Spell Tomes

1 minuta czytania

Modyfikacja ta celuje przede wszystkim w postacie posługujące się magią. Za jego sprawą w całym świecie gry pojawiają się specjalne księgi zaklęć, które działają podobnie jak zwoje. Z ich pomocą uczymy naszą postać zaklęcia, które zapisano w księdze.

oblivion, knights of the nine, anvil, morrowid, cyrodiil, tamriel oblivion, knights of the nine, anvil, morrowid, cyrodiil, tamriel

Księgi pojawiają się losowo w miejscach, gdzie wcześniej pojawiały się zwoje (czyli jeśli szansa na znalezienie zwoju wynosiła 10 %, to księgi wynosi w przybliżeniu 7,5%). Istnieje jednak jedno miejsce, gdzie taka księga z pewnością się pojawia. Mowa tu o Forcie Cedrian (w połowie drogi między Bravil a Cheydinhal). Zbliżając się do tej lokacji zostaniemy zaatakowani przez czarownika, po zabiciu którego będziemy mogli z jego zwłok zabrać księgę. Co ciekawe, jeśli nie udamy się w to miejsce, to czarownik i tak nas zaatakuje w losowo wybranej lokacji – nawet dalekiej od Fortu Cedrian.

Księgi zawierają kilka nowych zaklęć, bądź też modyfikują te już istniejące w grze. Jest ich ponad setka, z każdej szkoły magii i niemal każdego poziomu jej wtajemniczenia. Należy zaznaczyć, iż po znalezieniu tomu z zaklęciem, które już znamy, księga nie zadziała.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...