Two Worlds

Two Worlds: Demo i patch

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zuxxez Entertainment wydało dzisiaj demo Two Worlds, pozwala ono na zwiedzenie sporej części Northern Antaloor i wykonanie kilku różnych zadań. Pojawiła się również data wydania Two Worlds na Xbox'a 360 – już w następnym tygodniu, dokładnie 29 Sierpnia. Wersja ta będzie zawierać wszystkie poprawki, które programiści wypuścili od wydania gry na PCeta wraz z najnowszą łatką 1.5, która również dziś została wydana. Demo do pobrania stąd lub stąd, a patcha można znaleźć tu, bądź tu.

Two Worlds

Dwa nowe artykuły

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nasz dział poświęcony grze Two Worlds wzbogacił się o dwa nowe artykuły autorstwa Rangera. Pierwszy z nich wprowadza zainteresowanych w arkana alchemii. Drugi zaś traktuje o wierzchowcach w grze. Oprócz tego galeria tejże gry powiększyła się o 46 nowych screenshotów. Zachęcamy do przeglądania.

Lista składników nie jest jeszcze uzupełniona. Aby pomóc w jej budowie, wejdź do tego tematu na naszym forum.

Two Worlds

Two Worlds – kolejny patch

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejny patch – tym razem oznaczony numerem 1.4 – do Two Worlds ujrzał światło dzienne. Do ściągnięcia tutaj.

Cieszyć się z dbałości twórców o produkt czy ganić za zbyt szybkie wydanie?

Dodatkowo poinformowano, że Polska wersja gry zawierać będzie patch 1.4.

Two Worlds

Two Worlds – wiesz co kupujesz

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się informacja na temat ceny i zawartości pudełka.

Two Worlds będzie dostępne w cenie 99 zł. Wydane zostanie w dwóch wersjach, w opakowaniu DVD i pudełku kartonowym – Royal Edition.

W limitowanej wersji Two Worlds znajdziemy:

  • talię 54 kart z postaciami z gry
  • plakat z mapą Antaloor i główną bohaterką
  • ok. 100 stronicową, ilustrowaną instrukcję
Two Worlds

Dwa Światy

Dodał: , · Komentarzy: 2

Grę Two Worlds mogliście już poznać z naszej zapowiedzi autorstwa Łowcy. Teraz prezentujemy wam dział poświęcony właśnie tej produkcji. Znajdziecie tam wiele informacji o świecie gry, potworach, systemie magii... Co ja wam będę wymieniał, zobaczcie sami. Wystarczy kliknąć tutaj.

Przy okazji warto wspomnieć, że fragmenty (a w zasadzie nagłówki) pochodzące z naszej zapowiedzi pojawiły się na stronie głównej projektu.

Two Worlds

Trailer z TwoWorlds w HD

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM adresem możecie pobrać trailer z TwoWorlds w high-definition. Ten krótki, bo zaledwie ponad minutowy, filmik powinien upewnić każdego, że TW nie ma się czego wstydzić pod względem grafiki i może spokojnie stawać w szranki nawet z Oblivionem. Uwaga, pliczek waży ok. 70mb.

Two Worlds

Two Worlds – mapa

Dodał: , · Komentarzy: 5

Na oficjalnej stronie gry Two Worlds ukazała się mapa świata.

Zawiera ona sześć wielkich miast, wioski oraz podziemia. Dodatkowo widnieją na niej główne drogi. Wszystko to w pięknej oprawie graficznej.

Mapę znajdziecie pod tym adresem.

Two Worlds

Zapowiedź Two Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 2

Zasoby serwisu wzbogaciły się o nową zapowiedź. Naszego redaktora zainteresowała polska produkcja, o której nie jest zbyt głośno... Mam na myśli projekt Two Worlds, którego grafika ma powalić na kolana Obliviona, fabuła przebić Gothic-a, a... zresztą, przeczytajcie sami. Ciekawskich zapraszamy pod ten link.

Wczytywanie...