Two Worlds

Curse of Souls już jest!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Curse of Souls to nazwa nowego add-ona do pierwszej części Two Worlds.

Wydany właśnie dodatek pozwoli graczom powrócić do Antalooru raz jeszcze. Czeka na nas blisko 40 nowych zadań oraz 4 nowe mapy w trybie multiplayer. Ponadto pojawił się tryb PvP, w którym gracze muszą zbierać magiczne kule, w czym przeszkadzać będą nam przeciwnicy.

Curse of Souls jest do pobrania w dwóch wersjach – aktualizując samą grę do wersji 1.6 lub dla posiadaczy wersji od 1.0. Obie wersje są do pobrania z oficjalnej strony gry.

Two Worlds

Two Worlds do nabycia w CD-Action

Dodał: , · Komentarzy: 8

Dosyć nietypowo, gdyż już 23 stycznia (piątek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, lutowy numer CD-Action. Tym razem znajdziemy w nim nie lada niespodziankę dla wszystkich fanów gatunku – pełną wersję polskiego cRPG – grę Two Worlds. Nazywana w różnych kręgach graficznym pogromcą Obliviona czy fabularnym niszczycielem Gothic, zdobyła na całym świecie sporą grupkę miłośników. Czy mają racje ? Warto się przekonać. Tak więc dla wszystkich, którzy nie mieli możliwości zapoznania się z tą ambitną produkcją, mają ku temu teraz idealną sposobność.

Okładka CD-Action 02/09 Na DVD pełne wersje:
  • Full Spectrum Warrior: Ten Hammers
  • Two Worlds PL
  • Tycoon City: New York PL
  • Pet Beauty Salon PL
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: Venetica, Overlord 2, Just Cause 2.
  • Temat numeru: Podsumowanie roku 2008.
  • Recenzje: Gothic 3: Zmierzch Bogów, Rise of the Argonauts, Necrovision, Warhammer 40,000: Dawn of War II.
  • Testy sprzętu, nie tylko gramy, o grach inaczej.

146 stron, DVD 9 GB, cena 14,99 zł.

Two Worlds

Firma ZUXXEZ Entertainment wraz z SouthPeak Games oficjalnie poinformowała, iż pierwsze rozszerzenie do rodzimego RPG-a Two Worlds, trafi na półki sklepowe dopiero na jesień tego roku. Pierwotnie premiera produkcji planowana była na czerwiec.

Mimo dosyć chłodnego przyjęcia gry przez media, polskie studio Reality Pump postanowiło zaryzykować i stworzyć w pełni samodzielną kontynuację. Według obietnic Temptation ma być znacznie lepszy i o wiele ładniejszy od pierwowzoru (powstaje na nowym silniku graficznym). Poprawione mają zostać także największe bolączki Two Worlds – system walki i jazdy konnej, animacje i dialogi.

Czy tym razem uda się podbić serca milionów graczy? Okaże się tej jesieni. Na osłodę w związku z opóźnieniem, twórcy przygotowali dla nas kilka nowych screenów prosto z gry. Znajdziecie je pod tym adresem.

Two Worlds

Dodatek do Two Worlds na Xboxa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Two Worlds, gra cRPG stworzona przez polaków, mimo tego że nie dostała wielu pochlebnych recenzji doczekała się pierwszego dodatku.

Jak informuje nas serwis Xbox Live Marketplace, za 600 punktów możemy otrzymać "Tainted Blood" – taką bowiem nazwę otrzymał ten dodatek, który daje nam cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej oraz trzydzieści pięć nowych questów. Podliczając "Tainted Blood" to około dziesięciu godzin więcej rozrywki.

Two Worlds

Powstają dwa nowe dodatki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Two Worlds jest grą z gatunku RPG, która swoją światową premierę miała w maju ubiegłego roku. Twórcy tego dzieła właśnie zapowiedzieli wydanie dwóch dodatków mających ulepszyć i upiększyć jak najwięcej elementów rozgrywki. Najciekawsze jest to, że mają być dostępne do pobrania z internetu. Niestety na razie będą się nimi mogli cieszyć posiadacze konsol Xbox 360. Pierwszy add-on ma ukazać się już w marcu, drugi miesiąc później. Obydwa kosztować będą około 600 punktów ("waluta" użytkowników Xboxów).

Two Worlds

Two Worlds – pierwsze wieści na temat rozszerzenia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niemiecki magazyn PC Games opublikował na swych łamach, pierwsze informacje na temat prac nad rozszerzeniem do gry "Two Worlds". Dodatek ów ma zwać się "Temptation" i pojawi się on na półkach sklepowych nie wcześniej niż w drugim kwartale 2008r.

Po dodatku możemy oczekiwać między innymi poprawienia sztucznej inteligencji NPC, znacznego zwiększenia świata gry, pojawienia się kilku nowych rodzajów potworów oraz usprawnienia systemu walki. Znacznie zostanie także powiększona rola elfów, które do tej pory odgrywały marginalną rolę w grze.

Więcej informacji jak do tej pory nie zostało ujawnionych i pozostaje nam tylko czekać na oficjalne oświadczenie wydawcy. Czy dodatek okaże się równie dobrą produkcją jak podstawka ? Czas pokaże.

Two Worlds

Two Worlds – Demo i Service Release 1.5

Dodał: , · Komentarzy: 1

Zapraszamy wszystkich graczy Two Worlds do pobrania najnowszej aktualizacji "Service Release 1.5", w której wprowadzono wiele zmian, np. nowe twarze postaci, unikatowe nazwy broni oraz ekwipunku.

Wraz z olbrzymią łatką pojawiła się także wersja demonstracyjna. Całe szczęście znacznie odchudzona. Wszyscy, którzy jeszcze się nie zdecydowali, muszą ściągnąć jedynie niecałe 900Mb. Tutaj jest lista serwerów oferujących instalator.
Dalej znajdziecie króciutką listę przykładowych zmian.

Two Worlds

Solucja Two Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś na Game Exe pojawiła się solucja Do gry Two Worlds. Traktuje zarówno o wątku głównym, jak i o misjach pobocznych. Jako autor przyznaję, że nie opisałem wszystkich zadań, jeśli znajdziesz takie, którego nie ma w solucji – pisz na forum.

Artykuł można przeczytać TUTAJ.

Wczytywanie...