droga_szamana_zamek_widmo
Orodlin

II Era Orodlinu

Dodał: , · Komentarzy: 1

Miasto stołeczne Meredith ogarnęło wielkie poruszenie. Od dawna oczekiwany przez obywateli królewski dekret został publicznie odczytany w południe 37 dnia Chaosu. Treść listu rozprzestrzeniła się lotem błyskawicy i już kilka godzin później stanowiła główny temat tawernianych rozmów.

- Wreszcie, nie wiem dlaczego tak zwlekano – mlasnął pewien krasnolud popijając – interes ponownie zacznie się kręcić. Okres Niepokojów zakończony. Nasi władcy – niech Tartus ma ich w swojej opiece – zdecydowali się w końcu otworzyć Astralne Wrota. Niech żyje Nowa Era!!! – jego ostatnie słowa zagłuszył zbiorowy wrzask wokół zebranych...

Orodlin

Wydarzenia z Orodlinu

Dodał: , · Komentarzy: 0

W Krainie Orodlinu zawrzało. Zewsząd pojawiają się wyznawcy nowego kultu, którzy domagają się wybudowania nowej kaplicy w stołecznej Świątyni. Sprawa wyglądała na tyle poważnie, że władza postanowiła ugiąć się pod żądaniami wyznawców nowego Boga. Zablokowano całą dzielnicę mieszkalną i zorganizowano roboty na wielką skalę. Społeczeństwo jest podzielone i wcale nie przekonane. Co będzie dalej pokaże przyszłość...
Poniżej znajduje się spis wszystkich wprowadzonych zmian:

Orodlin

Orodlin – kolejne zmiany

Dodał: , · Komentarzy: 1

W Królestwie Orodlinu trwają przygotowania do rozpoczęcia konkursu na kapłanów, albowiem na dniach mieszkańcy tej Krainy będą mogli zawiązywać oficjalne związki małżeńskie. Na tak ważne stanowisko będą ubiegać się najznamienitsi obywatele Orodlinu.

Ponadto zespół Orodlin Team pragnie zaprosić wszystkich na organizowany oficjalny zlot w dniach 1-4 maja w okolicach Warszawy – bliższe szczegóły na forum zewnętrznym gry.

Jak zwykle podajemy także zmiany jakie nastąpiły w grze przez ostatnie 3 tygodnie:

Orodlin

Nowy władca i wiele więcej

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ostatnich kilku tygodniach w Krainie Orodlinu nastąpiło wiele istotnych zmian – najważniejszą z nich było powołanie powołanie przez Radę Lordów nowego władcę Solostrana – tym samym po odejściu ze stanowiska Dellasa grono władców Królestwa liczy ponownie dwie osoby.

Ponadto wprowadzono szereg zmian:

  • zmiany w Kodeksie Orodlinu dotyczące pisania miejskich ogłoszeń.
  • dodano encyklopedie surowców: kopalin, stopów, drewna i minerałów szlachetnych
  • dodano 10 kolejne grafik (w tym 9 do bestiariusza i 1 na polane chowańcow)
  • dodano 175 nowych tekstów (w tym 129 tekstów podróżniczych, 12 opisów chowańców, 5 eventów w górach, 29 pytań do eventów w górach)
Orodlin

Orodlin – tekstowy MMORPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym portal GameExe.pl rozpoczął współpracę z grą Orodlin. Jest to tekstowy MMORPG – oficjalna gra na silniku Vallheru. Orodlin to darmowa, tekstowa gra przez przeglądarkę internetową z elementami ekonomii, strategii i role-playing. Akcja toczy się w realiach świata magii i miecza. Wcielić możesz się zarówno w rolę roztropnego człowieka, porywczego krasnoluda, sprytnego niziołka, inteligentnego czarownika lub jakąkolwiek inną. Możesz walczyć z potężnymi potworami, mierzyć się z innymi graczami, parać się rzemiosłem bądź kupiectwem lub w spokoju siąść w swoim domu i zapisywać kolejne stronice starych, rodzinnych kronik... Masz nieskończenie wiele możliwości gry. Od Ciebie zależy, którą wybierzesz i czy będziesz w swoim fachu najlepszy. A może wcale nie będziesz chciał rywalizować z innymi? Wtedy, nie przejmując się żadnymi obowiązkami, będziesz mógł wstąpić do tawerny na sprawiedliwy kawał jagnięciny ze świeżym, żytnim chlebem i popijając dobre, złote piwo spędzać długie wieczory na rozmowach z gośćmi.

Zapraszamy do gry!

  • 1 strona
Wczytywanie...