Metzen'a oraz dyrektora artystycznego Chrisa Robinsona!

Zwycięską pracę, jak i pozostałe w tym miesiącu, można obejrzeć pod tym adresem.

Komiks
Drakensang: The Dark Eye

Kolejny konkurs jubileuszowy!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Wszystkich czytelników naszego portalu zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie! Nie byłby on możliwy, gdyby nie firma Techland, która zasponsorowała nam aż 5 egzemplarzy gry Drakensang! Produkcja była szumnie zapowiadana jako "następca Baldur's Gate'a" i miała powalać nie tylko grafiką, ale także klimatem oraz... A zresztą co będę się produkował. Zapraszam wszystkich do przeczytania recenzji Drakensaga, wysmażonej przez Tamca.

Jeżeli już trzymamy się tematyki konkursowej, to chcę was poinformować, że na forum zostały przyznane odznaczenia za III turę konkursów wiedzowych. W temacie tym przeczytacie także o nowym odznaczeniu.

Jak zwykle dodam, że warto zaglądać do nas często, gdyż... Jubileusz trwa!

Wiedźmin

Powrót Białego Wilka – czat z twórcami

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis Gram.pl już w najbliższy poniedziałek (22 grudnia) o godzinie 17:00, zorganizuje specjalny czat, którego gośćmi będą ludzie obecnie pracujący nad najnowszym projektem konsolowym studia CD Projekt RED – Wiedźmin: Powrót Białego Wilka. Jeżeli więc ostatnio ujawnione informacje na temat tej produkcji nie zaspokajają waszej ciekawości, to jest to idealny moment, aby podpytać twórców o ich najnowsze dzieło. Serdecznie zapraszamy.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Czy grając w grę MMORPG nie marzyłeś nigdy o byciu Mistrzem Gry ? Chciałeś wpływać na losy świata, w którym bawią się często miliony ludzi ? Nigdy nie miałeś ochoty na pracę, która sprawia Ci przyjemność i satysfakcje ? Tak się akurat składa, że nasz rodzimym dystrybutor CD-Projekt, daje możliwość na spełnienie wszystkich tych marzeń za jednym zamachem.

Do rzeczy, o co się tu rozchodzi i skąd cały ten szum ? Jak się bowiem okazuje firma pilnie poszukuje osób chętnych na stanowisko Szefa zespołu Game Masters i Community Service do gry Age of Conan 2009. Naturalnie jest to oferta z tych jak najbardziej poważnych i za poświęcony czas otrzymamy comiesięczną zapłatę w pięknych papierowych banknotach oraz możliwość pracy w firmie mającej sporą renomę na rynku.

Fable 2

Fable 2 – dodatek jednak w przyszłym roku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Smutne wieści dla wszystkich fanów baśniowej produkcji Petera Molyneuxa. Jak bowiem poinformowała firma Microsoft, premiera dodatkowej zawartości gry Fable 2, odbędzie się dopiero pod koniec stycznia 2009r. Kolejny kilkutygodniowy poślizg, spowodowany jest niespodziewanymi problemami natury technicznej.

Rozszerzenie zabierze nas do nieprzyjaznej krainy Knothole. Kiedyś słoneczny, mlekiem i miodem płynący świat, umiera poprzez niespotykane mrozy i zamiecie. Co spowodowało tak gwałtowną zmianę ? To już musi odkryć sam gracz. Możemy zatem liczyć na kilka ciekawych zadań, nieszablonowych mieszkańców krainy oraz zbieranie całego tego epickiego ekwipunku. Za całość trzeba zapłacić równo 800 punktów w systemie Xbox Live, co na prawdziwe pieniądze wychodzi około 10 $.

Sacred 2

Sacred 2 – polska wersja łatki 2.34

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Cenega Polska, wyłączny dystrybutor Sacred 2: Fallen Angel na terenie kraju, z nieskrywaną radością poinformowała, iż dzisiejszego dnia udostępniła polską wersję łatki do tejże gry, oznaczoną numerkiem 2.34.0.0. Jak można się domyślić, patch mocno poprawia funkcjonalność i tak pełnej błędów produkcji. Poza tym jego zaimplementowanie jest wymagane do gry sieciowej. Pełną listę nowych elementów i zmian jakie wprowadza rzeczony plik znajdziecie tutaj.

Polska wersja łatki 2.34.0.0 (253,16 MB).

Loki

Nowy dział – Loki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejny dzień naszego jubileuszu i kolejna niespodzianka, którą dla Was przygotowaliśmy. Tym razem jest to zasługa Tarameliona oraz Darnoka Smitha, którzy poświęcili swój czas, by przygotować kilka pierwszych artykułów na temat gry Loki. Możecie zapoznać się miedzy innymi z:

To dopiero początek i pierwsze informacje na temat tej gry. Czeka Was wiele więcej! Śledźcie na bieżąco nasz dział o Loki. Jutro kolejna niespodzianka!

Wczytywanie...